Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Šel pogledat,pa nimam ;-( Tud na 850 motorju je ni gor.Sem mislil da jo imam pa ni pa ni matice.

 

Sorry Ravni

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel pogledat,pa nimam ;-( Tud na 850 motorju je ni gor.Sem mislil da jo imam pa ni pa ni matice.

 

Sorry Ravni

 

Hvala Hop, no dej ko boš kaj tle okoli hodil prinesi pokazat tvoj zobnik, ker sem namreč danes mojga razstavil in ugotovil, da imam kar precej lufta v obe smeri. Da premlejeva to zadevo ob kakšnem piru seveda :beer2:

 

post-9108-0-11992200-1396195016_thumb.jpg

 

Muči me luft namreč, veriga je še čisto uredu, zobje so tudi uredu so pa notranje ripne izgleda šle pa če je luft nima smisla zategovat matico ker jo bo zdrmal.

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravni upam da dobiš kose čim preje.

 

Sem klical na YAMAHO so rekli 3 tedne pa tudi več za čakat.

 

Kateri verižni set naj vzamem in katerega ne smem!!

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja evo ker nobeden nima nič za povedat glede verige, kaj bomo brez ideja, sem se odločil original kot do sedaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni kaj dosti za povedat.Did 520 in dva zobnika.Boljše če ima mali zobnik gumo kjer nalega veriga,pa kak par matic in podlošk zanj še naroči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni kaj dosti za povedat.Did 520 in dva zobnika.Boljše če ima mali zobnik gumo kjer nalega veriga,pa kak par matic in podlošk zanj še naroči.

 

Vse to naročeno + semering, da ne bom več označeval krajev kjer sem bil he,he

 

Glede zobka pa mislim da ima gumo okoli samo original.

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dobil dele in to vse in to v roku enega tedna, vsaka čast Yamaha KMC, jutri pa že šravfanje :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Niso vsi nadarjeni za tehniko in z okusom za obutev..

post-1419-0-96294000-1398794343_thumb.jpg

 

se opravičujem če je že kdo nalimal

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja evo ker nobeden nima nič za povedat glede verige, kaj bomo brez ideja, sem se odločil original kot do sedaj.

kolegica se tudi ne more odločit med DID 520 VT2 in VX2

post-1419-0-35102000-1399037807_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri tip ketne imam ne vem točno, sem ga pa kupil v kompletu na ebayu in dela. Jo pa kar precej redno mažem. Najbolj se mi je dosedaj izkazal Castrol ketensprej... lp p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj zdaj SuperTenerejaši? :D Kdaj naredimo eno furco in primerjamo staro in novo? :D

Kakšna konkretna ideja? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo po makedamskih cestah (legalno) preko Pohorja, čez Roglo do Lovrenca na Pohorju, pa potem proti koroški in čez Podolševo v Zg. Savinjsko. Lahko pa predlagate kaj drugega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo po makedamskih cestah (legalno) preko Pohorja, čez Roglo do Lovrenca na Pohorju, pa potem proti koroški in čez Podolševo v Zg. Savinjsko. Lahko pa predlagate kaj drugega

Meni je všeč, sem načeloma za :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ne obljubim. za več kot krajše ture nimam časa. žal. če bosta šla proti Podolševi med tednom se mogoče (30% šanse) lahko priklopim na kafe... potem pa v svojo smer -- gorenjska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

včeraj, v sredo, videl xtz belo v lj črnuče, od elektronabave na črnuški most... a je kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

1zcc2.jpgEvo sem zgubil vzmer od centralnega štenderja (stojala). Izgleda je počila in odpadla. Začelo ropotat med vožnjo kot da mi je pol motorja razpadlo. Že naročil drugo.

Evo men že drugič isti problem pa ne morem verjeti :glare:

Sam sem jo tokrat dobil je bila še gor

 

post-9108-0-31461800-1410642533_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!