Skoči na vsebino

Dobre gostilne v Sloveniji


Noise

Priporočene objave

Mirna Pri Francki. Zelo, zelo dobro. Goveja juha, svinjska pečenka, pražen krompir, solata, cviček. Sliši se enostavno ampak točno takšen okus kot pri Francki je tisti pravi.

to je pa tud vse kar je v tej gostilni okusnega. :grim pa še to ni vedno, treba imet srečo. :lol:

domačini se jo izogibamo. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale rumena gostilna, v Dolenji Trebuši :)

Krasne krvavice in pečenice z repo ali zeljem :)

post-17572-0-84786100-1296977068_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Čisto po naključju "odkrili" tole:

... izredno dobre postrvi, zelo prijazna postrežba in normalne cene. (južna stran Pohorja, nad Oplotnico: Cezlak) :OK::OK::OK:

post-1569-0-69960000-1312272333_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Mi se ob otvoritvi sezone domačih alpskih prelazov že tradicionalno ustavimo v Letnem Vrtu (http://dobregostilne.si/gostilna-in-pizzeria-letni-vrt). Lokacija v centru Bovca je odlična, parkirišče za jeklene konjičke čez cesto se lepo vidi s terase, poudba pa raznovrstna, od Bovških specialitet, divjačine, žara. Toplo priporočam, posebno v motoristični sezoni, ko obratuje letni vrt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zelo zanimiva povezava, ki jo spremljam že nekaj časa, je spletna stran www.gostilne.si. Ažureni meniji.

Prva objava pa takoj reklama za webpage. Ah ja, nič novega. Pa osebno me vedno jezijo oz. sem skepetičen do strani, kjer ne vidiš kdo je avtor in kdo stoji za projektom. Takih strani sploh ne jemljem več resno, ker se nikoli ne ve kdo pije in kdo plača.

Sicer pa ni noben kunšt nabrati skupaj seznam gostiln. Večja težava je iz takšnega seznama izluščiti kvalitetne, kar pa tale stran niti pod razno ne počne.

Za tiste, ki jih resnično zanima dobra kulinarika je za sedaj opcija samo tole: Mladinin KONZUM

Pa dober tek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mlakar - Markovec pri Starem trgu pri Ložu. Kolikor je dolgi naziv tako dobro smo se danes najedli. Pa še postrežba z "nasveti". Taka nasitna hrana z polnim številom kalorij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se furate cez zgornjo savinsko. se je zlo fajn ustavit v ribiskim domu ljubno. za jest majo ribe. pir je pocen. prostor je men zlo lep. zraven je jezero klopi so pa pod nizjem kozolcu zraven jezera tako da je lepo senca. js se cist zmeri tam ustavim ce ne na ribe pa na pir :) ce ste pa bol srecne narave bote pa se na eno fajn mlado kelnarco za sankom naletel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mlakar - Markovec pri Starem trgu pri Ložu. Kolikor je dolgi naziv tako dobro smo se danes najedli. Pa še postrežba z "nasveti". Taka nasitna hrana z polnim številom kalorij.

ali set jedli "špehovko"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če je kje v Topolščici kakšna fajn gostilna z malcami (bomo garali ene 10 dni tam...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Najboljši biftek (srednje pečen) v življenju sem pojedel včeraj pri Starem sidru v Portorožu. Srečko - kapo dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo dobra gostilna... Pavus na gradu Tabor, Laško. Ravnokar spet od tam. Mljac!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

HOJ! Ali je od tu prisotnih kdo, ki mi ve povedat, če se splača do "Gostilne pri Boštjanu" na Križni gori nad Škofjo loko na nedeljsko kosilo ali so "slavni" samo zeradi lepega razgleda?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOJ! Ali je od tu prisotnih kdo, ki mi ve povedat, če se splača do "Gostilne pri Boštjanu" na Križni gori nad Škofjo loko na nedeljsko kosilo ali so "slavni" samo zeradi lepega razgleda?

Hvala.

 

mi smo vedno dobro jedli...me pa res ni bilo že kakih 5 let tam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot dobro ribjo restavracijo, sicer out of SLO, priporočam: Jumbo Seafood Restaurant,Riverside Point (30 Merchant Rd), Clarke Quay, Singapore   :kva2:

 

No še slika, da neu kdo reku, da kr tja u ene tri dni ... oktobra 2006

picture-003.jpg

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot dobro ribjo restavracijo, sicer out of SLO, priporočam: Jumbo Seafood Restaurant,Riverside Point (30 Merchant Rd), Clarke Quay, Singapore   :kva2:

 

No še slika, da neu kdo reku, da kr tja u ene tri dni ... oktobra 2006

picture-003.jpg

Jutri  po službi naredim en krog, pa se bom še tam mimogrede oglasil  :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Goriškem priporočam Pizzerijo in gostilno Grad v Ozeljanu. Vse kar sem probal je blo odlično, še posebej pa priporočam, da probate gratinirane orehove palačinke ... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na število motorjev na parkingu je najboljša pr Viki burgerju na Črnem kalu :OK: 

 

POČK, upam da kmalu spet kak njihov hamburger stestiram :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!