Skoči na vsebino

Dobre gostilne v Sloveniji


Noise

Priporočene objave

Ko se na kakšni nedeljski, vikend ali poletni turi ustavite kje v domacih logih, kam greste kej pojest?

Kje se radi ustavljate in zakaj ravno tam?

Glasujte torej za naj naj moto gostilno, mogoce se naslednjic srecamo prav tam!

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker so vsi nepismeni (oz. polpismeni, ker samo berejo, pišejo pa nic ne), bom jaz mal napisal.

Sicer se vecinoma ustavljam na izletih z avtomobilom, pa vseeno... Ena dobra gostilna je v Piranu, pri Pavlu. Mjami morske stvari.

Potem, dostkrat se ustavmo pri BOTRU na VRHNIKI.Fajn pizze in ostalo.

Pa, jasno, TROJANE. Krofi kar padajo v usta...

jozo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa na primorskem ena fajn gostilna ušec, tam gor v hribih je nad Lucijo. Mislim da se rece vasi KORTE, gostilne pa ne morš zgrešit, so vedno nori motorji in še bolj nori avti (vecinoma italjanski, z še bolj norimi babami) parkirani tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, to gostilno pa tudi jaz poznam (kdo bi si mislil da jo pozna tolk ljudi, pa tolk bogu-za-hrbtom je locirana) - vas je res Korte, tam nekje nad Portorožem je to. Gostilni pa sta dve, tko da kamot zgrešiš, ena je "na zgornji" strani ceste, druga "na spodnji". Tista na spodnji je prava, zgleda ful socialno od zunaj, hrana pa je božanska.

Cene pa niso prevec bikerske :)) Kolker se spomnem je tam nekje kot v Portorožu/Piranu al pa še raje mal dražje.

Avtomobilov je res cele kupe cist kešarskih, motorjev pa še nisem videl. Lahko pa se zmenmo pa gremo enkrat z motorji tja nardit en bike show (haham, upam da nima Kecek Peter © nad imenom bike show, da me ne bo pretepel )... A je kdo za?

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne, ta Jozo je cist divji. Men prav, da sem vroca, ampak on je pa totalno divji. Noise Data, ti dam cisto prav, sem se v enem od forumov že sama pritožila, da to nikamor ne pelje, ker popolnoma mešamo forume med sabo oz. vkljucujemo v forum nekaj kar ne paše tja.

Jozo, zapomni si: nc vec sexa!!!

BRAVO NOISE DATA!!!

Ravno to sem hotela od Jozota dosec, da si predstavlja kakšno majhno debelo italijanko, ampak mi je šele pri tebi ratalo. Obup, kaj ne... pomagaj si še, da si jo predstavjaš vso okranclano z zlatom, da je vsa kicasta, pa nohte na rokah ma pogrizene, itd....

Moje motoristicne izkušnje pravijo, da so najboljše gostilne na motoristicnih popotovanjih (najvec po Sloveniji) Petrol pumpe. Navadno mi je uspelo pojesti kakšen sendvic, obvezno pa sem pojedla en Snickers in popila Red Bull za energijo. Ce pa je že bilo tako, da smo šli jest, je pa ponavadi kar pica padla. To je pa skoraj vseeno kje jo narociš.

No kar se pa 090 tice, ti pa povem, da ni popolnoma nic potrebno za naju odpirati kakega novega foruma, saj ce bi bil tipcek dejansko zainteresiran, bi mi kakšen mailcek napisu, ker sem pustila e-mail naslov.

Tko da, Noise Data, ne skrbi, hec je vedno dobrodošel, pa se je zato treba na vsake toliko casa malo pohecati.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

dobre gostilne so vse kjer lahko dobiš hladen pir, pa kelnarce (al kelnarji) te ne gledajo ko da jim boš celo gostilno razbil.

tiste gostilne za italijane pa imajo vedno take cene da so drazje od bencina. tja pa lahko samo harlijaši hodijo pozirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spomnete, ko smo govorili o tejle gostilni...

quote:

Jep, to gostilno pa tudi jaz poznam (kdo bi si mislil da jo pozna tolk ljudi, pa tolk bogu-za-hrbtom je locirana) - vas je res Korte, tam nekje nad Portorožem je to. Gostilni pa sta dve, tko da kamot zgrešiš, ena je "na zgornji" strani ceste, druga "na spodnji". Tista na spodnji je prava, zgleda ful socialno od zunaj, hrana pa je božanska.

... No, z Lee Dee sva pred kratkim vsa vesela hotela it na ene rezance s školjkami al pa kakšne škampe, in kaj sva ugotovila?

GOSTILNA JE POPOLNOMA RAZBITA, MANJKA FASADA, STREHA itd... Kot sredi Kninske Krajine ... midva pa v jok !

No, da se Vrhi ne boš prevec užalostil, prestavljena je nekam v Izolo (nisem je še uspel odkriti) - ko zvem kje tocno je, sporocim !

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmecki turizem Švabovo (Hrastovec pri Zavrcu), zelo blizu gradu Borl, je ZAKON!!

Korte so tud OK, vedno ko grem iz morja domov, se oglasim tudi tam ... ampak Švabovo ... must try ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra gostilna za ustaviti na kakem pivu je SMASH PUB v Slovenski Bistrici. razen sendvicev in hamburgerjev sicer ni hrane ampak je ambient OK pa tudi pivo je hladno. majo pa lasko in union, da nebi bil kdo prikrajsan.

v centru na prvem semaforju zavijes levo v smeri pohorja (ce prihajas in smeri LJ) in se peljes dokler na levi strani ne vidis gostilne z rumeno fasado in odprtim ter zaprtim vrtom. v ozadju so tenis igrisca. to je moj drugi dom in ce me kdo namen se peljat mimo naj javi pa lahko kakega hladnega spijemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra gostilna, ki jo verjetno že vecina pozna je na Trojanah. Imajo dobre krofe, pohane kure, pa kalamare,... pa še porcije so dovolj velike, le na parkirplacu je gužva, vendar to seveda ni problem za motorista a ne. Sicer to ni neka moto restavracija, ki je zaenkrat pri nas še ni (in je tudi verjetno ne bo), vendar mislim da mi motoristi jemo isto kot ostali ljudje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se pa od Trojan spustiš po klancku proti štajerski, je pa tudi ena gostilna, ki je kar dobra. Namrec, preden zapelješ na avtocesto, prideš na eno manjše križišce, kjer zaviješ desno, še par metrov in tam je. Pojma nimam, kako se imenuje, vem pa, da je bila kar okusna hrana, pa velike porcije za lacne, utrujene bajkerje. No gostilna ni motoristicna, ampak vseeno.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa: prdvidevam da mislis krizisce kjer za tuhinjsko dolino zavijes levo (iz smeri LJ), za gostilno pa desno in je se kakih 100 metrov. rece se je "pri soferski mamici". res je dobra ampak kolega je rekel da je draga. baje da so edino meniji po normalnih cenah ostalo pa kar nad stajerskim povprecjem cen (v LJ bi bilo to normalno), kar verjamem glede na to da je to stormanova gostilna. ampak hrana je dobra tako da kak tolar vec tudi prezivis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra gostilna je blizu bolnice Franja, ce greš od bolnice proti Cerknem je po kakšnem km na desni strani. Hrana je taka k bi prišel k babici na kosilo cene OK.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mala opomba... Harley pub je tudi v Ivancni gorici (clubhouse od Fire Group MK).

Kar pa se hrane tice, je ena fajn ostarija v Luciji... sam se zdele ne spomnim kako se ji rece ... Je pa treba na sredi Lucije (ko gres iz Portoroza proti Seci) zaviti levo pred stacuno in slediti tabli za en diskont (za katerega tudi ne vem kako mu je ime - mislim, da je neko zensko ime) in ga imas na desni strani v nekem "poslovnem" centru. Dobra hrana, normalne cene. Moj predlog njoki z gorgonzolo - bozanski!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjer, pošlji fotko še nam (za PREDELAVE ali pa za VAŠO GALERIJO), da te damo gor.

Sicer pa, ostanimo pri GOSTILNAH: dobre pizze (&ostalo) + full dober poletni vrt imajo na Vrhniki, pri BOTRU. Ce se peljete IZ morja proti LJU, je na desni strani (sredi Vrhnike na glavni cesti, ne morš zgrešit)...

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

p.s.: pa da bo content: v lukovici proti LJ grede skrenes pred semaforjem desno in po 30 m se enkrat pa si pred eno prav dobro gostilno (imena ne vem).tam stojim vedno,ko grem v tisto smer.

Hmm, mislim, da je dovolj blizu tudi gostilna Rus, ki je sicer na drugi strani ceste, ampak mi je bila ze nekajkrat pohvaljena.

Je pa res, da se ne ustavljam v gostilnah tako blizu ljubljane, ker ce grem nazaj (v Lj.) grem raje domov, ce grem ven iz ljubljane pa se raje ustavim kje dlje... pa magari na trojanah.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pozna kdo kako dobro gostilno v okolici radje pri dravi, dravograd,....?????

PS:pa ne mi rect Korosica!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ce grem na Gorenjsko, je v Gozd Martuljku gostilna Jožica. Zadnje case so sicer malo bolj pocasni, ampak hrano imajo pa še vedno dobro. Cene: vcasih so bili cenejši, ampak še vedno se da preživeti.

Drugace pa je bila zadnja destinacija, ki sem jo obiskal, picerija Gorenc (iz Kranja proti Naklu, kmalu za bencinsko na levi). Super pice, cene zelo sprejemljive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dobra gostilna je v ilirski bistrici - gostilna skorpijon. je blizu zage (za les), za bolj natancana navodila pa vprasajte v ilir. bistrici.

majo dobro hrano, pice,... cene so znosne, ampak za kaki konjski steak ali zrebickov zrezek pa ze malo vec odstejes a ne???

no ce pa je nedelja in dirka F1 pa boste lahko tudi spremljali navijanje ferarijevih navijacev ki imajo tam svoj sedez. no jaz sem navijal za BMW pa vseeno prezivel. je pa res da je bmw takrat ze izpadel in ferrari zmagoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fenomenalna gostilna je "Pri Slavki" v Podbrezju.Po gorenjski stradi do odcepa za kropo,pelješ proti kropi,nakar prideš do gostilne Grmac.Zaviješ levo in pelješ proti Podbrezju (table za gostilno so izredno majhne).Hrana fenomenalna,porcije preobilne,cene pa za moje pojme preniske(svetujem tudi tiramisu).

Kelnerce so zdrave kmecke dekline s takimi balkoni in stebri, da ti kar pospeši apetit.

Ce bi Troja stala na takih stebrih,se ne bi zrušila, zagotovo.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dobra gostilna je Gostilna Skarucna v Skarucni. Nahaja se na stari cesti Gameljne - Vodice. Nujno moras probat kraco... Se mi zdi, da tud ni draga . Saj tocno take iscemo vse, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Kar pa se hrane tice, je ena fajn ostarija v Luciji... sam se zdele ne spomnim kako se ji rece ... Je pa treba na sredi Lucije (ko gres iz Portoroza proti Seci) zaviti levo pred stacuno in slediti tabli za en diskont (za katerega tudi ne vem kako mu je ime - mislim, da je neko zensko ime) in ga imas na desni strani v nekem "poslovnem" centru. Dobra hrana, normalne cene. Moj predlog njoki z gorgonzolo - bozanski!!

A si imel slučajno v mislih Santa Lucijo? Ja se strinjam, da je hrana božanska. Ko smo na morju mi tut vedno tja zavijemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar se z motorjem vozim po Gorenjski, se ustavim pri LIPI v Kranjski gori, včasih pa tudi pri Jasni vendar tam ne jem. V Jesenicah je pa dobra picerija Fontana ob glavni cesti skoz mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pozna kdo kako dobro gostilno v okolici radje pri dravi, dravograd,....?????

PS:pa ne mi rect Korosica!!!!

pervi v prevaljah imaš dobro gostilno BRANČURNIK, priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!