Skoči na vsebino

Dobre gostilne v Sloveniji


Noise

Priporočene objave

ravno brskam malo po forumu pa opažam, da še ni nihče omenil gamsa v centru slovenske bistrice.tam se pa res ustavljajo množice motoristov.sicer ne vem zakaj, saj gams ni ravno neka "bike" gostilna.drugače kot lokal je kar ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostilna Brlogar v Malih Laščah (ob cesti tabla) -> zelo zelo dobre pizze in druge jedi, vendar vsiljivo osebje (čeravno so se šolali v Švici)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno brskam malo po forumu pa opažam, da še ni nihče omenil gamsa v centru slovenske bistrice.tam se pa res ustavljajo množice motoristov.sicer ne vem zakaj, saj gams ni ravno neka "bike" gostilna.

ker je ob glavni cesti in ima v povprečju najboljše kelnarce v okolici. sicer pa mi lokalci ne zahajamo kaj dosti tja ker poznamo druge boljše (gostilne in kelnarce) :whistle:

drugače pa je to tema kjer je govora o gostilnah Z HRANO!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki pridete v Ljubljano ali pa okoličani če bi radi peljali prijatelje kaj dobrega pojest potem toplo priporočam večkrat preizkušeno gostilno Maček v Spodnjih Gameljnah.

Znani so po kmečki pojedini, saj je vse več ali manj domače proizvodnje oziroma od okoliških kmetov. To zelo priporočam. Kolega iz Singapurja (rojen v nemčiji) pravi, da ni še nikjer jedel boljših krvavic in se je najprej zelo branil, ko sem jih naročal sedaj pa pravi, da boljše tovrstne hrane ni jedel nikjer drugje. Haha

Pri njih dobite tudi odlične lignje, pizze in divjačino. Priporočam srnin hrbet z kruhovimi cmoki. Pri njih pa dobite tudi muflonove medaljone, jelenov steak, dušenega divjega pujsa, krače... Znani so po izredni kvaliteti, poštenih porcijah, prijazni postrežbi in ZELO UGODNIH CENAH. Nedeljskega kosila boljšega še posebej, če upoštevaš rezmerje med kvaliteto, količino in ceno, predvsem v okolici Ljubljane nisem našel.

(Primer1: 3x pečenka+ priloge, 1x solata, 2x pivo, sok, kava= skupaj 33,5€) Da ne omenjam da sta bili v vsaki porciji dve sočni pečenki.

(primer2: Slow food, sestavljen iz 10 jedi samih specialitet od tega 3 divjačinske, za 8 oseb z vinom (različnim) pred letom dni cca 170€)

Ob lepem vremenu strežejo tudi na vrtu.

Gostilna Maček, Spodnje Gameljne 28, Šmartno pod Šm. goro, tel: 01 563 23 48, Odprto delovnik 8-23h, nedelje 10-20h, prazniki zaprto.

Karta Lj z S okolico

Priporočam

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušaj Aljazz26 opiši po čem je znan ta hotel, če si tega mnenja in ga deli z nami, kajti jaz sem imel popolnoma drugačen vtis in mi ni v ničemer ostal v posebnem spominu ali da bi kakorkoli izstopal. Morda se motim.

Po starosti sodeč pa kaj dosti izkušenj z samoplačevanjem v gostilnah verjetno nimaš. Jaz pričakujem več kot le pizzo, ki je roko na srce ni prav težko narediti niti ne predstavlja za gostilničarja kakšne velike investicije v surovine ali pripravo. Dobrih gostiln je zelo malo. Drži pa tudi to, ko se poveča naval težko obdržijo kvaliteto in to jih razlikuje od ostalih, zato sem še vedno pristaš domačih dobrih gostiln, ker ne maram takih kjer postrežejo na lepo okrancljanih na pol praznih krožniki, na koncu pa gosta oderejo do kože, kot da je pojedel vola. Nee, to ni zame čeprav je to trenutno "in".

Torej fantje dajte kaj napisat in izrazit mnenje in ne samo nabijat postov. Bodite ustvarjalni in "koristni" in naj ima vsak odgovor vsaj kakšno sporočilno vrednost, če že drugega ne.

Pa brez zamere če je kdo užaljen.

Lep dan

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni gostilna ampak mogoče pride komu prav.

v centru slov. bistrice je ob banki in direktno nasproti lokala dolce vita pekarna ki je odprta vse dni od 6 zjutraj do 10 zvečer. imajo dobro izbiro pit, rogljičkov itd. in odličen burek. torej če gre kdo mimo ob čudni uri si lahko tam vzame kaj hitrega za prigriznit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušaj Aljazz26 opiši po čem je znan ta hotel, če si tega mnenja in ga deli z nami, kajti jaz sem imel popolnoma drugačen vtis in mi ni v ničemer ostal v posebnem spominu ali da bi kakorkoli izstopal. Morda se motim.

Po starosti sodeč pa kaj dosti izkušenj z samoplačevanjem v gostilnah verjetno nimaš. Jaz pričakujem več kot le pizzo, ki je roko na srce ni prav težko narediti niti ne predstavlja za gostilničarja kakšne velike investicije v surovine ali pripravo. Dobrih gostiln je zelo malo. Drži pa tudi to, ko se poveča naval težko obdržijo kvaliteto in to jih razlikuje od ostalih, zato sem še vedno pristaš domačih dobrih gostiln, ker ne maram takih kjer postrežejo na lepo okrancljanih na pol praznih krožniki, na koncu pa gosta oderejo do kože, kot da je pojedel vola. Nee, to ni zame čeprav je to trenutno "in".

Torej fantje dajte kaj napisat in izrazit mnenje in ne samo nabijat postov. Bodite ustvarjalni in "koristni" in naj ima vsak odgovor vsaj kakšno sporočilno vrednost, če že drugega ne.

Pa brez zamere če je kdo užaljen.

Lep dan

Nikola Tesla

Hotel Mantova prav nič kaj ne slovi po dobri hrani- tudi sam nisem bil še nikoli zadovoljen, ko sem šel tja jesti. Verjamem, da je v centru Vrhnike, Mantova priročna kot mestni lokal, kjer se zbirajo mamice z otroškimi vozički in sem pa tja kakšen vrhniški motorist (odkafanedokafanestil.press) ob lepem vremenu. Kaj drugega pa ni za videti tam.

@aljazz26: Ti pa tud lahko mal bl konstruktivne poste začneš pisat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni gostilna ampak mogoče pride komu prav.

v centru slov. bistrice je ob banki in direktno nasproti lokala dolce vita pekarna ki je odprta vse dni od 6 zjutraj do 10 zvečer. imajo dobro izbiro pit, rogljičkov itd. in odličen burek. torej če gre kdo mimo ob čudni uri si lahko tam vzame kaj hitrega za prigriznit.

al pa tebe pokliče pa ti zateži za en hemendex pa par piv :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti pa gostilne,prejšn teden dvakrat pijan,enkrat 3 dni enkrat pa 4 :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dostikrat delam relacijo LJ- Ribnica- Sodražica-Cerknica- LJ. Kje se kaj splača ustaviti na tej relaciji ? Do sedaj sem imel bolj smolo s postanki na slepo. Če je kaj OK ni problema narediti kak kilometer ski zavoj iz smeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če je že napisan sam odlična je tut bivši Urbanček oz. sedanji Miran v Dramljah pri Trnovcu, če se peleš z avtoceste za maribor zaviješ dol pri odcepu za Dramlje nato pa v križćišču desno za Trnovec, gostilna ma poševno streho, vinsko klet, pa tut prespat se da pri njih. Pa postrežba je tut fina, spečejo vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dostikrat delam relacijo LJ- Ribnica- Sodražica-Cerknica- LJ. Kje se kaj splača ustaviti na tej relaciji ? Do sedaj sem imel bolj smolo s postanki na slepo. Če je kaj OK ni problema narediti kak kilometer ski zavoj iz smeri.

Jaz se večkrat z ženo ustavim v Žimaricah Pri Lukatu. Žimarice se nahajajo iz Sodražice protiCerknici par km. Pri Lukatu imajo dobrega oddojka, sicer samo konec tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni gostilna ampak mogoče pride komu prav.

v centru slov. bistrice je ob banki in direktno nasproti lokala dolce vita pekarna ki je odprta vse dni od 6 zjutraj do 10 zvečer. imajo dobro izbiro pit, rogljičkov itd. in odličen burek. torej če gre kdo mimo ob čudni uri si lahko tam vzame kaj hitrega za prigriznit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta v bistrico se je na novo odprla, ne?

JA je nova in ima daleč najdaljši obratovalni čas, sploh ob nedeljah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če je že napisan sam odlična je tut bivši Urbanček oz. sedanji Miran v Dramljah pri Trnovcu, če se peleš z avtoceste za maribor zaviješ dol pri odcepu za Dramlje nato pa v križćišču desno za Trnovec, gostilna ma poševno streho, vinsko klet, pa tut prespat se da pri njih. Pa postrežba je tut fina, spečejo vse.

Žal se še za enkrat v Gostišču pri Miranu ne da prespat, vsaj v sobah ne. Mogoče v kleti, ko je že preveč kozarcev v riti.

Drugače pa je to ena boljših, če ne najboljša gostilna na Celjskem. Vsaj sedaj, ko se je lastnik gostilne zamenjal in jo vodi priznan kuhar Miran. Pri njih dobite zelo raznoliko hrano (ne dunajski in pomfri :wacko: ), od domače (krvavice, zelje,...), zelo veliko svežih rib, školjk in rakov (večinoma divje in ne gojene), divjačine itd. Za vse dobre gurmane, ki se radi prepustijo kuhinji in natakarjem pa naredijo zelo raznolik slow food za normalno ceno, za vse kar spada pri taki hrani zraven.

Vsak dan pa pripravljajo tudi po dva različna kosila, ki sta zelo ugodna, glede na kakovost hrane in postrežbo.

Za vse, ki imajo radi dobro hrano in postrežbo toplo priporočam obisk gostišča Miran.

Kot dokaz, da je restavracija zelo dobra, pa je pred mesecem objavljen članek, v Nedelo, g. Sršena, ki ocenjuje restavracije po naši domovini, kjer je restavracija dobila štiri zvezdice od petih možnih.

Več informacij dobite tukaj www.gostiscemiran.si

Lp in dober tek

Vodka8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Notranjka v Logatcu...polet plac za motorje..pozimi kamin da ns ne zebe..postrežba pa itak 1A :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar dobra je tudi v Slovenskih Konjicah picerija (mislim da je Toscana al nekaj takega) pri eurospinu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostilna Brlogar v Malih Laščah (ob cesti tabla) -> zelo zelo dobre pizze in druge jedi, vendar vsiljivo osebje (čeravno so se šolali v Švici)...

v tej gostilni sem v soboto imel postanek....hrana je res dobra....glede osebja pa mislim, da je bila samo ena kelnarca malo vsiljiva....no ja ni blo veliko folka pa je verjetno imela čas....no sam, če se boste vozili tam naokoli se vam splača ustavit!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Gostilna Pri planincu na Bledu , zadaj za hotelom Jelovica.Zelo dobra hrana za razumno ceno ,zanimiva - starinska notranja oprema ,dobra postrežba pa še moto oznake ima za moški in ženski WC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se še za enkrat v Gostišču pri Miranu ne da prespat, vsaj v sobah ne. Mogoče v kleti, ko je že preveč kozarcev v riti.

Drugače pa je to ena boljših, če ne najboljša gostilna na Celjskem. Vsaj sedaj, ko se je lastnik gostilne zamenjal in jo vodi priznan kuhar Miran. Pri njih dobite zelo raznoliko hrano (ne dunajski in pomfri :wacko: ), od domače (krvavice, zelje,.. .) , zelo veliko svežih rib, školjk in rakov (večinoma divje in ne gojene), divjačine itd. Za vse dobre gurmane, ki se radi prepustijo kuhinji in natakarjem pa naredijo zelo raznolik slow food za normalno ceno, za vse kar spada pri taki hrani zraven.

Vsak dan pa pripravljajo tudi po dva različna kosila, ki sta zelo ugodna, glede na kakovost hrane in postrežbo.

Za vse, ki imajo radi dobro hrano in postrežbo toplo priporočam obisk gostišča Miran.

Kot dokaz, da je restavracija zelo dobra, pa je pred mesecem objavljen članek, v Nedelo, g. Sršena, ki ocenjuje restavracije po naši domovini, kjer je restavracija dobila štiri zvezdice od petih možnih.

Več informacij dobite tukaj www.gostiscemiran.si

Lp in dober tek

Vodka8

Res dobra papica, se splača it, pa niti pretirano ni draga, samo je precej zasedena. Jaz bi mu dal 5 pik.

Priporočam Hišo vin pri Lendavi. Super plac za kakšen podaljšan vikend, praznike... http://www.hisa-vina-cuk.si/

Ambijent, gostitelji, vino, bograč :worship:

Zelo dobra gostilna, lani bili tam skoraj pol MB sekcije, zelo gostoljubni so nam celo vinsko klet razkazali, degustacija...

Hrana zelo dobra, lokacija interesantna (lep razgled), priporočljivo v kombinaciji z nedeljsko furo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!