Skoči na vsebino

Dobre gostilne v Sloveniji


Noise

Priporočene objave

Res dobra papica, se splača it, pa niti pretirano ni draga, samo je precej zasedena. Jaz bi mu dal 5 pik.

Zelo dobra gostilna, lani bili tam skoraj pol MB sekcije, zelo gostoljubni so nam celo vinsko klet razkazali, degustacija...

Hrana zelo dobra, lokacija interesantna (lep razgled), priporočljivo v kombinaciji z nedeljsko furo. :worship:

Ja, kaj pa potem še čakamo? :rolleyes: Aja, vreme ... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kaj pa potem še čakamo? :rolleyes: Aja, vreme ... :slap:

Da boš ti mela fraj, da nebomo zopet brez tebe hodli :friend1:

Poznam pa eno dobro gostilno v MB, na Šentiljski cesti nima glih nekega imena, gori ma tablo VI DA (včasih je pisalo VILEDA ,a so 2 črki uničene), odprta je po potrebi, ma plehnati šank, majo štango (če hoče kera zaplesat), notri se kadi, pije , je..e, majo ekstra sobo v kleti , lep pogled iz terase na železnico MB - A. Hrana je iz bližnje picerije ali občasno kaki odojek. Primerna za " do nezavesti se ga napit".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Portorož zraven Splošne plovbe : Staro sidro. Solidno ; kuhar oz. lastnik Srečko je pa sploh original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Baški grapi pečejo ful dobre postrvi pa vse kar gre zravn. Iz ljubljane čez šk loko in železnike pa čez petrovo brdo. Lastnik ma ribogojnico pa ma zmeri sveže ribe. Ko je toplo je lepo odzuni sedet. Bikeri so dobrodošli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V naselju Lašče iz Kočevja proti Dvoru

gostilna Rojc,najboljši odojki & jagenčki :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa te popade res huda lakota,

pa priporočam gostilno TREBUŠNIK v žirovnici. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Fntki pa tudi za popkarce velja

Če se boste podili po prelepi vipavski dolini to je tam kjer

mi že rabutamo prve češnje da žanjemo že Primotajo in brskamo za

prvim krompirjem niti ne omenjam. No pa gremo k temi.

V gostilni in piceriji GRAD v Ozeljanu dobite odlične tris kalamare v

gorgonzolovi omaki itd. :beer2:

ps: Pozor tris je na fondiju za dve osebi tolko da nebi slučajno ostajalo po krožnikih.

lp: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Če greste čez Ilirsko Bistrco se ustavte v Knežaku na začetku levo v Zali na pici. Bombastik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imel sem sledečo, zelo neprijetno izkušnjo z gostilno in pizzerijo Bolero iz Naklega. S punco sva z motorjem prišla v omenjeno gostilno nekaj pojesti. Bila je dokaj zasedena a sva našla prosto mizo. Takoj ko sva se hotela usesti je do naju pristopil natakar in nama dejal, da neki gosti čakajo na mizo še izpred najinega prihoda. Brez problema sva se odmaknila in se usedla v barski del, kjer naj bi počakala na prosto mizo. Naročila sva pijačo in natakarici naročila naj naju obvestijo, ko bo prosta miza, da naročiva še hrano. Vmes so prišle tri punce, se vsedle za pravkar prosto mizo v predelu, kjer strežejo hrano. Čakal sem na natakarja, da jih opozori in naju obvesti o prosti mizi. Vendar do tega ni prišlo. Natakar je prišel do mize, pospravil mizo in sprejel naročilo brez besed. Šel sem do natakarja in zahteval pritožno knjigo in natakar me je vprašal v čem je problem. Razložil sem mu situacijo. Jaz sem njega vikal on je mene tikal. Arogantno mi je odgovoril, da oni ne potrebujejo pritožne knjige, ker če pogledam okoli lahko opazim da imajo polno. Potem mi je rekel : »Če ti kaj ni všeč lahko kar greš!« Rekel sem mu, da s takim odnosom dolgo ne bodo imeli več polno. On pa se je samo smejal. Ljudje okoli so samo z začudenjem opazovali dogajanje. Do tedaj sem tja večkrat pripeljal poslovne partnerje na kosilo, od sedaj jih ne bom nikoli več! Problem ni v tem, da je potrebno počakati, ker se to normalno dogaja v boljših lokalih. Lahko bi priznali svojo napako in se mi skušali vsaj opravičiti, ne pa me zaničljivo odpraviti, kot da sem nič. Ko sem v obleki so osladno prijazni, ko pa prideš malo bolj športno (motoristično) napravljen pa popolnoma drug obraz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se vozite skozi Prevalje, se splača ustaviti v gostilni Rupar.

Prijeten ambient in okolica, dobra hrana, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

08.08.2008, 11:45, se pripeljem, parkiram, se vsedem za prosto mizo, natakrica - vljudna - pricaplja, pobere narocilo za pijaco in prinese napacno (marelico namesto jagode). ok, nisem haklik.

nadalje cakam, da se me ponovno usmili in mi prinese jedilnik ali vprasa za kaj podobnega v tej smeri. poskusam tudi malo pritegniti pozornost te "brhke" blondinke - zilch, nada, niente, nix.

poskusam pritegniti pozornost ne tako brhkega natakarja - efekt isti (ok, saj vemo da po 500 km na motorju v temeperaturah nad 30°C ne disimo ravno po vijolicah, samo tako pa spet nisem smrdel).

medtem se glasno ustali po pokriti terasi ca. 25 ljudi v vec skupinah. vsi takoj postrezeni s hrano in pijaco, natakarski parcek kot kolibrija obletavata - po pogovorih sodec znane in stalne - stranke.

pa se mi zdi vse skupaj malo smesno in se oglasim natakarici - ko se ca. 15-tic preziba mimo mize - da bi bil voljan placati za storjene usluge. "da, takoj."

no ta "da, takoj" je trajal dobrih 5 min, nakar jo spet, malce ze v slabi volji, prosim da bi pa le se danes placal.

nakar se dama, vsa prijazna, po nadaljnih 6 minutah le prikobaca do mize in ji odstejem obolus za napacno prineseno pijaco, neprineseno kosilo in 30 min izgube casa.

lahko da je vila mond pri ptuju dobra gostilna, samo ce nisi domacin te osebje ne smirgla 5%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko da je vila mond pri ptuju dobra gostilna, samo ce nisi domacin te osebje ne smirgla 5%.

Do I need to say more? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice sem iz Ptuja poznam osebno šefa vile sem mu že povedal za članek.Žal je tako,da delajo samo še študentje za mizerna plačila in se jim tako rekoč jebe!In na Ptuju boš težko,kje dobro postrežen.Če pa že je recimo Ribič pa so cene zasoljene!Boljše so gostilne v okolici Ptuja izberi recimo gostilno PRI MICI cesta proti Desterniku,Lenartu na levi strani kakšnih 5km iz Ptuja.Odlične pizze,hamburgerji,ocvirkovce.. okrog 5€. Špricar z odličnim domačim vinom 0,50 € itd... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAŠUN, krasna turca iz smeri Pivke ali Il. Bistrice do Knežaka potem pa zaviješ z glavne in po asfaltni gozdni cesti do vrha Mašuna. Gor je pa odlična gostilna (3 ***) z divjačino na vse možne načine pa tudi klasična hrana, cene normalne, postrežba odlična :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAŠUN, krasna turca iz smeri Pivke ali Il. Bistrice do Knežaka potem pa zaviješ z glavne in po asfaltni gozdni cesti do vrha Mašuna. Gor je pa odlična gostilna (3 ***) z divjačino na vse možne načine pa tudi klasična hrana, cene normalne, postrežba odlična :worship:

zgleda zanimiwo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse ljubitelje dobre pice se je v Logu 300 metrov pred Kranjsko Goro tik ob glavni cesti odprla picerija Maraton. Lastnik in picopek je star maček saj je več kot 20 let pekel pice Pri Kotniku v Kranjski Gori. Veliko motoristov jo je že preiskusilo čeprav je odprto šele nekaj dni. Zadaj je tudi terasa skratka toplo priporočam za drugačne okuse pa je že dalj časa nasproti gostilna Pri Rudiju poznana po obilni in odlični plošči s kalamari na vse načine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
MAŠUN, krasna turca iz smeri Pivke ali Il. Bistrice do Knežaka potem pa zaviješ z glavne in po asfaltni gozdni cesti do vrha Mašuna. Gor je pa odlična gostilna (3 ***) z divjačino na vse možne načine pa tudi klasična hrana, cene normalne, postrežba odlična :worship:

Se strinjam s tabo!Si pa pozabil še dodat,da se da poceni spat,če si slučajno na črni furi!

HRANA+POSTREŽBA+SOBA+OKOLICA JE ZA 5+ :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se strinjam z Mašunom. Na idrskem je pa kmečki turizem Fortuna na Govejku (Sp. Idrija Žiri, na pol poti) okrog sami divji asfalti min makadami. Pri fortuni pa najboljša svinska pečenka v vesolju. Ni za vegeteri,ance,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Iščem dobro gostilno na relaciji Vrhnika - Idrija!Dobro bi bilo, če ima prostora za skupino 30 lačnih..Kdo pozna? Pa cenovno - ne kakšne drage variante - navadno nedeljsko kosilce z večjimi količinai piva ali pa vina :rolleyes: ....gremo v Lj laufat ( maraton), pa nazaj grede bi se nekje odžejali...aja, pa jedli tudi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!