Noise

Dobre gostilne v Sloveniji

612 objav v tej temi

Mirna Pri Francki. Zelo, zelo dobro. Goveja juha, svinjska pečenka, pražen krompir, solata, cviček. Sliši se enostavno ampak točno takšen okus kot pri Francki je tisti pravi.

to je pa tud vse kar je v tej gostilni okusnega. :grim pa še to ni vedno, treba imet srečo. :lol:

domačini se jo izogibamo. O:-)

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Mi se ob otvoritvi sezone domačih alpskih prelazov že tradicionalno ustavimo v Letnem Vrtu (http://dobregostilne.si/gostilna-in-pizzeria-letni-vrt). Lokacija v centru Bovca je odlična, parkirišče za jeklene konjičke čez cesto se lepo vidi s terase, poudba pa raznovrstna, od Bovških specialitet, divjačine, žara. Toplo priporočam, posebno v motoristični sezoni, ko obratuje letni vrt.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

zelo zanimiva povezava, ki jo spremljam že nekaj časa, je spletna stran www.gostilne.si. Ažureni meniji.

Prva objava pa takoj reklama za webpage. Ah ja, nič novega. Pa osebno me vedno jezijo oz. sem skepetičen do strani, kjer ne vidiš kdo je avtor in kdo stoji za projektom. Takih strani sploh ne jemljem več resno, ker se nikoli ne ve kdo pije in kdo plača.

Sicer pa ni noben kunšt nabrati skupaj seznam gostiln. Večja težava je iz takšnega seznama izluščiti kvalitetne, kar pa tale stran niti pod razno ne počne.

Za tiste, ki jih resnično zanima dobra kulinarika je za sedaj opcija samo tole: Mladinin KONZUM

Pa dober tek!

cedevita, BelaStrela, dlicen in 1 drug je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Mlakar - Markovec pri Starem trgu pri Ložu. Kolikor je dolgi naziv tako dobro smo se danes najedli. Pa še postrežba z "nasveti". Taka nasitna hrana z polnim številom kalorij.

BelaStrela je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

ce se furate cez zgornjo savinsko. se je zlo fajn ustavit v ribiskim domu ljubno. za jest majo ribe. pir je pocen. prostor je men zlo lep. zraven je jezero klopi so pa pod nizjem kozolcu zraven jezera tako da je lepo senca. js se cist zmeri tam ustavim ce ne na ribe pa na pir :) ce ste pa bol srecne narave bote pa se na eno fajn mlado kelnarco za sankom naletel :)

Pips je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Mlakar - Markovec pri Starem trgu pri Ložu. Kolikor je dolgi naziv tako dobro smo se danes najedli. Pa še postrežba z "nasveti". Taka nasitna hrana z polnim številom kalorij.

ali set jedli "špehovko"....

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

HOJ! Ali je od tu prisotnih kdo, ki mi ve povedat, če se splača do "Gostilne pri Boštjanu" na Križni gori nad Škofjo loko na nedeljsko kosilo ali so "slavni" samo zeradi lepega razgleda?

Hvala.

mi smo vedno dobro jedli...me pa res ni bilo že kakih 5 let tam :)

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Kot dobro ribjo restavracijo, sicer out of SLO, priporočam: Jumbo Seafood Restaurant,Riverside Point (30 Merchant Rd), Clarke Quay, Singapore   :kva2:

No še slika, da neu kdo reku, da kr tja u ene tri dni ... oktobra 2006

picture-003.jpg

Popravljeno . Popravil Whiskey

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Kot dobro ribjo restavracijo, sicer out of SLO, priporočam: Jumbo Seafood Restaurant,Riverside Point (30 Merchant Rd), Clarke Quay, Singapore   :kva2:

No še slika, da neu kdo reku, da kr tja u ene tri dni ... oktobra 2006

picture-003.jpg

Jutri  po službi naredim en krog, pa se bom še tam mimogrede oglasil  :kva2: 

Kolen, Whiskey, Cartman in 1 drug je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Na Goriškem priporočam Pizzerijo in gostilno Grad v Ozeljanu. Vse kar sem probal je blo odlično, še posebej pa priporočam, da probate gratinirane orehove palačinke ... 

pik1 in cedevita je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• greenninja
      Moj Ninja Typhoon. Išče novega srečnega lastnika mimogrede..
    • Joker
      Na Korziki še Obiličevo ne drsi...
    • izibajker
      Trio za u revijo. Od vseh mi je tisti na desni nartalepši. Ker ima okroglo lampo. 
    • EuroZoomer
      Pozdravljena ekipa, Elektrika res ni moja močnejša plat, zato bom srečo poizkusil tukaj. Imam hondo Zoomer in tole vem, da se da zmontirati, samo ko sem pogledal diagram... Ja seveda. Kaj kako kam mi je nakako jasno po slikah, samo ko sem pogledal kablovje pa sem izgubil vso vnemo. Slikce so nekaj, ko pogledaš drobovje od svojega kozolca je pa organiziran kaos. Skratka. Nosilček sem naredil sam kot se vidi gre vse lepo skupaj... samo da bi to še delalo. Če sem odkrit razumem ta del, da dam en kabel na - (po moje lahko na akumulator), eden gre na + in potem en kabelček na ključavnico, ko daš kontakt. no ta del me skrbi, kako hudiča vedet kera žica je kontakt, da ne bom kaj skuril. Ja morda smešno, samo nisem 'štromar' in... ZELO HVALA ZA POMOČ, NASVET ali pa kakšnega majstra, ki to zna. Sem pa iz Ljubljane in tale kozolc je moj hobi pr 42ih letih.  
    • Roger G. Jagger
      V ponedeljek narocil, danes dobil.... Detlev poslal....
  • Zadnje aktivne teme na forumu