Skoči na vsebino

Dobre gostilne v Sloveniji


Noise

Priporočene objave

fak, a morte spet srat s tem vikijem? dam si ga neste ... :kva1:

:topic:

 

 

drgač pa : bograč pri Lujzi je najboljši ...

 

:blush: če je pa tak dober punkt.

 

Kje je to pri Lujzi, dober bograč njamiiii ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na število motorjev na parkingu je najboljša pr Viki burgerju na Črnem kalu :OK: 

Hm, burgerji, ki sodijo v isto kategorijo kot sendviči na OMV črpalki v Postojni.  :SS  :SS 

Zločin proti človeštvu! 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bograč in vsa ostala hrana je zakon v gostilni Tonček v Beltincih. Zelo nobel in hrana 1. liga. OBISK OBVEZEN!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil lansko jesen na eni kolesarski turi in je bil zaključek v piceriji Ema. Old school ambijent, odlična postrežba, izstopa pa velikost pic: kar je pri nas družinska, je za njih normalna. Cene enake kot povsod.

Če blodite kaj po Gorenski, neredite en ovinek. Se splača.

http://www.bizi.si/PIZZERIJA-EMA-SPELA-RIBARIC-S-P/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, burgerji, ki sodijo v isto kategorijo kot sendviči na OMV črpalki v Postojni.  :SS  :SS 

Zločin proti človeštvu! 

 

Pa kaj si zapel za hamburgerje, imajo pa dober Fructalov sok :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taverna v Jeruzalemu .... Spet kapo dol .... Boljšega poprovega steaka nisem dobil v življenju ,-)

Tudi gobova juha z ajdovimi žganci in postržača so super ...

 

Vse ostalo pa je ...... odlično !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače se pa v Prekmurju (kje pa drugje) tudi tukaj odlično je, težava je samo v tem, ker se potem komaj od mize vstaneš od vseh dobrot.

 

www.gostisce-aleksander.net/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vem za eno fejst poceni in kvalitetno gostilno ob cesti Pan Americana v čilskih Andih, kakšnih 2.700 m.n.v. in 650 kilometrov iz smeri Antofogasta Santiago de Chile. Hudič pa je, k' je mejčken daleč, da bi šel na mal'co!  :O  :hmm:

post-4472-0-36650500-1363864329_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kranju picerija Gorenc,ob stari cesti Kranj Naklo.Res vrhunska kvaliteta in postrežba. :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vas pot zanese v dolenjske konce. V kraju Krka (blizu je tudi izvir istoimenske reke) priporočam domačijo Javornik. Malce so sicer skriti a jih je vredno najti.

 

Hrana in lokacija 1A

Popravljeno . Popravil XRV freak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vas pot zanese v dolenjske konce. V kraju Krka (blizu je tudi izvir istoimenske reke) priporočam domačijo Javornik. Malce so sicer skriti a jih je vredno najti.

 

Hrana in lokacija 1A

In kaj se tam dobro je? Kaj priporočaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od dnevne ponudbe....ponavadi imajo na sporedu ribo, testenine, kakšno divjačino ......... uh pa sladice so božanske.

 

Res da je malce dražje (še vedno v zelo sprejemljivih mejah) a je tudi hrana precej butična saj vse sestavine delajo sami doma, če prav vem imajo še ribe tik za ovinkom. Tu res ni bojazni da boš dobil nizozemski zmrznjen pomfrit, italjanske rezance v juhi in kitajsko svinjino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

vidiš ti bejži tja, mi pa do vikija, pa bo mir :D

 

p.s. morem pa ob priliki tudi jst v tiste konce zavit, pa celo zmešano sekcijo peljat, da gremo pole še v bukovniški gozd pogledat in se pod točko 5 več časa zadržat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš ti bejži tja, mi pa do vikija, pa bo mir :D

 

p.s. morem pa ob priliki tudi jst v tiste konce zavit, pa celo zmešano sekcijo peljat, da gremo pole še v bukovniški gozd pogledat in se pod točko 5 več časa zadržat :D

hvala bogu, vsaj drugje gužve nau ....viva fast food !  pa pica......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes probal in bil pozitivno presenečen.

Nova ribiška zadeva. Gostilna - kantina na splavu v Izoli v mandraču pri svetilniku. Probal sem  brodet katerega bi ocenil z 10. Bogat in okusen. Poleg brodeta še jadranski kalamari. Priporočam.

Cene zmerne, mora celo nizke za kar sem jedel.

Upam, da zadržijo kvaliteto in cene. Čas bo pokazal, a za prvi teden obratovanja je vtis pozitiven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes probal in bil pozitivno presenečen.

Nova ribiška zadeva. Gostilna - kantina na splavu v Izoli v mandraču pri svetilniku. Probal sem  brodet katerega bi ocenil z 10. Bogat in okusen. Poleg brodeta še jadranski kalamari. Priporočam.

Cene zmerne, mora celo nizke za kar sem jedel.

Upam, da zadržijo kvaliteto in cene. Čas bo pokazal, a za prvi teden obratovanja je vtis pozitiven.

 

 

Fajn bi bilo, da napišete tudi ceno zraven.  Nizko, visoko, zmerno itd je zelo relativno, številka pa je konkretna.

Na ta način se tudi izognemo EPPju prijateljev in lastnikom gostilničarjem, ki tudi uporabljajo forume za brezplačno reklamo. :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn bi bilo, da napišete tudi ceno zraven.  Nizko, visoko, zmerno itd je zelo relativno, številka pa je konkretna.

Na ta način se tudi izognemo EPPju prijateljev in lastnikom gostilničarjem, ki tudi uporabljajo forume za brezplačno reklamo. :)

 

Ribji brodet s polento 7,80 €, Jadranski kalamari 15 € (povdarjam jadranski )

 

Nič reklame, samo želim vam sporočit kje in kam, dokler traja kvaliteta....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med tednom streže res izvrstna kosila Nonna Torca v lucijskem avtokampu. Najmanj 4 hodi običajno za 6 ali 7 eur. Izvrstna hrana in tudi zelo lepo postreženo. Redno hodimo tja na kosilo.

Čez vikend mislim, da je a la carte, čez poletje pa bo verjetno drugačen režim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOJ! Ali je od tu prisotnih kdo, ki mi ve povedat, če se splača do "Gostilne pri Boštjanu" na Križni gori nad Škofjo loko na nedeljsko kosilo ali so "slavni" samo zeradi lepega razgleda?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za po.srat, kako me zaje.bava ta urejevalnik ...

 

No ker ni bilo nekih konkretnih informacij, smo šli v nedeljo na Križno goro sami preverit situacijo.

 

1. ob nedeljah je res priporočjiva rezervacija - če je ne bi imeli, bi ostali lačni

2. izbor menujev za kosilo: 6 (za vsakega se najde nekaj) cena: 7,5 do 10€

3. postrežba za dobro štirico in prav tako hrana

4. ob odhodu za popotnico dobil še pol hlebca domačega kruha iz krušne peči

5. razgled: nič od nič zaradi rahlega sneženja in megle

6. dostop: asfaltna cesta (relativno ozka na nekaterih mestih)

7. zaključek: še pridemo ob lepem vremenu hrano in na razgled

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za po.srat, kako me zaje.bava ta urejevalnik ...

 

No ker ni bilo nekih konkretnih informacij, smo šli v nedeljo na Križno goro sami preverit situacijo.

 

1. ob nedeljah je res priporočjiva rezervacija - če je ne bi imeli, bi ostali lačni

2. izbor menujev za kosilo: 6 (za vsakega se najde nekaj) cena: 7,5 do 10€

3. postrežba za dobro štirico in prav tako hrana

4. ob odhodu za popotnico dobil še pol hlebca domačega kruha iz krušne peči

5. razgled: nič od nič zaradi rahlega sneženja in megle

6. dostop: asfaltna cesta (relativno ozka na nekaterih mestih)

7. zaključek: še pridemo ob lepem vremenu hrano in na razgled

 

LP

Pozdravljen jaz sem odgovoru ampak ne vem zakaj ni bilo  objavleno .Naj povem ,da so vsako leto tu dirke old tajmarjev.Štart pred začetkom klanca in cil na vrhu na koncu pa obvezna fešta ,ob lepem vremenu pa je prekrasen razgled na Soriško polje in Kamniško Savinjske alpe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!