Skoči na vsebino

Dobre gostilne v Sloveniji


Noise

Priporočene objave

Vceraj, stara oljka v Portorozu, polnjeni 15 eur, pogrinjek za doplacilo! Ma me ne vidijo vec, ......

Niti mene ne. Bil 3x - prvič, zadnjič in nikoli več. V bistvu mi je bila tam še najbolj všeč tista slika stare oljke, ki jo imajo pred vrati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če obujate švercerske spomine in gnečo na Šentilju se zapeljite čez Jurija in jejte pri Vračko. Hrana, odnos, lokacija vse je super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Samarin v Črnomlju "s kruhom pomazano" . Jedla sva odojka in mešano meso na žaru in s pijačo plačala 20 evrotov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce pa kej na hitr, k je clovk lih v prolazu, gres pa v Luciji v Boncafe na chikenburger....najboljsi ever, ce si pa sred Lj, pa v Ajda burger....jebi ga, ampak siptar vrze piscanca v lepinjo polito z govejo juhco.....mljask.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kozina,Koper,200m vn proti Kp na desni strani pri kamionskemu terminalu Reja je BAJTA KI se kliče na BURJI,PJEČE SAMO MESO(tipo srbska hrana),ko boste probali ne bo vamžal,RES NE!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kozina,Koper,200m vn proti Kp na desni strani pri kamionskemu terminalu Reja je BAJTA KI se kliče na BURJI,PJEČE SAMO MESO(tipo srbska hrana),ko boste probali ne bo vamžal,RES NE!!!!!

Kaj pječe? Odojka, roštilj,ali...? Kaj je Reja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da ste tukaj bolj ljubitelji čevapov in podobnih dobrot.

Na takšne stvari pa štajerci hodimo v Gala žar na mariborskem Lentu

 

Hrana za prste polizat

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri gostilnah, v Ločici ne več Šoferske mamice iskat, aprila na njenem mestu odprejo prenovljeno gostilno Pri Lisjaku. Bo treba it probat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pječe? Odojka, roštilj,ali...? Kaj je Reja?

 

Reja je lastnik kamionskega terminala in servisa Scani-e.

Na Burji ima leskovački žar. Cene so ugodne, kvaliteta pa mu niha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Če obujate švercerske spomine in gnečo na Šentilju se zapeljite čez Jurija in jejte pri Vračko. Hrana, odnos, lokacija vse je super.

Je tako. Naslednjič se zopet ustavim pri Vračku - mogoče že to soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Goldpub - Radlje ob Dravi!

 

Zdaj sem slisal, da imajo tudi neke specialne burgerje, ki so njami (bo treba enkrat poizkusit). In jih pogosto zmanjka. 

Sem pa jedel pico s kebabom (+zelje...). Slastno do konca. Cene za nas, vajene lublanskih bolanskih cen, nizkeee.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burger??? To pa je res specialna ponudba za dobro gostilno :lol1:

 

Načeloma bi se strinjal, vendar skoči v Stari pisker v Celju pa te bodo zelo okusno demantirali. Ampak izjeme potrjujejo pravilo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostišče Kocjan v Stari vasi pri Bizeljskem. Če se bo kdo slučajno klatil po teh koncih. 

 

BTW Račka z mlinci je super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burger??? To pa je res specialna ponudba za dobro gostilno :lol1:

Al pa če nehaš svinjat po temi! Si bil tam? Si poizkusil? Pa vesel krohot še naprej. Offtopic, sorry.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma bi se strinjal, vendar skoči v Stari pisker v Celju pa te bodo zelo okusno demantirali. Ampak izjeme potrjujejo pravilo.

 

Včeraj skupaj s Špilferderberjem stestirala in ja, vsekakor priporočam ... pa še motor je lepo na okah. 

post-3574-0-54927400-1403083136_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa če nehaš svinjat po temi! Si bil tam? Si poizkusil? Pa vesel krohot še naprej. Offtopic, sorry.

Svinjariš ti, preber naslov teme Pa priporoči gostilno ne pa hamburger . :kva2::lol1:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nj mene kdo povab u kakšno dobro gostilno ... pa da js ocenm al je al ni za kj  (seveda, če kdo povabi tudi plača)

 

sicer ni v Sloveniji, sem pa ta vikend jedel pri treh palmah v novigradu  ... 15 let me ni bilo tam, zreski so pa še vedno okusni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk slis hamburger, pa dobi slikco iz McDonaldsa pred oci.....verjetno je tukej problem. Svet hamburgerjev je odlicen. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tako. Naslednjič se zopet ustavim pri Vračku - mogoče že to soboto.

Zopet bil pri Vračku - preden sem se podal čez mejo po Avstijskih gorcah. Sicer so imeli dneve špargljev, ampak sem raje posrebal super gobovo juho, pa polnjene lignje in tako naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas imate veliko parkirišče, dobro, razno in cenovno ugodno hrano, lep razgled, dva prostora in dve terasi... :-)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas imate veliko parkirišče, dobro, razno in cenovno ugodno hrano, lep razgled, dva prostora in dve terasi... :-)

Pridemo kmalu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kje se dobro jé med Bovcem in Tolminom ali kje dovolj blizu, da se splača narediti ovinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!