Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Tista pista je že tako stara in denarja za njeno vzdrževanje ni nikdar na voljo.

Čudi me, zakaj Italijani ne naredijo ene piste v pokrajini Friuli-Venezia Giulia; motoristov imajo ogromno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist tako mimogrede malo v razmislek, prejšnji teden sem šel gledat Grab the flag dirke, oldtimerji, prvi v klasi "starin" se je peljal s 500 kubičnim BMW-jem iz sredine 30-ih let prejšnjega stoletja, brez vzmetenja in bobnastimi zavorami konstantno okol 1:59 :smoke:

prvi v klasi Classic Open se je vozil s Harris Kawasakijem 1000 konstantno 1:39 :cool:

 

 

Popravljeno . Popravil kađiva
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Fantje, eno vprašanje glede gum.. Zadnji dve sezoni sem čisto out, mi nekako ni zneslo hodit po pistah. Se mi pa po dolgem času kaže možnost iti obrnit do Grobnika v sredo, imajo open day.

Kakšna so priporočila glede gum glede na to, da ni več poletje? Poleti vem da se od Dunlopa načeloma zadaj vozi medium soft oz soft, odvisno od temperature.

Za to sredo je zaenkrat napovedano 17 stopinj, delno oblačno.

Spredaj računam dat KR 106 343 (medium) za zadaj imam pa za porabit še dve novi GPjki, toda obe medium-hard. Bi to šlo ali je guma pretrda in če je, kakšne so posledice? Zgolj večja obraba ali tudi slabši oprijem?

Tnx..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jst tudi ne. Ce bojo res samo preasvaltiral bo kar pogumno za dirkat....okol hriba so ze zdej letel do ograje koj kdo padu, zdej bojo pa hitrosti se visje... Izletnih con pa itak ne morjo neki povecvat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Gorgh pravi:

Jst tudi ne. Ce bojo res samo preasvaltiral bo kar pogumno za dirkat....okol hriba so ze zdej letel do ograje koj kdo padu, zdej bojo pa hitrosti se visje... Izletnih con pa itak ne morjo neki povecvat.

Že zdaj tu počiva una italijanka...prvi dan pa že letela 1.35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Tako pišejo tudi novinarji v Avtomagazinu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako se govori tudi med poznavalci v domžalah in bližnji okolici.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

iščem prenočišče za 8 oseb v bližini dirkališča. Ima kdo kakšen kontakt iz prve roke?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sonja 

00385919137928

Poklic to gospo, pa ji povej da te je David poslal, da se mal zglihas za ceno!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

A ni bilo rečeno,da se bo Grobnik preplastil? Zdaj ta datum že spet prestavljajo ali imam napačne info...

Skozi sem imel v mislih,da bo zaprt od začetka julija do začetka avgusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

48 minutes ago, Marcel-F said:

A ni bilo rečeno,da se bo Grobnik preplastil? Zdaj ta datum že spet prestavljajo ali imam napačne info...

Skozi sem imel v mislih,da bo zaprt od začetka julija do začetka avgusta.

Poglej na koledar, od 12.7 do 13.8 ni nobenega dogodka, vse belo.

http://www.grobnik.hr./pista/Kalendar-utrka-zauzecca.hr.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/7/2017 at 8:10 AM, Marcel-F said:

A ni bilo rečeno,da se bo Grobnik preplastil? Zdaj ta datum že spet prestavljajo ali imam napačne info...

Skozi sem imel v mislih,da bo zaprt od začetka julija do začetka avgusta.

Bilo je rečeno in napovedano 3.7, Takoj po Alpe Adria ! 

Potem zgleda nekaj ni šlo po planu in so odprli proste treninge do konca tedna, Bobo si je pa priboril še en vikend za svoj event.

 

Me zanima, če bo naslednji vikend spet "pomotoma" preseljen datum asfaltiranja :D 

 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ne vem, če bo ta prenova pravočasno končana...še včeraj smo vozili doli in nikjer ni bilo videt kakšnega stroja ali da bi potekale kakšne priprave na delo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!