Skoči na vsebino

Vetrobrani, naslonjala, sissy bar


garfild

Priporočene objave

Meni se zdi ta stran malce čudna. Če odštejem jezikovne napake (uporabljajo prevajalnik iz izvirnih angleških nazivov), sem tudi sam v ponedeljek naročil vizir znamke Isotta, oglaševan po ceni 72€, za katerega je pisalo, da je na zalogi. Moje plačilo so prejeli, blaga še kar niso odposlali, so pa medtem dvignili ceno artikla na 100€. Upam, da se dobro izteče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheheeh "MisterM" naj te te nič ne skrbi isto se je zgodilo tudi meni, ko sem kupil produkt na eutrade.si. 

 

Prvo mi je bilo čudno, ker je bil izdelek tako poceni, da ga nisem našel nikjer na webu bolj poceni kot

so ga imeli oni. Zato sem se odločil, da ga bom kupil. Čez noč so povišali cene. Drugi dan sem jih

vprašal zakaj so nenavadno dvignili cene in vodja prodaje se mi je zahvalil, da sem ga spomnil

da so pozabili povišati stare cene. 

 

Stari tam se ti splača, kupovat ker vedno dodajajo nove produkte in pozabljajo obnavljati stare cene :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok600bandit 12 Objav
boruthondacbr125 14 Objav
Ninja300 4 Objav
mihafastbmw 9 Objav
K250RMarko 2 Objav
Silv-Kawasaki 15 Objav

 

res ste neočitni ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni.
Da ne odpiram nove teme, bom kar tu vprašal, kakšna naj bi bila velikost vizirja, imam namreč Yamaho xvs950, ter sem pred kratkim namontiral original GIVI vizir za omenjen motor , in mi nikakor ne ustreza, pri hitrosti nad 85kmh, mi veter nabija od zadaj v čelado, tako da je nemogoče vozit, pa še vidljivost skozi vizir je zelo slaba,. (višina 62cm, nagib se ne da nastavljat)Kakšne izkušnje imate vi z tem!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaše izkušnje ....

Ali tisti dodatni spojlerček na vetrobranski šipci pomaga ali ne? Ni mi za kupit zadevo ki ni glih poceni in da bo nekoristna. sicer imam Bandita 1200s z rahlo povečanim vetrobranskim steklom , ampak mi precej šumi okoli glave .....

 

Zato še enkrat .... pomaga ali ...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega pravi, da pomaga. Vetrni piš ni direktno rezan, pač pa ga ta zadeva malo usmeri gor, pa vmes piha in ni vrtinčenja zraka. Vsaj tako direktnega in motečega ne. Sem pa pred ohoho leti nekaj takšnega doma naredil na ETZ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene zanima, če se da vetrobran prebarvat? Rad bi ga malo potemnil, še raje naredil preliv, da bi bil spodaj čisto neprozoren, potem pa da se prelije v bolj prosojno barvo (kot imajo nekateri že iz tovarne).

Ne bi barval sam, dal bi ličarju, ampak me zanima če to sploh gre.

Druga stvar, ki mi pride na misel je, da bi prilepil tisto folijo na notranjo stran, kot se daje na avto stekla... Je mogoče to kdo že probal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, če se da vetrobran prebarvat? Rad bi ga malo potemnil, še raje naredil preliv, da bi bil spodaj čisto neprozoren, potem pa da se prelije v bolj prosojno barvo (kot imajo nekateri že iz tovarne).

Ne bi barval sam, dal bi ličarju, ampak me zanima če to sploh gre.

Druga stvar, ki mi pride na misel je, da bi prilepil tisto folijo na notranjo stran, kot se daje na avto stekla... Je mogoče to kdo že probal?

 

Barvo odsvetujem... uporabi folijo za temnenje stekel, lahko brez težav prelepiš kar sprednjo stran, pa potem zavihke zaključiš na notranji strani, kjer jih dodatno še prelepiš z folijo, da ti slučajno ne odstopi.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa barvo odsvetuješ?

Vprašal sem avtoličarja, omenjal je neko srebrno barvo (pogojno)..

P.S.: Pa obstaja mogoče folija s prelivom iz temne v prosojno?

Popravljeno . Popravil Fantocci
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa barvo odsvetuješ?

Vprašal sem avtoličarja, omenjal je neko srebrno barvo (pogojno)..

P.S.: Pa obstaja mogoče folija s prelivom iz temne v prosojno?

 

Zakaj? vetrobransko steklo je izjemno izpostavljeno kamnom, se pravi če ne bo podlaga dobro pripravljena, z kvalitetno temeljnim kitom za plastiko potem se zna zadeva luščit. Ko bo enkrat vsa popikana šajba, jo boš težko saniral. 

 

Mojstri ti na prozorno folijo naprintajo preliv ki bi ga rad imel, nato pa ti prelepijo zadevo...ne bo poceni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali barvanje + prozorna folija mogoče....

 

Meni se na prednji maski po barvanju poznajo od kamenčkov pikice... Tako da bom sedaj prelimal s črno folijo.... Če bi se prej spomnil na to, bi dal čez takoj po barvanju prozorno, in jo magari vsako sezono zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pobarvaš s sprejem za temnenje stekel (masovno priljubljen med hondaši za temnenje luči :D) in boš imal tak efekt kot si ga želiš je pa dobro površino ki jo misliš barvati narahlo pobrusiti z vodobrusnim papirjem granulacije 1000 pa barvaš jo iz notranje strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Če je kakšen interesent, prodam novo šipo MRA za hondo Varadero. Vetrobran je kompleten, kot je na sliki šipa+vario. Vse skupaj prodam za 80€. (cena na sliki je samo osnovni vizir!)

Info na zs

http://www.eutrade.si/mra-4025066088799.html

Zdravo

Zanima me, če je zadeva še aktualna.

          Mobi 040 550 756

     Lp Klaus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Lep pozdrav tut sam sem se odločil za temnenje vizirja na motorju, mal gledam po netu pa je ogormno nekih stvari kako bi se dalo zatemnit. Nekaj sem se tudi že dogovarjal z majstrom ki temni šipe pa neki jamral češ da če je neki vizir preveč upognjen da se ne da vredu narediti itd...  Gledal sem tudi Plasti dip varjanto, pride zelo lepo vendar me moti ker se skozi nič ne vidi, obstajajo tudi neki spreji za temnenje, vendar sem dokaj skeptičen do teh sprejev. Kako kaj vi delate take stvari, oz. kaj mi pametnega priporočate. Rad pa bi črn vizir, pa da se vsaj nekaj vidi skoz da ni čist neprepusten  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem nabavil za moj motor crn vizir v ita 70 eur,original je spravljen,za moje pojme se je brezveze neki mantrat barvat itd razen ce poznas koga da naredi res poceni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!