Skoči na vsebino

KTM LC8 950 in 990 Adventure (S)


BC

Priporočene objave

Zdravo vsem,

nedavno postal ponosen lastnik 950 Adventure L.2004 :) in seveda takoj težava z elektriko :(

Vstavim ključ, zaslon zasveti.. vse ok dokler ne zaprem stransko nogo ali primem sklopko, nožno zavoro, ročno zavoro in takoj mrkne in zgubi kontakt....včasih pa vžge čisto brez problema.

Predvidevam, da je nek kontakt že zelo slab...

Pozna kdo kakega avtoelektričarja v Celju, ki zna tudi elektriko na motorju popravit oz je sam že imel podoben problem in je sam rešil ali bi celo sam znal tole porihtat?

Hvala vsem za odgovore!

Lp,Leon

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kr k unmu v MB, tatreta ulca na levi pa do konca predtazadna bajta k Honda piše, un sam KTM šraufa.........................:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19 May 2016 at 10:23, Loopster pravi:

Zdravo vsem,

nedavno postal ponosen lastnik 950 Adventure L.2004 :) in seveda takoj težava z elektriko :(

Vstavim ključ, zaslon zasveti.. vse ok dokler ne zaprem stransko nogo ali primem sklopko, nožno zavoro, ročno zavoro in takoj mrkne in zgubi kontakt....včasih pa vžge čisto brez problema.

Predvidevam, da je nek kontakt že zelo slab...

Pozna kdo kakega avtoelektričarja v Celju, ki zna tudi elektriko na motorju popravit oz je sam že imel podoben problem in je sam rešil ali bi celo sam znal tole porihtat?

Hvala vsem za odgovore!

Lp,Leon

 

Na okvirju tablice imaš zapisano številko serviserja Simona, ki ga toplo priporočam... 

2016-04-22 14.41.03.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dark , nisem se mogel spomnit imena , ga bolj poznam po Nick name ......;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce pregledaj inštalacijo spredaj pri balanci, tam kjer je VIN. Sem prepričaj 90% da je tam problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 5 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Počasi sestavljam nakupovalni seznam za jesen/zimo, pa me zanima če bi si bil kak lastnik 990 Adv pripravljen vzeti nekaj časa pa malo razkazati to čudo in počvekati o izkušnjah z lastništvom tega motorja? Pivo/kava ipd se razume da je na moj račun. Sicer sem iz Lj, sam Slovenija je itak mala pa se komot kam pripeljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, jskrablin pravi:

Počasi sestavljam nakupovalni seznam za jesen/zimo, pa me zanima če bi si bil kak lastnik 990 Adv pripravljen vzeti nekaj časa pa malo razkazati to čudo in počvekati o izkušnjah z lastništvom tega motorja? Pivo/kava ipd se razume da je na moj račun. Sicer sem iz Lj, sam Slovenija je itak mala pa se komot kam pripeljem.

Ne lastim si ga več ,ti pa lahko povem marsikaj , z njim prevozi 20kkm po različnih podlagah . Če ga pa hočeš še videt in se pogovorit z lastnikom ki je z njim naredil preko 15o kkm pa povej pošljem št. v ZS  .

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, jskrablin pravi:

Počasi sestavljam nakupovalni seznam za jesen/zimo, pa me zanima če bi si bil kak lastnik 990 Adv pripravljen vzeti nekaj časa pa malo razkazati to čudo in počvekati o izkušnjah z lastništvom tega motorja? Pivo/kava ipd se razume da je na moj račun. Sicer sem iz Lj, sam Slovenija je itak mala pa se komot kam pripeljem.

@jskrablin, lahko se dobiva, če ti ga še ni uspel videt, najbolj, da mi pošlješ št mobilca

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo pove kaj je bistvena razlika med tema dvema:

LC 8 950 Adventure

SMT 990

Predvidevam, da je 950 bolj enduro, smt 990 pa cestna varianta. Popravite me, če se motim.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SMT oznaka pomeni super moto , poglej si slike , če poleg potrebuješ še vedno pojasnilo pa spet povej ....med temi dvemi motorji je veliko razlik od  950 ADV im karburatorje  SMT 990 že EFI .......prvi ima vzmetenje prilagojeno tudi terenu ,drugi tega nima  in ima cestne pnevmatike  in dimenzije,950ADV ima platišča z naperami  990SMT lita   itd ....razlik v nedogled ......

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

po skoraj 10 letnemu premoru od motorizma (in Motosveta:blush:) sem se zopet vrnil na ''slaba pota'', kot bi rekla temu moja mama:twak: Skratka pred kratkim sem kupil 990 adventure, letnik 2009 in bi preventivno zamenjal cilinder sklopke s Oberonovim. Ker ste, kolikor sem zasledil na teh straneh, pred leti že opravljali masovne nakupe teh cilindrov, je morda kje komu po kakršnemkoli naključju kakšen ostal, pa ne na motorju seveda:blush: Verjetno sem preveč optimističen, vprašat pa tudi ni greh.

Kot drugo me zanima, katero olje točite v svoje motorje? Prejšnji lastnik je uporabljal Motul 300V, kolega uporablja Motul 5100, ki je sicer delno sintetičen, ampak izpolnjuje vse predpisane zahteve..itd? Nekaj me vleče k Repsolu  Moto Racing 4T 10W50, ima kdo izkušnje s tem?

Kot tretje me zanima, če ste ob menjavi originalnih izpuhov športnimi, delali kakšne korekcije na zajemu zraka, ali to ni nujno in se popravi samo mapo?

Pa še neki...imam samo jaz občutek, ali so luči na teh motorjih primerljive ne s svečo, ampak skoraj z ugasnjeno svečo??? Dobro da sem mel za sabo kolega na v-stromu, da sem lahko pripeljal domov:blush: Malo sarkazma ne škodi ane, samo za tak tip motorja, super duper raziskovalca in pustolovca, so luči katastrofalne. Je že kdo montiral led žarnico, za katere obljubljajo skoraj čudeže? Dodatne luči bodo tudi obvezne. Če ima kdo morda rabljene in jih ne uporablja, se priporočam.

No, sigurno se bom še kaj spomnil in težil, sej veste kako je ko dobiš novo igračo:grupni:

Hvala vam za odgovore in lep pozdrav,

Lightning

Popravljeno . Popravil lightning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke na novo pridobljeni igrači! :OK:  

Mogoče se pa ponovno naberemo, jaz bi ga tud menjal na mojem 950SM-u. Z oljem imam jaz dobro izkušnjo z Liqui Moly ter Iponom 10W50. Glede nastavitev verjetno bo za polni izkoristek potrebno naložiti novo mapo.

Glede luči imaš popolnoma prav, lahko to rešiš z xenon kitom jaz pa sem to rešil z lučmi na ščitnik za roke.
Acerbis Visionguard. Ampak to verjetno bolj meni pride v poštev ker nimam zaščitnih cevi ob strani motorji.

ktm_acerbis_1-1-of-1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala hvala, zaenkrat sem res navdušen. Tudi sicer hvala za info. Take luči pa morem reči da sploh še nisem videl, niti vedel da obstajajo. No bova še malo počakala, na kakšnega kandidata ali dva, pa gremo v akcijo za Oberon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če bo cena ugodna bom tudi jaz za oberon...veliko sem prebral glede olja v lc8...dajejo svašta ljudje...po besedah uradnega serviserja pa vsaj polnosintetično mora biti...za castrol in motul 300v sem slišal/bral, da baje ni optimalno...ker je motorex svinjsko drag, sem iskal alternativo, ki sem jo našel v shell advance ultra 4 (ki ga tudi nekateri uradni ktm servisi uporabljajo), ki ga je moj smt imel nalitega, ko sem ga kupil...je malo cenejši oz. sem ga dobil zelo ugodno...za zdaj dela ok. popije ga mašina nekaj, kar je normalno, nenormalno bi bilo, če ga ne bi :-), meni cca 1-2 dcl na 1000 prevoženih kilometrov. je pa res, da je kontrolirati nivo olja pri lc8 mašinah kr nepregledno, vsaj v primerjavi z japonskimi motorji, ki sem jih prej vozil. tudi oljni filter je veliko bolj kompliciran, kot na japonski konkurenci. luč na smt ni tako slaba, spet primerjam z mojimi prejšnjimi motorji, letos sem se enkrat celo v mraku in temi peljal cca 150km in to s temnim vizirjem (pozabil zamenjati pred vožnjo), res pa je, da v čisti temi sem vozil za avtom, da mi je pomagal svetiti... ta stroj ima svoje pomanjkljivosti, a je občutek pri vleku iz nizkih vrtljajev tega (skoraj) vreden...:-)

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!