Skoči na vsebino

Visoke avstrijske kazni


SiR

Priporočene objave

Lani sem plačal 10 EUR, ker sem "uriniral" ob cesti :)

(prehitro sem odprl še v naselju)

 

p6154452.jpg

Sliku z kalkulatorjem?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je mene lani en starejši motorist opozoril ko smo šli na zbor.. Sem htel it v naravi na wc, pa mi je reko: če ti evri smrdijo.. Lulaj, drugače pa idi na wc..

Pa mu kar nekako nisem hotel verjet, seveda sem raje uporabil wc :) zdaj pa vidim da je to lulanje res lahko drago :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato ker so lubosumni na naše "balkanske" klobase.......pal pa kazni pišejo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slo ni normalna država, to ve vsak njen normalen državljan ;)

Država smo mi državljani ! ! !  Za "nenormalno" državo so krivi politiki,katere volijo nekateri nenormalni državljani in ko stranka na volitvah dobi največ glasov še vlade nemore sestavit ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno se je peljati po normalnih omejitvah, le te so večinoma v Avstriji 70km/h, pri nas pa v glavnem 50 če ne manj!!! Ko se pri nas na blesavo omejitev, ki bi bila v avstriji 70km/h peljem 70km/h plačam kazen ko cepec in dobim 3-5 točk, in pogled policaja kot da sem ta glavni kriminalec. V Avstriji za isto hitrost ne bi dobil nič, kapišiš?? :D

 

Pod pogojem, da je omejitev 70 in ne 50 :P

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod pogojem, da je omejitev 70 in ne 50 :P

za počasi dojemajoče: JA, to sm mislil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

A gdo ve kolk je u avstriji toleranca presežene hitrosti.Sem dobu kazen malo manj kot v enem mesecu in piše,da sem prekoraču za 11 km po odbitku merilne tolerance.Tko,da zdej nevem kolk je bla moja dejanska hitrost.Dobu sem poziv k plačilu kazni v nemškem in slovenskem jeziku tko,da sem se odloču da jim dam tistih 35€  že zarad tega k majo zrihtane ceste

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, gusar pravi:

A gdo ve kolk je u avstriji toleranca presežene hitrosti.Sem dobu kazen malo manj kot v enem mesecu in piše,da sem prekoraču za 11 km po odbitku merilne tolerance.Tko,da zdej nevem kolk je bla moja dejanska hitrost.Dobu sem poziv k plačilu kazni v nemškem in slovenskem jeziku tko,da sem se odloču da jim dam tistih 35€  že zarad tega k majo zrihtane ceste

 

Še sreča, da so te dobili v Avstriji, pri nas ni tako poceni :lol1:.

Moja najnižja kazen v Avstriji je bila rekordnih 17.5€. Dva sva plačala 35€, Še prej pa je spustil iz 70€.

Če ne veš koliko je bila hitrost, probaj še enkrat in merkaj hitrost.:)

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi merku na hitrost  neb plaču .Sej k bom šu naslednič bom pa merku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Tuesday, May 03, 2016 at 14:04, gusar pravi:

A gdo ve kolk je u avstriji toleranca presežene hitrosti.Sem dobu kazen malo manj kot v enem mesecu in piše,da sem prekoraču za 11 km po odbitku merilne tolerance.Tko,da zdej nevem kolk je bla moja dejanska hitrost.Dobu sem poziv k plačilu kazni v nemškem in slovenskem jeziku tko,da sem se odloču da jim dam tistih 35€  že zarad tega k majo zrihtane ceste

 

Enako dobil prejsnji mesec za prekoracitev 11kmh z že vključeno toleranco pri omejitvi 70. Sem pa dobil sele po 3 mesecih. Kazen 45€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kaksna je kazen za preglasen izpuh? Ziher je ze kdo skasiral. Da vidim ce se splaca reskirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, norc 16 pravi:

Kaksna je kazen za preglasen izpuh? Ziher je ze kdo skasiral. Da vidim ce se splaca reskirat.

Za cifro ne vem, ker imam homologiranega. Sem pa že dvakrat naletel na njihov kombi za merjenje, ko so ravno mrcvarili motoriste. Hočem povedat, da je v AUT dosti večja verjetnost, da te bodo skasirali zaradi preglasnih rorov kot pri nas. Še posebej na motorističnih cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, norc 16 said:

Kaksna je kazen za preglasen izpuh? Ziher je ze kdo skasiral. Da vidim ce se splaca reskirat.

Nemci te enostavno izkljucijo iz prometa. Kazen tudi placas, samo je mnogo huje, da z motrjem ne smes naprej. Verjetno je v Avstrijo podobno, saj so zlahta :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Avstrije me malce bega le njih način označevanja omejitev. V principu omejitev velja do preklica in če je pred tablo za oznako kraja omejitev 70, potem se voziš 70 skozi naselje. Včasih se potem pojavi znak konec omejitve 70 in dalje velja 50. Pred nekaterimi oznakami za kraj pa je še znak za konec omejitve 70 (torej je 50 skozi naselje) ali pa celo omejitev 30 in napis (razen za prednostne ceste - ali celo razen za cesto B??).

V glavnem dostikrat moram pred tablo za oznako kraja pomisliti ali je bila prej tabla 70 ali ne (tudi te table se po določenem času ponovijo). Je pa vsekakor dosti bolj smiselno omejeno kot pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!