Skoči na vsebino

Kdo fura motorne sani?


Noise

Priporočene objave

Mene ful ima, da bi probal.. gledal ene video posnetke iz amerike in kanade... :o :o :o

Koliko vas je tole že vozilo in kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje so mal predrage za slovence... se posebi ce pogledas kok mescou na let mamo sneg, kolk ga mamo, kje se lohk furas pa tud cena teh zverinc ni tok mejhna... :doze:

verjetn so u sloveniji sam tiste k jih lohk rentas za ksn dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sem furam s sankami na Rogli.... sam nas ti Varnostniki preganjajo ker jim uničujemo tekaške proge.... pa tut policaji ti težijo. Drugače pa tut okrog hiše se da furat. Sam more bit dost snega čene jermen trpi. Mam pa 600ccm Bo. Foter ma pa 1200ccm isto firma Bo. Sicer mor met samo kascko zavarovano pa se nimaš bat brzine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probal, slajdal, skakal,.....itd. super stvar. priporočam turo iz Kr. Gore na tromejo in okoli ampak v prej dogovorjeni skupini dobrih voznikov, da ti kake leve turiste ne potisnejo zraven in jih pol čakaš skoz. ni lepšega kot po ozki gozdni poti med drevesi na eni strani in prepadom na drugi pičit 70 z polnim gasom :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ful ima, da bi probal.. gledal ene video posnetke iz amerike in kanade... :o :o :o

Koliko vas je tole že vozilo in kje?

Un Blaž, ki renta ATV-je, renta tudi motorne sanke. Lani je bila cena 20.000 SIT za cel dan, kako bo letos pa ne vem.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm furov bombardier SDI 600. vozu sm se večinoma od doma po gozdni poti do Toškega čela (če mogoče kdo pozna), enkrt pa smo šli iz Ribniškega Pohorja do Mariborskega (bla tut zakon furca)!

za drugo leto imava s fotrom namen kupt kkšne 600 oz. 700(750)ccm glede firme pa se še odločava!

drugač je pa to UŽIVANCIJA NA SNEGU :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh zgleda da je pr ns premal snega da bi se folk s tem zajbavu... :slap:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh zgleda da je pr ns premal snega da bi se folk s tem zajbavu... :slap:

Nisem mislil, da bi kupil, rent+proga. Pa ni treba, da je v SLO...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki pri nas sta dva norca s sankami in sta ze zadnjič, ko je zapadlo velik snega, kar po cestah v Ljubljani vozila :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki pri nas sta dva norca s sankami in sta ze zadnjič, ko je zapadlo velik snega, kar po cestah v Ljubljani vozila :yea1:

a so ble rumeno-črne sanke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje vse pa so možnosti rentanja? Pa to tko, da sani dobiš že lepo na terenu, ne da se moraš prej zafrkavat s tem da jih na prikolici čez pol Slovenije transportiraš :D

Slišal sem, da se jih da najet v Kranjski Gori, ampak med temi govoricami sem slišal tudi to, da se ti zna zgodit da se lepo počasi s kako skupino lagano turistično pelješ ... :glare: :ninja:

Jasno, če bi že najel bi najel zato da bi se "normalno" peljal, ne počasi vozakal. :blush:

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje vse pa so možnosti rentanja? Pa to tko, da sani dobiš že lepo na terenu, ne da se moraš prej zafrkavat s tem da jih na prikolici čez pol Slovenije transportiraš :D

Slišal sem, da se jih da najet v Kranjski Gori, ampak med temi govoricami sem slišal tudi to, da se ti zna zgodit da se lepo počasi s kako skupino lagano turistično pelješ ... :glare: :ninja:

Jasno, če bi že najel bi najel zato da bi se "normalno" peljal, ne počasi vozakal. :blush:

cyc,poskusi v Iški ,na kmetiji Benko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

A to je kak vic al resno? :)

Resno,cyc,resno....

Samo zadosti snega mora biti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probal, slajdal, skakal,.....itd. super stvar. priporočam turo iz Kr. Gore na tromejo in okoli ampak v prej dogovorjeni skupini dobrih voznikov, da ti kake leve turiste ne potisnejo zraven in jih pol čakaš skoz. ni lepšega kot po ozki gozdni poti med drevesi na eni strani in prepadom na drugi pičit 70 z polnim gasom :grim :OK:

Če ma kdo kakšne veze za tak ali podoben izlet, bi se lahko zmenil in pičili na takšno turco. Če nas bo dost nam verjetno ne bodo turistov uturili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

danes dobi Špilferderber ene sanke za testirat..

juhuu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes dobi Špilferderber ene sanke za testirat..

:evilgrin:

post-685-1136959885_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc,poskusi v Iški ,na kmetiji Benko...

[/quot pozdravljen kekec III mene bi pa lepo prosim zanimalo ker kraj je mislen pod iski in ce je to kmetijo tezko najdt benko pa na kerem koncu slovenije priblizno ce bi bil omenjen nepoznano ime kraja lp :blush: :eek: :OK: :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz sem se imel priložnost peljat z njimi, na zadnjem sedežu, z dobrim voznikom, ki se službeno vsakodnevno vozi z njimi... 100 km/h po steptani gozdni cesti, na obeh straneh pa drevesa... zanašal sem se samo na to, da tip ve kaj dela, ker se vsak dan vozi z njimi, drugače bi pa kričal NAAAAA POOOMOOOOOOOOOČ!!! Noro, res...

Kar se tiče porabe, pa je tudi on rekel: PREVEČ!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Sem jih skotalil z gozdne ceste :slap: , jih kolega ni mogel z drugimi povlečt (so ble zataknjene 15 m nižje za smreko) in smo moral poklicat na pomoč dobri, stari traktor...

drugače pa kr ql :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!