Skoči na vsebino

Kawasaki KLR (KLX) 650


Zhuk

Priporočene objave

Zanima me še, kolika je največja obremenitev za ta motor?

S kovčki, 2 osebama,...

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me še, kolika je največja obremenitev za ta motor?

S kovčki, 2 osebama,...

Hvala.

Predlagam ti, da za tole tvojo "ovčico" malo pobrskaš po tujih forumih sploh po kakšnem, kjer je govora točno o Tengai-ju. Preden začneš "riti" po mašini si nabavi SM (na tem forumu je tema o tem), da boš lahko opravil zadeve kot se šika. Pa še to pri nas boš nabrž dobil odgovore, da je konjič preslab za dva s kovčki. To je res, pa tudi ne, jaz sem precej km naklepal z Yamaho 660 pravzaprav sem imel kar dve, pa je bilo na vsakem potvanju povsem dovolj 48KM.

lp, pa srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me še, kolika je največja obremenitev za ta motor?

S kovčki, 2 osebama,...

Hvala.

Živijo, čestitam za nakup!

A je tole motorček, ki je bil naprodaj iz štajerske?

Zelo všečna stvarca, in leta dobro skriva pri dizajnu.

Zadnja strehca in luč te izvedbe se mi je pa vedno dopadla. Zelo podobno ima tudi TTR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ali kdo ve kam po agregat v italiji na odpad?

Kupil sem KLR650 Tengai pa me je tip "nategnil" in mi je zaribal.

Mislil sem iti z njim za 1.maj v Lago di Garda v Italiji pa bi zdaj šel z avtom in na odpad po eno mašino.

Če kdo kaj ve kam in kako se menit ga lepo prosim za nasvet.

Hvala, Dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo zanima me če mogoče kdo ve kje dobiti service ali repair manual za klr 650 l.89 zanima pa me tudi če ima kdo oba izpušna ventila in pa verigo vodne pumpe? hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo, mene pa zanima, če od klr-ja ogledala pašejo na yamaho xt 600. Če pašejo, jih kupim, če se komu valjajo doma. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 11 mesecev pozneje...

Ima kdo servisni manual za KLR 650? Zelo bi ga bil vesel...

Zanima me tudi, kakšne so vaše izkušnje z zavorami??? A ima Tengai kaj boljše?

Popravljeno . Popravil Wild1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Popravljeno . Popravil Wild1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni, Sem nov na tem forumu. :kva2:

Pred kratkim sem kupil Kawasakija KLR 650 l. 2003. Zanima me, če je kdo dodatno montiral manjši veternik. Ker do 100 km/h ni blema. Čez pa je upor vetra zelo močan. Sploh, če si večje postave kot jaz. :glare:

Motor se tudi precej hitro in močno segreje-a ima kdo izkušnje-je to običajno pri teh tipih? Na začetku se mije celo takopregrel, da je počila plastična cevka zadovod bencina. Ampak takrat je bil vzrok pregorenavarovalka in ni deloval ventilator na hladilniku. Zdaj dela, ampak dela skoraj vedno?? Malo se mi zdi čudno. :mellow:

Če pa že pišem, me zanima tudi montaža nosilca za kovček?? Ne vem točno kam in kako naj montiram nosilec?? Če kdo ve... Nekaj bom sicer pogruntal, ampak vseeno...

Hvala za mnenja in odgovore...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri mojem se ventilator tut zelo pogosto vklaplja v teh vročih dneh, tako da mislim da ni krize. glede nosilca kufra pa nimam nekih detajlnih slik, ampak za predstavo bo...

http://shrani.si/f/2p/kI/4VC6mX0P/1/dsc0055.jpg

http://shrani.si/f/1v/re/2hMNzgNA/dsc0053.jpg

http://shrani.si/f/3i/U8/1CacqNTN/1/img0802.jpg

in pa še clymer service manual če bo kdo kaj servisiral. čeprav je za A verzijo (ameriški model) se ga da super ponucat.

https://dl.dropbox.com/u/27956031/Kawasaki%20Klr%20650%20%281987-2003%20Clymer%29.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Golnar. Danes mi je nekako ratalo nosilec namontirat. Samo jaz mam že spodaj neko trdo plastiko na katero semga montiral. Na tvojih slikah pa tega ne vidim... Kaj si ga direktno na blatnik montiral???

Kaj pa kake izkušnje s vetrovnikom maš?

Ker letnik je tvoj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je 97 letnik. motor sem pa že kupil z plato, pa nisem tudi nikoli razdiral. kolikor sem pa gledal enkrat je pa montiran na tisto vzdolžno plastiko ja, ziher ni direkt na blatnik.

potrebe po kaki vetrni zaščiti niti ni, je pa res da se po večini vozim tam do 120kmh, ko pač še ni krize glede tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mene pa zanima kakšen Kawasaki KLR 250, Honda xlr 250 ali kaj podobnega. Je kdo kakega videl, da se komu na njem nabira prah v garaži ali pod skednjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

problem imam z klr 650. zelo ga trese kot vibrator drugace vziga lepo samo zelo ga ruka . :kva2:hvala za namige in resitve :OK:

miha s harmonko?..... prid enkrat do šole pa bomo pogledal.... če ti še do dons niso rešil.....

 

zdej bodo tok zaprl temo...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem imam z klr 650. zelo ga trese kot vibrator drugace vziga lepo samo zelo ga ruka . :kva2:hvala za namige in resitve :OK:

Sem že videl ravno pri KLR-u,da je sfalila neka pogonska vez antivibracijske gredi.V tistem primeru je motor vibriral,pa tudi pregreval se je na mestu,

ker je na isti gredi tudi pogon vodne črpalke in ta gred se je občasno vrtela ne pa vedno,tako da gred ni bila v fazi in posledično so se pojavile vibracije.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!