Skoči na vsebino

Alfa romeo 159


jose

Priporočene objave

In še ena neomenjena pomanlkljivost, ki ni omenjena je teža avta, ki pripomore k dosti višji porabi in seveda počasnejšem pospeševanju. Pa mislim, da moraš za ta avto nabavit gume nosilnosti 97.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med 159 in laguno ni dvoma. Vse sam lagune ne, lastila sta si jo bratranec in dober prijatelj (s tem ni vse ok in jo še vedno ima) oba po ene trikrat ostala na cesti z crknjeno elektroniko klicanjem vlečne službe. Za razliko od stare 147 kjer so lahko gorele čisto vse opozorilne lučke pa je še vedno šla (in še vedno gre). Drugače pa ja 1,9jtd in 2,0 kar hvalijo. Ampak mene ni za upoštevat sem pristranski :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbira med laguni in AR159? Ni dileme. Pa JTD je 1A s črtico. Mimogrede, alfa je bila prvi avto z dizelsko mašino pri italijanski "leteč" policiji  (avtoceste) - takrat še 156 JTD, ker je imela dizelsko porabo in bencinske performanse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no.. ne tok hvalit ta polizdelek italjanski....men pr JTS bencinar že dva tedna gori večna lučka za motor.... no sam avto se še pele :kva1:

Popravljeno . Popravil stebricek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med 159 in laguno ni dvoma. Vse sam lagune ne, lastila sta si jo bratranec in dober prijatelj (s tem ni vse ok in jo še vedno ima) oba po ene trikrat ostala na cesti z crknjeno elektroniko klicanjem vlečne službe. Za razliko od stare 147 kjer so lahko gorele čisto vse opozorilne lučke pa je še vedno šla (in še vedno gre). Drugače pa ja 1,9jtd in 2,0 kar hvalijo. Ampak mene ni za upoštevat sem pristranski :D

ker letnik laguno pa mata? ker zadnja generacija (2.0 150ks) naj bi bla dobra. motor ok.

je pa po moje pri obeh problem zgodovine rabljenih vozil, več različnih šoferjev (ki se jim jebe alpa ne vejo in mrzlo mašino mučijo v visoke vrtljaje, slabo servisirajo), potem pa upaj na najboljše. po moje če kupiš novo laguno alpa alfo in jo lepo voziš (tudi v visoke vrtljaje, sam ne hladne) in servisiraš, ne bi smelo bit nekih izrazitih problemov, tako kot pri vseh vozilih. seveda maš lahko pa smolo.

btw.tut meni se 159sw dopade, sam ko ne dobiš nobene od prvega lastnika posameznika ampak so vse (99%) preko posrednikov, ki pravijo, da so od prvega lastnika, ki ga seveda kupec ne pozna, da bi ocenil, kako je ravnal z vozilom.

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole lučko ugasne nova sonda,180e škode.jts=opel.jtd pa najboljši diesel kar jih je.

tok simpl spet ni.... je kr ena vrsta napak, k jih javi tester :D držmo se teme o 159ki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MZ, sej jih zna Marko dobr šraufat :D tak da boš pocen čez pršu katerokol boš vzel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole lučko ugasne nova sonda,180e škode.jts=opel.jtd pa najboljši diesel kar jih je.

 

in od kje ti taka dezinformacija ? kolikor vem je jts motor z direktnim vbrizgom še iz časov , ko so pri oplu na veliko zagovarjali dizle ..

 

alfa - verjetno bom napisal ker dandanes je vse lahko zamešano - ni vgrajevala oplovih motorjev - no opel pa je vgrajeval v vectro 19cdti 150 konjev jtd motor ...

ker letnik laguno pa mata? ker zadnja generacija (2.0 150ks) naj bi bla dobra. motor ok.

 

zakaj so nemci naredili opla???

ker niso želeli , da bi bil ford najslabši nemški avto......

 

in zakaj so francozi naredili renoja??

zato da nemci nimajo najslabših evropskih avtov  ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

zakaj so nemci naredili opla???

ker niso želeli , da bi bil ford najslabši nemški avto......

 

in zakaj so francozi naredili renoja??

zato da nemci nimajo najslabših evropskih avtov  ... :P

:lol1:

... ne vem zakwa sm pol oplovo dizlco kupu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MZ, sej jih zna Marko dobr šraufat :D tak da boš pocen čez pršu katerokol boš vzel

 

Mam zdej pri njemu avto :angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bi ga v pondelk prpelu, bi ti ga jest porihtu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok simpl spet ni.... je kr ena vrsta napak, k jih javi tester :D držmo se teme o 159ki :D

je lahko še bol simpl. črn flomaster....  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je lahko še bol simpl. črn flomaster....  :whistle:

tut to je varjanta :D

 

glede JTS, v 156 so lahi sestavlal to podrtijo, kokr vem v 159 pa je res en kos oplovga motorja, vgalvnem ne eno ne drugo ni presežek motoroznanstva :grrr  hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

stari sam tole pa ni 159 model.. a je 359 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri vsej tej znanosti še zmeraj tlačijo te led displeje povsod - ko bi lahko naredili seksi okrogle prikazovalnike s cagarji ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!