Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

OK,če smo že pri pozdravljanju: se mi samo zdi, ali Goldwingaši nekoliko redkeje pozdravljajo oz. odzdravljajo?   :music2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zad za tisto ogromno masko itak ne vidis a je pozdravu al ne :P

jst dostikrat samo z dvemi prstki neki pomaham, kar se verjetno niti ne vidi, ampak ce mam ful enih opravkov pol ne rata vedno s celo roko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK,če smo že pri pozdravljanju: se mi samo zdi, ali Goldwingaši nekoliko redkeje pozdravljajo oz. odzdravljajo?   :music2:

ne, samo težje dvignejo roko, ti pa si že takrat mim :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zad za tisto ogromno masko itak ne vidis a je pozdravu al ne :P

jst dostikrat samo z dvemi prstki neki pomaham, kar se verjetno niti ne vidi, ampak ce mam ful enih opravkov pol ne rata vedno s celo roko :P

sej pr puncah ni nujno mahanje, je čist dovolj, da se nam nasmehnete :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst dostikrat samo z dvemi prstki neki pomaham, kar se verjetno niti ne vidi, ampak ce mam ful enih opravkov pol ne rata vedno s celo roko :P

..šminkanje, pudranje, telefoniranje verjetno odpade, ker imaš čelado gor... .kaj za vraga pa imaš še lohka kake opravke  :huh:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..šminkanje, pudranje, telefoniranje verjetno odpade, ker imaš čelado gor... .kaj za vraga pa imaš še lohka kake opravke  :huh:

 

Tvojo rit občuduje pa si predstavlja kaj vse bi ji delala :D a se nikoli nisi uprašu zakaj ti skoz za ritjo vozi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvojo rit občuduje pa si predstavlja kaj vse bi ji delala :D a se nikoli nisi uprašu zakaj ti skoz za ritjo vozi :D

zato ker je ritni fetišist :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...najprej zdepilirala...   :P

 

SIcer pa vsakega pozdravim.... razen skuteristov, k zadnjič, ko sem enga ponesreč pozdravu, se mi je roka skor začela sušit....   :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ne pozdravljam nobenga ker se bojim belanco spustit ker lahko odpade sam bejbe pozdravim s tretjo nogo :D

To je za v temo "sestrski pozdrav" ...

 

..šminkanje, pudranje, telefoniranje verjetno odpade, ker imaš čelado gor... .kaj za vraga pa imaš še lohka kake opravke  :huh:

čohanje ane ...sej z drugo roko pa mora balanco držat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je za v temo "sestrski pozdrav" ...

 

čohanje ane ...

..kje pa...  :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne mi z bratskimi pozdravi pa floroscenčnimi jopiči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne mi z bratskimi pozdravi pa floroscenčnimi jopiči

ma kak bratski pozdrav tebe bom tko pozdravu  http://img0.joyreactor.cc/pics/comment/coub-%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE-%D1%82%D0%B0%D0%BA-%D0%B2%D1%8B%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4%D1%8F%D1%82-%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D1%80%D1%8B-%D0%BD%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%8B%D1%85-%D1%84%D1%8D%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B2-884457.gif

 

Aja pa ti ne zamerim če ne boš odzdravu mene bi blo tud strah belanco spustit da nebi odpadla slučajno če bi mel HD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Nadaljuj tukaj, navadi se uporabljati iskalnik.. 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s podobnim pozdravom se tudi kolesarji - pajkićarji med sabo pozdravljajo :P

učer je blo res preveč ... tut ni varno se skoz z eno roko vozt ... sj če maš quikija za gor in dol še gre ... ampak včasih tut sklopko rabiš ... da nau kdo v križišču, pripravljen za spelat, podrvau in vzdignu roko ...  :huh:

sicer sem pozdravljal in odzdravljal ampak mogoče ne glih use ... :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Predvsem pa ne postavljajte pozdravljanja pred varno vožnjo!

To še bolj velja za tiste, ki imajo že z običajno vožnjo polni roki dela in včasih pogrešajo še tretjo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, MARE 65 pravi:

Da ne bo umrla tema, tako kot pozdrav...ali se samo meni zdi da je tega vse manj.

A si skuterja nabavil?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, MARE 65 pravi:

Da ne bo umrla tema, tako kot pozdrav...ali se samo meni zdi da je tega vse manj.

Manj, oziroma veliko manj!  

Tudi sam več ne pozdravljam, ker so dnevi v katerih bi najraje obesil kar rokavico na ogledalo, da ne rabim dvigovat roke.

Prišlo mi je pa na ku..c, da dvigneš roko v pozdrav in vidiš tipa, da te direkno v oči gleda ter se obrne vstran. 

Pozdravim le še “peklenskega Karleka” ( pristen Haloški domorodec z 1.9 promila v riti) na APNki  kateri tak veselo vrne pozdrav, da skoraj “zapusti” vozilo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Andrejcer pravi:

A si skuterja nabavil?

Zakaj...a sem te pozdravil ;)

Varnost ?...včasih je to bil običaj pa je bilo manj nesreč...se pa strinjam, ko je dan in prava relacija je tega preveč.

Omenil sem, ker sem zadnjič šel malo okoli, srečal nekaj motoristov in opazil, da obvezno pomaha "stara garda"...novodobni ta moderni (posebej GS - i...aja BMW ji...ti še serijske opreme nimajo popolne :slap:) pa bulijo...ja kdo s pa ti ;).

Saj na kolesu je enako...mogoče pa bi dobil feedback, če bi poslal SMS...moram probat...mogoče je to bolj varno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poblendam vsem, pozdrav pomeni srečno vožnjo. So pa države s preveč motoristi, kjer ni pozdrav običajen. Italija recimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!