Skoči na vsebino

MOTO Hlače Jeans - motoristične


HHV

Priporočene objave

Jaz imam Giali kupil sem jih v TC- ju se obnesejo ker ne švicaš, jaz sem si z notranje strani hlačnic v sprednjem delu našil windstopper materjal, da je zjutraj za v službo bolj prijetno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

pozna kdo te zadeve? hlače iz kevlarja, zgledajo kr zanimivo, pa pri nas se jih da dobit. ve kdo kaka bi bla cena?

http://www. dragginjeans.com.au/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem jih in sem za zdaj zelo zadovoljen. Zadnjic ko je bilo toplo, sem jih dal na rit in so kar udobne. Racunaj pa, da morajo bit tako majhne, da jih KOMAJ zapnes.. ker se med pranjem izredno raztegnejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Racunaj pa, da morajo bit tako majhne, da jih KOMAJ zapnes.. ker se med pranjem izredno raztegnejo.

A si ti ziher? Si jih mogoče na 90 stopinj pral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem jih in sem za zdaj zelo zadovoljen. Zadnjic ko je bilo toplo, sem jih dal na rit in so kar udobne. Racunaj pa, da morajo bit tako majhne, da jih KOMAJ zapnes.. ker se med pranjem izredno raztegnejo.

Sam imam Draggin Jeans model Trafic.

Se strinjam z Dr_Jakob, da je potrebnu kupiti zelo tesne hlače, ker se le-te med nošenjem zelo raztegnejo. Nove sem komaj oblekel (in tako je tudi praviloma vsakič po pranju), medtem ko se med nošenjem kar fino raztegnejo.

Hlače se obnesejo tudi v malo hladnejšem vremenu, če ni pretirano dolga vožnja. Jaz sem se recimo vozil v njih januarja , vendar pa je vsekakor bolj prijetno z windstopper hlačami spodaj. Uporabljam jih za vožnjo po mestu, ko moram izgledati "civilno".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanejo priblizno 150 €. Majo vec razlicnih nacinov.. od navadnih do unih k majo ob strani dodatne zepe itd. FULL so udobne. Ce nebi ble tok drage bi jih ziher kupu se kak par za kar tako. Realno pa racunaj eno cifro manjse kot itste ki so ti kot ulite. RES SE FULL RAZTEGNEJO! Aja, pa ce jih je treba kej krajsat pa tko, jih najprej 1-2x operi. Perem jih pa na 30 stopinj s Perwol BLack Magic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več leto in pol imam Spool jeans hlače s kevlarom (cena cca 115 eura). Maju pa ščitnike na kolenih i uložak protiv kiše koji se vadi (udoban za nošenje) koji dobro čuva od vjetra. Izgledaju zelo civilno i dosta su široke pa stane termo veš ispod njih. Dok nisam kupil Cordura komplete s njima sam se vozio kada mi je bilo hladno (imel sam tada Maraudera).

Ako se voziš više od dve ure, malo se guzica uznoji. Jedina mana je kaj se brzo zmažu (dosta su svijetle) i lamparaju oko noge ispod koljena zbog širokog kroja.

Za vožnje po gradu, po suhom vremenu jako dobre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

Iščem kavbojke ki imajo všite ojačitve oz. ščitnike na izpostavljenih mestih.Ima kdo kakšne izkušnje s tem in kje se jih da kupit.Hvala za informacije :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih imam za v službo. Meni se zdijo za nosit prav fajn, padel pa še nisem v njih (hvala bogu). Kupil sem jih pa v TC-ju za cca. 100 €.

post-9298-1183022947_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa potem rukneš v pralni stroj kot navadne hlače? kaj pa ščitniki? dobro je, če se dajo ven pobrat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zadnjem MotoSi-ju so s omenili tole francosko firmo, ki proizvaja moto jeans:

http://esquad.fr/shop/shop_2.php?prod=4&t_prod=Pantalons

Kolikor sem jaz po netu iskal moto jeans, so mi tele od esquad definitivno med najboljšimi. Tako po designu, kot mi tudi zaščita, ki jo nudijo, izglada prepričljivo.

Je samo en (OK dva :closedeyes: ) problem: nimajo zastopnika v Slo, kjer bi jih lahko probal in cena top modela je (primi se) 349 EUR :wacko: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

army_cargo_main.jpg

tole..draggin jeans..

Features & Benefits

  • Permanently lined with soft Kevlar® lining.
  • Made from the best quality heavy weight drill fabric - very comfortable to wear.
  • Designed from the most popular fitting styles for men and women.
  • Cut long in the legs.
  • Fully breathable.
  • Fully machine washable.
  • Extra strong zip used.
  • Our own precision engineered button.
  • Large Velcro fastened pockets at knees, 2 pockets at waist, 2 pockets on backside.
  • Custom orders available for a small price premium.
  • Available in colours: Desert, Jungle Green and Urban.

nova motolegenda..

ne snamem več :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel, videl, odgomazel s pobešenim riwcem. Zakaj ne delajo cifer za nas, klasično grajene? :doze:

PEPE klasika ni več v modi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na Zaloški al kje? Pa kolk?

ej ne bi vedla...se mi pa zdi da je nekdo 4 poste visje ze napisal..

mogoče bi tud moderator lahko malo prebral topic, da bi bil bolj natančen pri brisanju.

pošiljam čestitke za šlamparijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, kar se tice Dragginsov... sploh ni problema. tip, ki je uvoznik za dragginjeans, ti v roku enega tedna + zrihta katerokoli cifro. tisto, kar imajo v motolegendi je samo kaplja v morje. Lahko pa narocis direkt od firme v avstraliji. Imajo vse cifre, k so namenjene tudi glomaznim ameriskim ritim.

150-200€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Imam eno vprašanje, zato bom potegnil tole temo iz naftalina. Ve kdo kje bi se dalo dobiti kake lepe jeans motoristične hlače. Pa ne tiste klasične, temveč kaj takega:

torej takšne, bolj divje (skejtarske), z žepi in to... Sem zadnjič videl nekaj pubecev v točno takšnih kot si jih želim na Rakitni, pa sem bedak pozabil vprašat kje so jih kupili.

post-15774-1189520618_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!