Skoči na vsebino

Arrow izpuhi


FalcoR

Priporočene objave

dark line sem mel na cb1000r, pa je bil brez killerja za moje pojme glih prav glasn. pa avstrijski policaji so mi 2x preverili ali je dejansko preglasn. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dark line sem mel na cb1000r, pa je bil brez killerja za moje pojme glih prav glasn. pa avstrijski policaji so mi 2x preverili ali je dejansko preglasn. :grrr

Jaz tudi, ampak sem imel poleg tega tudi decat gor in je bil brez db killer preglasen. Z malce predelanim db killerjem je bil ravno pravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi, ampak sem imel poleg tega tudi decat gor in je bil brez db killer preglasen. Z malce predelanim db killerjem je bil ravno pravi.

ja brez kata je pa ziher preglasen. sam pol z killerjem se pa ne vidi tk lepo dol v ror.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ojjj,,,, rabu bi katerkol TÜV/ABE za homolgacijo Arrow izpuha....če ga ima kdo in bi mi ga bil pripravljen posodit za kašen dan ali dva bi mu bil izredno hvaležen.....kontakt prek PM,,,,

 

Hvala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Jaz sem jih kakšne 3 mesce nazaj kontaktiral glede izpuha za Yamaho in so mi že takrat povedali da končujejo poslovanje, ker je Arrow hotel prodajati samo še velike količine, ki jih pa AS ne želi kupiti, ker ni tako velikega povpraševanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!