Skoči na vsebino

lezalne podloge


mack

Priporočene objave

Tudi jaz sem imel namen nabavit 5cm napihljivo blazino za dva. Ko pa sem videl kako je zadeva velika, groza. Sedaj s sabo nosim turbo maximus za dva in par flik. Uporabljam ga že precej let in še drži. Imam dobre izkušnje in upam da bo še držal. Očitno so prvi bili zelo dobri.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Breitner, tvoja ki jo omenjaš se zvije v rolo 11 cm premera, vendar če prav razumem (tudi po slikah sodeč) je ta rola dolga toliko, kolikor je sicer široka blazina a ne?

Mislim da sem našel kar iščem:

http://www.iglusport.si/blazina-samonapihljiva-micro-lite-185x50x3

Tudi zložena vzame daleč manj placa kot konkurenca, ker se prepogne po dolžini. Pa še precej lahka je.

Debelina (cm): 3 Mere (cm): 185 x 50 Masa (g): 712 Mera zloženo (cm): fi 14 x 27

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Breitner, tvoja ki jo omenjaš se zvije v rolo 11 cm premera, vendar če prav razumem (tudi po slikah sodeč) je ta rola dolga toliko, kolikor je sicer široka blazina a ne?

Mislim da sem našel kar iščem:

http://www.iglusport...o-lite-185x50x3

Tudi zložena vzame daleč manj placa kot konkurenca, ker se prepogne po dolžini. Pa še precej lahka je.

Debelina (cm): 3 Mere (cm): 185 x 50 Masa (g): 712 Mera zloženo (cm): fi 14 x 27

Če maš kje blizu Sportsdirect trgovino pojdi TOLE pogledat. Zadnjič sem jih v slovenj gradcu v akciji vido za 35€ in so zložljive na pol preden se zrolajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mojega celo leto vsakih 14 dni uporabim, da na njem prespijo in tudi fajn skačejo tri 10 letne puže ... Star je eno leto in je poleg te redne uporabe, prenašal mojo težo in težo partnerke že na kar nekaj "potepanjih" s spanjem tudi na plaži pod minlim nebom - na kamenju, produ, travi... in svaka čast... zadeva drži!... Ko bo crknil, ga bom najprej probal zaflikat, ali pa definitivno NOVEGA... ORIGINAL iz topšopa ZA 40€... sploh ko gledam tele samonapihljive blazine, debela 3 ali 5 cm za isti gnar, ki zložene niso nič kaj majnše od maxa, menim da je res vreden svoje cene... 12 V kompresor kupljen tudi na mimovrste, ga pa tudi prav fajn in hitro napihne... samo ne svetujem tega počet pri ugasnjenem mopedu... sploh če ni bog ve kak akumulator...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mojega celo leto vsakih 14 dni uporabim, da na njem prespijo in tudi fajn skačejo tri 10 letne puže ... Star je eno leto in je poleg te redne uporabe, prenašal mojo težo in težo partnerke že na kar nekaj "potepanjih" s spanjem tudi na plaži pod minlim nebom - na kamenju, produ, travi... in svaka čast... zadeva drži!... Ko bo crknil, ga bom najprej probal zaflikat, ali pa definitivno NOVEGA... ORIGINAL iz topšopa ZA 40€... sploh ko gledam tele samonapihljive blazine, debela 3 ali 5 cm za isti gnar, ki zložene niso nič kaj majnše od maxa, menim da je res vreden svoje cene... 12 V kompresor kupljen tudi na mimovrste, ga pa tudi prav fajn in hitro napihne... samo ne svetujem tega počet pri ugasnjenem mopedu... sploh če ni bog ve kak akumulator...:rolleyes:

Kar se tiče volumna in prevoza je turbomax sigurno veliko boljši od samonapihljivih blazin. Ampak meni ne odgovarja spati na njemu, ker imam rad trdo ležišče in nočem da se praveč premika, pa še 15 cm po višini mi vzame v šotoru ko je napihnjen. Samonapihljive blazine lepo zložim na stranske torbe in me prav nič ne motijo pri prevozu, moja pa ima zato malce problemov, da se ukrca na mašino, vendar potem ko sedi je kot da bi mela goldwing.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Samonapihljive (tanke) ležalne blazine!! Imajo pa tudi doživljenjsko garancijo. Preverjeno dobro.

Fajn za transport in prijetno za ležanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam tole:

http://www.iglusport...o-lite-185x50x3

Zelo zadovoljen ... še posebej z merami ko je zložena ;)

Nekaj podobnega sem kupil lani v sportdirect..za 28 €...samo napihljiva blazina ..( jo je treba malo dopihat )..ampak je super..dovolj mehka in dovolj mala ko se zloži ( kot neka manjša spalna vreča )..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj podobnega sem kupil lani v sportdirect..za 28 €...samo napihljiva blazina ..( jo je treba malo dopihat )..ampak je super..dovolj mehka in dovolj mala ko se zloži ( kot neka manjša spalna vreča )..

Kolk pa je priporočliva debelina pri teh samo napihlivih?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 2.5 - 3 cm bo dovolj...moja mislim da je 3 in do jutra drži brez problema, tako da tal ne občutiš...

Hvala za info :yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj podobnega sem kupil lani v sportdirect..za 28 €...samo napihljiva blazina ..( jo je treba malo dopihat )..ampak je super..dovolj mehka in dovolj mala ko se zloži ( kot neka manjša spalna vreča )..

Pri "dopihanju" je pa treba bit kar pazljiv. Meni je zaradi tega pri eni deloma odstopila obloga od polnila. Se mi zdi, da tudi navodila za uporabo to odsvetujejo. Sicer so pa te samonapihljivke prima stvar. Če ni prehude stiske s prostorom naj nikar ne bo tanjša od 3 cm. Jaz jo vozim zrolano poprek na zadnjem sedežu (potujem sam) in z gumi pajki zapeto pod top case. Pa sladko spanje vsem ... :zzz:

Popravljeno . Popravil Vodnar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno, da pri tistih bolj kvalitetnih..ta moja za 30 € je potrebna dodatnega lufta..ker sama se ne napihne tolk, da bi blo uporabno...pihneš 2x not pa je super..1 teden je zdržalo ...bomo videli kako bo letos..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Moje mnenje (izkušnje)...ta druga izgleda bolj dopadljivo, vendar v hladnejših dnevih te bo zeblo. Osebno menim, da je samonapihljiva 5cm. optimalen izbor.

Ravno prav "debela", da udobno spiš, pena v notranjosti je odličen izolator....in če si na večdnevni/tedenski/mesečni furi je spanec odločilnega pomena. Za kak dan ali dva pa je itak tudi armaflex dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!