Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

pred 25 minutami, bankir pravi:

evo, prišli predčasno iz dopusta. 3 dan, ko sva z ženo prispela v igumenitso, se nama je pripetil  neljubi dogodek. V podvozu so stali policaji, kontrola.Ko sem se vstavil, mi je zaradi spolzkega cestišča in nagnjenosti ceste, spodneslo desno nogo in sva se z ženo složila točno pred policaji. Žena je tako nesrečno posredovala, da si je nalomila oz. zlomila koščico v komolcu.Kljub bolečini in šoku sva nadaljevala do  Nikiane.lefkada, kjer smo poklicali zdravnika. Odpeljal naju je do klinike, kjer so naredili slikanje . Želeli so , da se opravi operativni poseg in to v Atenah, vendar smo se po konzultaciji odločili, da potuje naslednji dan z letalom domov, jaz pa se pripeljem z motorjem. Odša je na urgenco, kjer je mnjenje: brez operacije, dobila gips in 6-8 tednov mirovanja.n tako se nama je zaključil dopust, še predno sva ga sploh začela.

Pa drugo leto

jop grški asfalt je boga mati. sem takoj opazil. Tule sem zapisal:

Pa sem mislil prej, da je albanski bolj tk tk...ampak je F1 napram grškemu :D

Važno, da se vama je izšlo pozitivno...čimmanj šraufov :P (preverjeno)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kost se je zacelila, sedaj so na tapeti razgibalne  vaje in do novega potovanja v septembru bo roka OK,😀

greva na Hvar

jupiiiii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!