Skoči na vsebino

Olje za motor - razno...


Ice

Priporočene objave

Pri nekem prodajalcu motorjev sem se pred leti zanimal, kakšno motorno olje naj dam v motor, pa mi je odločno svetoval Motul (100 % sint.). Danes mi spet odločno svetuje Castrol (sint.), ker ga sedaj pač prodaja. Mene pa zanima, kaj menite o olju ARAL za motorna kolesa. Namenil sem ga dati v Aprilia etv 1000.Pravijo nekateri, da je olje odlično, drugi spet drugače. Ali ima kdo izkušnje?

Popravil/a - Ice on 20/05/2002 19:13:24

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motul in Castrol sta O.K.

Aral smo enkrat testiral, pa ga je motor po 3000km začel pupati (bil je bol voda kot olje)

GAS DO DASKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CYPENA

Imam Moto Guzzi Nevada 750 Letnik 97! Rad bi da mi kdo pove katero olje je zadovoljivo za motor,menjalnik,kardan in kje bi to olje lahko kupil?

ZANC iz Mojstrane. Hvala ze vnaprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YZF George

Motul, Repsol, Castrol....nobeno znano olje ni slabo. Edino za Valvoline sem slišal, da menda lahko drsi sklopka. Viskoznost 10/50 bi morala biti čisto OK.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MG najboljše dela na AGIP.Preizkušeno!

TRIKE JE ZAKON

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tabli sem prebral več različnih mnenj o tem katero olje v motor.

V mojem motorju bi bil verjetno za zamenjat ( GPZ 500 S, menjano konec prejšnje sezone, menjam tudi filter? Kje sploh dobiti dele za GPZ-ja ?? ), trenutno mam 10w60, je to v redu za tak motor ali je bolje kaj drugega.

Hvala za odgovore.

Sem iskal tudi že po forumu ampak brez uspeha ( zakaj forum vrne manj rezultatov če odkljukam išči tudi v arhivu ? ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno prisegam na Motula, kolega pa pravi, da mu je na Huski začela pri Motulu drseti sklopka in prisega na Arala - "sto ljudi, sto čudi", pa še motorji niso vsi isti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na tabli sem prebral več različnih mnenj o tem katero olje v motor.

V mojem motorju bi bil verjetno za zamenjat ( GPZ 500 S, menjano konec prejšnje sezone, menjam tudi filter? Kje sploh dobiti dele za GPZ-ja ?? ), trenutno mam 10w60, je to v redu za tak motor ali je bolje kaj drugega.

Hvala za odgovore.

Sem iskal tudi že po forumu ampak brez uspeha ( zakaj forum vrne manj rezultatov če odkljukam išči tudi v arhivu ? ).

Za filtre probaj pri Elisi v domžalah ali pa panigasu v kranju.

V gpz600r sem dajal do sedaj valvoline durablend (polsintetika). Poceni, pa dela.

Res je pa, da sklopka ni najkrajša. Mogoče bi s kakšnim drugim oljčkom delala bolje?

Papa mi ga ne sploh.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na tabli sem prebral več različnih mnenj o tem katero olje v motor.

V mojem motorju bi bil verjetno za zamenjat ( GPZ 500 S, menjano konec prejšnje sezone, menjam tudi filter? Kje sploh dobiti dele za GPZ-ja ?? ), trenutno mam 10w60, je to v redu za tak motor ali je bolje kaj drugega.

Hvala za odgovore.

Sem iskal tudi že po forumu ampak brez uspeha ( zakaj forum vrne manj rezultatov če odkljukam išči tudi v arhivu ? ).

yep,bi ti priporocal,da menjas oboje.10W-60 je ok,lahko tudi 10W-50 ali se manjsi razpon.na vsak nacin poglej kaj pise v knjizici motorja ali na cepu na bloku masine.

ce odkljukas "isci tudi v arhivu" isce SAMO v arhivu - napaka pri prevodu.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Popravil/a - Ice dne 21/05/2002 ob 07:37:21

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporoča se menjava olja na 6k km (oz.vsaj enkrat na sezono). Vendar če pogledam olje po 6k km, je barva še vedno 'prava' kot tudi viskoznost na otip...

Kako nujna je dejansko ta menjava olja, sploh v primeru ko narediš 6k km v dveh mesecih ali prej?

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Priporoča se menjava olja na 6k km (oz.vsaj enkrat na sezono). Vendar če pogledam olje po 6k km, je barva še vedno 'prava' kot tudi viskoznost na otip...

Kako nujna je dejansko ta menjava olja, sploh v primeru ko narediš 6k km v dveh mesecih ali prej?

Ejkej

ze vec kot 6 let menjam olje in filter na 10k ali malenkost vec brez vsakrsnih problemov.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri Aral pa uporabljas ? Aral SuperEnergy ali HighEnergy ?

quote:

No, kakor koli že, jaz bom to sezono prisegel na Aral, jeseni pa lahko potem še enkrat diskutiramo o tem.

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker imam 750 ccm zracno hlajen motor, me zanima ce je smiselno uporabiti visjo vrednost olja recimo 50 ali 60, saj se lahko motor ob morju..kolonah mocno segreje.. Ima to kak smisel?

alexb

--

"When in doubt hit the gas..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alexb: seveda ima vpliv olje z večjo številko, saj je namenjeno da ima enako viskoznost pri razponu med obemi ciframi v stopinjah celzijah, sevda se pa lahko ti pojavi, da se sam motor, ker je zračno hlajen, krepko pregreje in takrat ni težava, da bi ti olje bilo preslabo, ampak se lahko zgodi, da ti kake tesnilke ali plastični elementi stečejo, zato je bolje uporabljati vodno hlajene motorje ali prisilno zračno hlajene z ventilatorjem (tako kot APN oz. stare štirke).

Glede sintetičnih olj sem nekje slišal, da v avtomobiloh uporabljajo sintetična olja do 50.000 km brez menjave. Drugače še nisem uporabljal popolno sintetičnega olja, ker prava sintetična olja so zelo draga celo do 10x od navanim mineralnih olj. Tako da jaz ne vidim smisla uporabe sintetičnega olja za samo 6.000 km ker se šele takrat olje komaj pravilno uteče.

Pomembno je pa predvsem, da menjujete oljne filtre ob vsaki menjavi olja, če pa imate motorje, ki radi papajo olje, pa je bolje da na bencinski črpalki dolivate še olje, ker je tako ceneje kot sintetika, ali pa narediti generalko na batnih obročkih, kajti ti so glavni vzrok za papanje olja, pa če je tudi prevelika viskoznost olja se lahko tudi pojavi papanje.

PRIMER:

Doma smo opazili, da motorna olja od PETROLa PROTON (mešanica strenega olja in vode....tako smo ga doma definirali) ni veljalo za naše traktorje, čeprav smo kupovali turbo dizel, je motor metal olje skozi oddušnik, ker se je olje preveč segrevalo. Sedaj uporabljamo BP olja, kjer ni teh težav, pa tudi ni pretirano drago, seveda če porabimo čez 100 litrov olja letno za stroje. Menjava olja se pa dela na vsakih 100 ur delovanja, kar je cirka 7.500 km (motor star 20 let), seveda novejši motorji menjujejo olje na 200 ur (motorji okoli 10 let), sedanji novejši bolj izpopolnjeni motorji pa potrebujejo menjavo celo na vsakih 400 ur delovanja. Traktor z 11.000 delovnih ur je komaj sedaj začel papati olje kajti to poneni, da je naredil kot avto z 800.000 km prevožene poti, pa še veno dobro deluje, ker je pravilno vzdrževan.

Najprej moraš verjeti sam vase, potem .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na tabli sem prebral več različnih mnenj o tem katero olje v motor.

V mojem motorju bi bil verjetno za zamenjat ( GPZ 500 S, menjano konec prejšnje sezone, menjam tudi filter? Kje sploh dobiti dele za GPZ-ja ?? ), trenutno mam 10w60, je to v redu za tak motor ali je bolje kaj drugega.

Olje Motul 5100 (delna sintetika), oljni filter menjam ob vsaki menjavi, ker se mi ne zdi vredno šparat na takem poceni delu.

Kake dele pa rabis za GPZ-ja?

jaz v 4 letih nisem rabil se popolnoma nic. Drugace pa je vsake toliko casa kak GPZ po delih v Salomoncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se obnese Castrol RS 10w-60 v motorjih, kaj ni to olje predvsem za v avtomobile?

Je kaka velika razlika med motoristicnimi in avtomobilskimi olji (zaradi sklopke v olju)?

Imam ga v KTM 620 egs-e l 1997 (14 000 km). -Castrol RS in se mi zdi precej glasno delovanje masine tam okoli sklopke na levi strani ( bolj opazno ko je motor vroc)-rahlo rozljajoc zvok ki malo potihne ce stisnem sklopko(podobno kot pri Tomos apn z to razliko da je pri Tomosu ce si stisnil sklopko rozljanje skoraj povsem utihnilo).Ker sem novopeceni motorist nisem se imel priloznosti videti in slisati kakega drugega KTMja in malo primerjati. Motor izgleda lepo ohranjen in vzdrzevan.

Je pri enocilindrasih glasnejse delovanje nekaj normalnega pac zaradi enega cilindra? Ker sem bolj sraufal vrstne stiricilndrske masinke (yugo, nissan) nisem se domac z "traktorji" .

Bi bilo najbrz malo bolje ce bi dal noter 15w-60 olje? Hmm, katero priprocate?

V knjizici pise da je za temperature pod nic stopinj celzija olje

10w-40, 10w-50, 10w-60 ,

za temperature nad 0 celzija pa 15w-40, 15w-50, 15w-60 , ki ustreza API: SF, SG, SH

Ima kdo KTM ali pozna kakega pravega mojstra za njih ,ki bi bil pripravljen malo napeti uho?

Opazil sem tudi pokanje iz izpuha ce imam pri voznji navzdol cisto zaprt gas ,-ko zaviram z masino (tudi bolj intenzivno pri vrocem ali bolj toplim motorjem) in nemirno delovanje pri voznji z minimalnim gasom (nizja prestava).Morda se mi zdi nemiren in tezko vozan pocasi ker ga pac se nisem toliko navajen.Mi lahko kdo ki ga je vozil poda svoje obcutke in izkusnje z njim?

Vem da je tezko tako na daljavo po opisu definirat eno zadevo al kaj ugotovit bom pa vseeno vesel vsakega odgovora

Popravil/a - cypena dne 21/05/2002 ob 23:23:20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V svoj GS500E (zračno hlajenje, brez oljnega hladilnika) sem enkrat nalil MOTUL (sintetično 300V 15W-50), pa se je pri hladnem motorju vedno sklopka zlepila Zdaj nalivam not SILKOLENE (polsintetično 10W-40) pa tega problema nimam več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, super tema ki me zanima.

Evo question. Meni pri hladnem motorju in čisto novem olju dela vse ok. Mašina je oljno hlajena. Ko pa naredim 1k km, ali pa je mašina vroča, se pa pojavi problem pri prestavljanju v ler. Nazadnje sem nalil polsintetično olje 10-50W, pa se mi zdi, da je bilo sintetično, ki sem ga imel prej, boljše!

Kdo ve, kje je fora in kaj naliti naslednjič!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede KTM 620 egs-e. Pokanje pri nizkih obratih motorja (ko zapreš gas) je navadno posledica prerevne mešanice za prosti tek. Stvar nastaviš z pravilno šobo za prosti tek

(redko potrebno menjavat) in z vijakom za reguliranje mešanice zrak/benzin (to ni vijak za št. vrtljajev prostega teka motorja !). Najbolje da si vse skupaj pogledaš na naslovu www.ktm-sommer.de (nekaj boš našel tudi na naslovu www.ktmclub.de).

Vse skupaj je navadno posledica tega da marsikdo menja izpuh od EGS modela s izpuhom SC

modela in pri tem ne nastavi vplinjača - najbolje da razdreš vplinjač in pogledaš katere

šobe in iglo imaš ter vse skupaj primerjaš z podatki, ki jih boš dobil na

www.ktm-sommer.de.

Glede vožnje pri majhnih obratih in sklopke. Mislim da so LC4 modeli pred letom 1998 imeli

nekoliko predolgo drugo prestavo (kar so kasneje spremenili). Z sklopko pa so tudi bili

problemi (slabo prekinjanje zveze med motorjem/pogonom in spreminjanje točke delovanja

sklopke), kar mislim da so tudi rešili l. 1998 z majhno spremenbo v sklopki (nova lamela + o-obroč -> se da enostavno montirat na starejše modele).

Če to moti težka vožnja pri nizkih obratih probaj tudi spremeniti prestavno razmerje z

manjšim prednjim verižnikom.

LC4 motorji so navadno kar glasni, bi pa bilo potrebno pogledati tudi nastavitve ventilov.

Na za več informacij poglej na www.ktm-sommer.de/Seiten/F_Special_02.html in snemi naslednje PDF datoteke - VERGASER, KUPPLUNG, ÜBERSETZUNG.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!