Skoči na vsebino

Honda CBR 954 RR Fireblade


rebel

Priporočene objave

Ena varianta je tudi Ebay, predvsem nemški pa italianski, ki sta nam "blizu" in so poštnine sprejemljive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bi karbon lahko dobil v Kropi. Dela tudi originale za ducati. Nahaja se v industrijski coni vendar ne vem točnega naslova ali imena podjetja.

A ti misliš Štefa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Najprej vsi lepo pozdravljeni!

Postal sem lastnik Honde CBR 954 RR. Zanima me kje kak dober seviser za CBR v okolici ljubljane. Hvala za pomoč!

Lp, Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vsi lepo pozdravljeni!

Postal sem lastnik Honde CBR 954 RR. Zanima me kje kak dober seviser za CBR v okolici ljubljane. Hvala za pomoč!

Lp, Simon

kwa sm ti fovš evilgrin.gif veliko varnih kilometrov worship.gif probaj na naslovu servis jure primec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa sm ti fovš evilgrin.gif veliko varnih kilometrov worship.gif probaj na naslovu servis jure primec

Hvala...Bom poskušal na tem naslovu. Kake ima pa kaj cene, glede na to da je uraden servis za Yamaho?

Popravljeno . Popravil faszi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa fotr pri njemu serviserava že 5 let in vedno zadovolna...cena tko tko( vedno bi blo lahko cenej hehe) glede na to da res nardi tko k je treba je cena dobra :Dtrance_28_offtopic.gif se opravičujm

lahko slikaš 954rr??? in pripopaš gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa fotr pri njemu serviserava že 5 let in vedno zadovolna...cena tko tko( vedno bi blo lahko cenej hehe) glede na to da res nardi tko k je treba je cena dobra :Dtrance_28_offtopic.gif se opravičujm

lahko slikaš 954rr??? in pripopaš gor

Te slike so sicer še od oglasa, ampak to je to....

post-12953-125951022786_thumb.jpg

post-12953-125951024101_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

lep pozdrav vsem skupaj postal sem novi lastnik Honde cbr 954. Lepo prosim če bi nekdo od vas ki vozi tako Hondo že vsaj sezono ali dve mal napisal katero olje in kakšne viskoznosti naliva v motor..dobre izkušnje slabe izkušnje z olji... hvala v naprej za odgovore.. pa opravičujem se za morebitne pravopisne napake.. hvala... lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še slika....

Zdravo, tudi jst imam identičen moped, še "ror" mam enak,

Serviser :):) 100 ljudi 100 čudi, ampak Čarman je kr taprav za tole previjačit, ampak ni kj veliko za delat. Imam 40kkm pa samo menjam olje filtre, na vsake toliko disk ploščice.

Bomba moped, čeprav ga že mal emšo j... :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Verjetno ima ja. Vsekakor se ti splača dat kakih 200€ za rabljen lonec, tako da prišparaš 20kg na teži in še na zvoku pridobiš.

Mene zanima ali je zame kot skoraj začetnika ta motor premočen. Mam glavo in občutek za vožnjo. Strahospoštovanja pa pravo mejo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je predivji.

Ne me narobe zastopt, sej v predvidljivih okoliščinah je cist o.k.

Sam je pa moped pasje živcen, sploh ni Hondi podoben ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ima ja. Vsekakor se ti splača dat kakih 200€ za rabljen lonec, tako da prišparaš 20kg na teži in še na zvoku pridobiš.

Mene zanima ali je zame kot skoraj začetnika ta motor premočen. Mam glavo in občutek za vožnjo. Strahospoštovanja pa pravo mejo.

lp

če si trdno prepričan, da te ne premami privijanje gasa iz ovinkov in boš umirjeno in kontrolirano vedno vozil, potem si ga kupi.

v dveh območjih vrtljajev se čuti eksplozivnost in takrat zna presenetit, tudi zelo veščega motorista. in ravno v tem je čar tega modela. :)

veliko bolj mirna in predvidljiva je novejša različica 1000rr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

danes poklical šterna o blokadi (25kw) pa pravi da ne obstaja rolleyes.gif poklical še v eliso in pravi prijazna gospodična, da jo je možno kupiti, seveda me je to zelo razveselilo zato bi prosil še za drugo mnenje oz. če kdo pokliče v eliso ter povpraša o blokadi cbr 954 letnik 03. da ni slučajno prišlo do tiskarske napakesurrender.gif

hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

Crknil mi je servo motor za odpiranje in pripiranje uhajanja plinov iz motorja v izpušni lonec. Posledično motor slabo vleče do 6000 vrtljajev. Ta servo-motorje je precej težko dobit. Ali ustreza servomotor iz novejše oz. starejše verzije CBR 900 oz. CBR 1000 ?

Ali ve mogoče kdo za kakega razbitega?

Lp, Simon

Popravljeno . Popravil faszi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Crknil mi je servo motor za odpiranje in pripiranje uhajanja plinov iz motorja v izpušni lonec. Posledično motor slabo vleče do 6000 vrtljajev. Ta servo-motorje je precej težko dobit. Ali ustreza servomotor iz novejše oz. starejše verzije CBR 900 oz. CBR 1000 ?

Ali ve mogoče kdo za kakega razbitega?

Lp, Simon

http://www.sportmotor.net/ricambi.asp

poskusi tu. bolj kot od 2004 bi lahko prišlo prav od 2000 letnika, vprašaj na servis, če je isti del

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.sportmotor.net/ricambi.asp

poskusi tu. bolj kot od 2004 bi lahko prišlo prav od 2000 letnika, vprašaj na servis, če je isti del

Nažalost je ta servo motor poseben za CBR 954RR. Kot sem ugotovil je kar pogosta napaka, da se "zlomi-zdrobi" plastična notranjost. Koda dela je : 31420-MCJ-750. Trenutno ne uspem najti nobenega rabljenega. (Le z amerike za cca 60-70 eur + poštnina... nikoli neveš če bo delal dobro.... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ven se ne da vzet? Pa bit brez?

Trenutno mam tak narjeno. Problem je da motor do 6000 obratov slabo vleče. To se je pojavilo takrat ko je crknil servo (zadevi sta sigurno povezani). A bi blo boljše da bi izpušni kanal malo priprl - v kaki vmesni položaj? (trenutno čisto odprt)? Kaj bi s tem dosegel boljše pospeške pri nizkih obratih in verjetno slabše pri višjih?

Precej potujem in je kar nerodno pri kakem prehitevanju, če ni pričakovane moči :)

Lp, S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, motor bo najbrž najbolje delal, če bo imel vse komponente delujoče. A pri kakih mehanikih tega nimajo (al pa pri kakem razbitem mopedu)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nažalost je ta servo motor poseben za CBR 954RR. Kot sem ugotovil je kar pogosta napaka, da se "zlomi-zdrobi" plastična notranjost. Koda dela je : 31420-MCJ-750. Trenutno ne uspem najti nobenega rabljenega. (Le z amerike za cca 60-70 eur + poštnina... nikoli neveš če bo delal dobro.... )

ebay

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!