Skoči na vsebino

Kawasaki VN 900 Classic / Custom


motofrik

Priporočene objave

...L.P.

....a mi lahko kdo od lastnikov VN 900..zmeri na svojem motorju luknjo ali zagozdo ,ki pride na zadnji stopalki (sopotnik)..,,se pravi luknja ki drži celo stopalko..kolikšen je fi... :hmm: ...namreč iščem za svoj motor večje zadnje stopalke in me zanima če bi pasale od VN --KAWASAKI....sem iskal po netu ...so samo nekje v Ameriki neke zadeve ,ki bi mi odgovarjele...bi pa do Smodiša šel ..pa da ne hodim bezveze tu sprašujem če je opcija....

l.p.MAX

post-11527-12659693826_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem menjal zadnje stopalke za ploščadi, sem dal skozi M8 vijak, torej je 8,5 luknja.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup izpuhov vance&hines za kawasaki vn 900 custom!

Pa me zanima sledeče, če pozna koga kje v sloveniji da je uvoznik za te izpuhe! ali je samo varjanta preko ebaya?Ker sem zasledil eno ponudbo za 400€ iz španie, ker ni carine! drugo je vse amerika!

Je kdo ze to naročal, oziroma kako imate porihtano kateri imate zamenjane!!

Zanima ekako je potem z tuv, homologacijo in če imajo ti izpuhi e oznako!

Se pravi da naročim , namontiram in grem na homologacijo! da nebo problemov z modrimi!

So v skladu z našimi zakoni!

Lepo bi prosil katerega če mi malo več pove okrog tega!

Konkretno sem gledal te!

http://cgi.ebay.de/Escape-VANCE-AND-HINES-KAWASAKI-VULCAN-VN900_W0QQitemZ370283406071QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_186?hash=item56369c62f7

Lep dan še naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo tudi druga ločila razen klicajev. Ker pri določenih stavkih niti ni jasno ali nekaj zelo zavzeto trdiš ali samo sprašuješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup izpuhov vance&hines za kawasaki vn 900 custom!

Pa me zanima sledeče, če pozna koga kje v sloveniji da je uvoznik za te izpuhe! ali je samo varjanta preko ebaya?Ker sem zasledil eno ponudbo za 400€ iz španie, ker ni carine! drugo je vse amerika!

Je kdo ze to naročal, oziroma kako imate porihtano kateri imate zamenjane!!

Zanima ekako je potem z tuv, homologacijo in če imajo ti izpuhi e oznako!

Se pravi da naročim , namontiram in grem na homologacijo! da nebo problemov z modrimi!

So v skladu z našimi zakoni!

Lepo bi prosil katerega če mi malo več pove okrog tega!

Konkretno sem gledal te!

http://cgi.ebay.de/Escape-VANCE-AND-HINES-KAWASAKI-VULCAN-VN900_W0QQitemZ370283406071QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_186?hash=item56369c62f7

Lep dan še naprej

Oj, močno dvomim ,da imajo V&H izpuhi kakšen TUV ali kaj podobnega.

Preveriš pa lahko tukaj, oni so zastopnik za EU: http://www.mageurope.net/

Lp, Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem menjal zadnje stopalke za ploščadi, sem dal skozi M8 vijak, torej je 8,5 luknja.

pozdravljen. Kje pa si kupil zadnje ploščadi in kolikšna je cena? lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Uh, izgleda da sem spregledal to temo in z njo tudi postavljeno vprašanje... Delal sem jih sam, za prvo silo, pa so kar ostale gor. Ima pa Louis ene ploščadi za zadaj. Če se ne motim je cena od 60Evrov naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Da nebom odpiral nove teme bi izkoristil to.Namreč poceni sem kupil rezervoara za vn900 (gol rezervoar brez ostalih stvari kot so pumpa za gorivo,...).Zdaj pa me zanima kaj so oziroma kako se imenujejo stvari ki pridejo v tiste odprtine na spodnjem delu rezervoarja.Ena vem da je ta pumpa za gorivo kaj pa je druga odprtina?In pa kje bi se dalo ugodno kupt te dele?Vem da se najbrž samo vprašanje sliši smešno za tistega ki se spozna na to jaz pa žal moram vprašat ker pač nevem o tem nič.

Hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prilagam sliko kjer sem označil kaj imam v mislih.

 

57.jpg

 

Ta večja(zgornji del slike) okrogla luknja je če dobro vem za črpalko goriva za ono manjšo kvadratno pa nevem.Če gdo ve se priporočam za pomoč.

Popravljeno . Popravil rado7rado
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

pozdravljeni, pred kratkim sem kupil rabljenega Kawasakija VN900, pa nisem dobil navodil za uporabo, zaj me pa zanima ki bi se dalo dobit navodila po možnosti v slovenščini.  LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

V dveh letih si verjetno že dobil knjižico... Drugače pa, pri zastopniku si bil? DKS. Toplo pa priporoćam, da si potegneš Owners repair manual v PDF obliki. Če drugega ne, lahko tudi na slikicah vidiš, kje in kako se kaj odvije ali privije. Je pa vse lepo napisano in s slikicami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Je že kdo poskusil Mitaske? Menda so od začetka leta tudi za Cruiserje -Custom Force... Hvalijo sicer jo, ampak na njihovi strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Darko3g pravi:

Kot vidim zadnje nimajo. Imajo samo 170/80 B15. Pa očitno slovensko znanje.

180/70 je original, ja. Ampak 170/80 se isto lepo pelje. In, če preračunaš (ali praktično izmeriš), razlike ni. Mislim pa, da je ta dimenzija že homologirana za VN900.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, motofrik pravi:

180/70 je original, ja. Ampak 170/80 se isto lepo pelje. In, če preračunaš (ali praktično izmeriš), razlike ni. Mislim pa, da je ta dimenzija že homologirana za VN900.

No ja, pnevmatika 180/70 je visoka 126mm  krat 2 + 381 (premer platišča) = 633 mm premera oz. 1988 mm obsega

Pnevmatika 170/80 je visoka 136 mm krat 2 + 381 = 653 mm premera oz. 2051 mm obsega, kar je 3% razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Darko3g pravi:

No ja, pnevmatika 180/70 je visoka 126mm  krat 2 + 381 (premer platišča) = 633 mm premera oz. 1988 mm obsega

Pnevmatika 170/80 je visoka 136 mm krat 2 + 381 = 653 mm premera oz. 2051 mm obsega, kar je 3% razlike.

Teoretično drži. Ampak sem imel obe in ni razlike, ko je namontirana. Imam celo nekje (moram poiskati) napisane mere. Čisto drugače je, ko se uleže na platišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Za ljubitelje lepih zadev, zrihtan u nulo. Poznam možaka osebno. Mehanik pedantnež. Za moje motorje adv skrbi on. Če koga zanima mu lahko posredujem cifro oziroma, tule je link na fb: https://www.facebook.com/photo/?fbid=642758770998661&set=pcb.642758880998650

 VN 900. Letnik je 2008 in je porihtan kompletno. 

Cena je 5200 €
57000km
 
 
 

341021622_591261016278251_4354208796981520629_n.jpg

341052840_191252453719589_5536764034842671326_n.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!