Skoči na vsebino

Kawasaki VN 900 Classic / Custom


motofrik

Priporočene objave

Snip, snip, ...

PS: ste že slišali za proizvajalca Highway Hawk??? seveda ste morali......no zanima me če ima kdo kakšen cenik za njihove proizvode.......mika me, da bi kupil ročke "Diamond" (slika spodaj) - uvoznik za proizvode pa je Promotor iz Petrovc, ki ima PE tudi v LJ na Koprski ulici (malo SV od Spara Vič).

[attachmentid=89505]

Podobne ročke boš morda dobil tudi pri Smodišu, Šmarje SAP.

Videl pa sem take ročke (kupljene pri Louis-u) kako izgledajo kako leto pozneje, ko se začne lupiti krom s plastike. Morda je bil le slučaj! Sam sem kupil "billet" ročke lansko leto na sejmu v Padovi. Stanejo pa ca. trikrat več. Zanje sem dal 80€. Billet pomeni, da so vlite iz aluminija, stružene in polirane.

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se mi zdi Highway Hawk veliko bolj kvalitetnejši.....že če primerjaš ročiči Diamond (Highway Hawk) in Karo (Louis.de) se mi zdijo Diamond veliko lepše - kvalitetnejše....

Kaj mi bolj priporočate, it v Padovo al v Munchen na IMOT??? Kje je več za videt in dobro za kupit? Iz vaših izkušenj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost o teh dodatkih.....je treba prvo motor dobit..... :cry: :cry:

Mam eno prošnjo.....ker se na tisto prejšnjo (da bi mi nekdo pokazal svoj VN900 in delil izkušnje na tem motorju.......) ni nihče odzval.....: prosil bi enega lastnika VN900, če bi lahko slikal izpuh in ga prilepil sem na forum, ker mi še vedno niso jasne določene zadeve......

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 2 meseca, pa tiga slikam spredaj, zadaj, gori doli ....

Najbrž ni nikogar na forumu, ki ima 9-stotko.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tco_00, s kje si ti? ko ga dobiš sporoči, da še jaz pokličem dobavitelja in ga povprašam kdaj moj pride:D

Bova šla na kakšno furco:D

Še eno zanimivost.....obratomer za VN900 :OK: :

[attachmentid=89842]

Zanimivo....drago...... :BUA:

Je pa lep, ni debate......bere od 0 do 8k obratov in zelo lahka montaža.....cca 220$ :eek: :kva2:

lp

PS: tco, kje si ga naročil??

post-12680-1168901611_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa serijski čist všeč.Ga nebi sploh ne vem kaj spreminjal.Edino za sopotnika stopalke bi druge kupil, ker original so kod od kultivatorja :D

Ko dobita motorje sporočita, da še jst pridem pogledat lepote pa da vidm kako brni :evilgrin:

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tco_00, s kje si ti? ko ga dobiš sporoči, da še jaz pokličem dobavitelja in ga povprašam kdaj moj pride:D

..............

Okolica Ptuja, naročil DKS v Mariboru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawl: z veseljem :OK:

tco_00: kaj pa cena....če ni skrivnost :blush: ....da primerjam....jst sm pri AK Logatec...

Jst tud ne bi spreminjal.....ampk ko brskam po netu in najdem kakšne dodatke se ne morem upret, da si nebi predstavljal kolk še bolj kul bi zgledal motor... :grim

Ampk ta obratomer me pa mika.....tak luškan je, pa mejhn......

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tco_00: kaj pa cena....če ni skrivnost :blush: ....da primerjam....jst sm pri AK Logatec...

..............

Ni še plačan, samo akontacija. Cena okoli 6.900 €. Imam raje varianto oni meni motor, jaz njim denar. Sem imel že slabe izkušnje s plačilom v naprej. Ne v tem primeru, na splošni. Ko bi naj roba prišla, pa je blo saj bo, drugi teden itd...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar dobra cena......jst pa 6.408 € :OK:

Seveda akontacija zdaj, ostalo po dobavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes klical na Ak Logatec - Cena 7700€ :blink:

Cena pri Moto IGL - 7560€ :eek:

Cena pri uvozniku DKS 7039€

Sem se kar mal začudil ko je pri AK-ju izpljunil 7700€ :)

Stivi upam da ga res dobiš za tisto ceno!

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobim dobim......to je bla cena za prednaročilo.....mam račun :OK:

Si mogu naročit še pred novim letom za tisto ceno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stivi, če imaš zagotovljeno ceno, je to odlična cena. Samo poglej kakšno ceno ima sedaj. Kolko si pa dal akontacije?

In kake barve bo tvoj? Moj, rdeč.

Popravljeno . Popravil tco_00
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akontacija 1000€.

Črne barve....

Tko vsaj ne bova zamenala bajkov na furi :OK: :OK:

Sej men je tud rdeč OK, sam mal pretemna....sm videl enga Vulcana, bolj živo rdeče barve - zelo lep.

Ampk vseen, men je črn lepši...pa ne vem zakaj....kombinacija tvoje in moje barve bi bla pa fenomenalna....kkšni ognjeni plameni na rezervoarju :kva2: :kva2:

Še slikca mojga konjička....bodoč'ga seveda :OK: :

[attachmentid=90123]

lp

post-12680-1169150840_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil stivi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri DKS so mi rekli da je letnik 2007 bolj rdeč. No bomo vidli. Črnega sem videl v živo, super zgleda. Za rdečega sem se pa odloču zato, ker je večina takih motorjev črna

Akontacija, pol manj.

Popravljeno . Popravil tco_00
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo ga. Bom probal boljše slike čez vikend. Če bo čas :yea1:

IPB Slika

Stivi: auspuh je postrani ni raven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kkšna možnost d bi zvok posnev pa sem gor nalimu al ga bo treba uživo slišat me zlo firbec matra!?? :?

lp miha

Ni primerjave z zvokom v živo.

VN900

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: hvala! ja za u živo bom pa vrjetn mogu še mal počakat da bom kakšnga srečov ker se mi zdi da jih letos še ne bo tolk na cest :BUA: !!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tudi v mariboru jih je tu pa tam za videt in to v Kawasaki centru.

:angry: letos sem si ga želel kupiti pa ne gre skozi. Vedno neki nepredvidljivi stroški.

No pa naslednje leto.

Zanima me, kakšne so pa dosedanje izkušnje glede na to, da ima tak motor samo en zavorni disk spredaj. Bi blo boljše, če bi imel dva. po moje ja.....

lp jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!