Skoči na vsebino

AS Domžale -- in ostali - se gredo prodajo al kaj?


Pahorini

Priporočene objave

Že 20 let vozim motorje, lansko leto je pa tako naneslo, da sem moral motor prodati. Trpel sem celo poletje, ko sem druge gledal, kako so se vozili.

No letos sem zbral denar in včeraj odąel v AS Domžale, da kupim motor (Honda CBR 900 RR). Ob 15:45 sva bila z mojim 6 letnim sinčkom v salonu. Vstopim in si začnem ogledovati: najprej CBR 600, nato CBR 900 RR. Med mojim ogledovanjem se je prodajalec za pultom dolgočasil, ko sem ga vpra+al koliko stane CBR 900 RR, mi je dal prospekte in cenik in mi rekel kar sami si poglejte, tukaj vse piąe. Prodajalec gre stran, točneje nekam v delavnico, ker je priąel nek njegov kolega. Skratka me ne jebe 5 %! CBR v salonu je samo v rumeni barvi, ki mi ni najbolj vąeč. Grem do prodajalca, ga vpraąam, če imajo ąe kako v drugih barvah, pa mi reče, da misli da ne. Na moje vpraąanje, če bodo dobili ąe kako novo poąiljko, mi odvrne, da se mu zdi da ne in da je za letos verjetno "gotovo!!". Nato se prodajalec posveti svojemu kolegu!

Pa pride mimo še ena ženska in da mojemu sinu prospekt in reče: Na boą mel doma prospekt, da boą malo motorčke gledu. Odvrnil sem ji: Moj sin že ima doma motor in to Yamaho in zgleda, da bo mel tud oči doma Yamaho. In sva šla iz salona. Sinček je jokal, ker je bil razočaran, ker sem mu obljubil, da bova kupila nov motor, jaz pa ogorčen, nad takim vedenjem osebja v slonu AS Domžale.

Pridem z denarjem v salon in me ne jebejo. A moram drugič v naprej z denarjem mahat, da se me bo kdo usmilil in si vzel nekaj minut časa za resnega kupca?

Ali ima mogoče kdo intenetni naslov od matične tovarne HONDA na Japonskem, da še njim opiąem mojo slabo izkušnjo v salonu As Domžale, ki je njihovi pooblaąčen zastopnik, da izvejo, kakšni gnoji prodajajo njihove motocikle pri nas v Sloveniji.

Miran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v AS-u ni to nič novga!

So mal kreteni tam,ponavad ko prideš motor kupvat so vsi okrog tebe pa ustrežljivi,kle izgleda da pa bojo mogli oni teb plačat da boš motor sploh vzel.

Jaz sem imel isto izkušnjo ko sem šel gledat TA,nobenih informacij, le cenik mi je pod nos vrgel, ko sem se pa na motor usedel me je pa postran gledal.

Honda je super stroj vendar ob takem odnosu je za premislit, pa tud v matično tovarno ne bi blo neumno sporočit kake bedake mamo pr nas.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zberite opise takih situacij s cim vec podatki in jih posljite na honda europe.efekt garantiran.

nekaj vec info tukaj:

http://www.honda.at/ah/7680.html

http://www.honda.at/ah/7679.html

http://www.honda.at/ah/7678.html

cudi me samo,da slovenije ni na karti,kjer bi honda naj bila aktivna.po moje to pomeni,da obravnavajo AS domzale kot navadnega kupca in preprodajalca honda-motociklov in ne kot zastopnika tvrdke honda v sloveniji.ve kdo kaj vec o tem?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj poklicat v Kranj Vombergerja, kjer je mama Vombergar zelo prijazna in se da z njo zelo lepo zmenit.

Tvrdo pa živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!!! ... žal pa je vse povezano z hondo povezano tudi z AS ... njihov glavni biznis pa so avti ... kaj moremo ???

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi poznali direktorja AS Domžale bi bilo vse jasno.

Ni čudno, da je izgubil prodajo Audijev (kolikor je meni znano).

Problem pa je, da se po moje japoncem niti ne da ukvarjat z neko malo Slovenijo... Mislim, da če bi vedeli, da bi japonci vzelu tudi Suzukija našemu zastopniku. Se mi pa zdi, da smo mi pod Nemci glede uvoza. Mogoče bi bilo smiselno njih kontaktirat.

Uvozniki se pritožujejo nad visokim jenom, pa nad carinami... in da kupna moč v Sloveniji pada... Nisem siguren ampak stavim, da niso pogledali kako se to dela pri npr. BMW-ju. Motorji so dragi, po prodaji pa so na drugem mestu v Slo.!?

Če nič ne narediš za potencialne kupce, kaj šele za kupce potem res ne more biti nič.

Mogoče je rešitev v tem, da se najde en tip, ki bi vzel zastopstvo Honde in Suzukija. Moral bi met dost jajc in $. Pa motorist bi moral biti po duši. To po moje manjka našim uvoznikom. Lastnik res dobre gostilne je tudi kuhar. Če že ne po izobrazbi pa vsaj po duši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot prav BOBO je čist res! Jest sem imel podoben primer v ASu pejt v Kranj 04 2342600, vse se da zment!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Problem pa je, da se po moje japoncem niti ne da ukvarjat z neko malo Slovenijo...

Mali rumeni so po naravi perfekcionisti in verjem mi da ne bojo gledal, kako se en v mali Sloveniji zajeb... s (ne)prodajo njihovih motorjev.

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope,integra MB je normalna - namen jim je prodajati motorje in ne odganjati strank.AS in odar bi morala pa premisliti,saj ni vec reklo "car sem,ker imam robo" temvec "kupec je car".in dokler ljudje ne bodo bojkotirali takih gnojev in jim hodili na limanice se ne bo nic spremenilo; slovenci so namrec se vedno prevec stigmatizirani po 45 letih komunizma in to nekateri nemilosrdno izkoriscajo,drugi se pa pustijo izkoriscati.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri ASu imajo tut 'testne' motorje. Pa jih morš skor po kolenih prosit, da ti kakšenga dajo. Namesto da bi bili za potencialne kupce na razpolago, se njihovi zaposleni z njimi okrog furajo. Še dobr, da nism pri njih kupila TA, ker tista ki je stala pri njih v salonu je bila menda čist adijo. Sem zadnjič srečala 'ponosnega' lasnika zadnje TA, ki je bila lani prodana v SLO. Je bil tolk razočaran. Menda je bla mašina čist razštelana.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nisem siguren ampak stavim, da niso pogledali kako se to dela pri npr. BMW-ju.

Uhhhhhh tlele si pa men na žulj stopu.....kaj kurac pa je delal BMW-Tehnounion še eno leto nazaj??????Prodajalca nisi našel,pa da si bil bog.....zedj pa isti tipi prodajajo za novo firmo.

Kakšen majo sedaj odnos ne vem.....in tudi ne mislim preverjat.Glede organizacij odprtih vrat,pa ni njihova dobra volja,da jih organizirajo,pač pa zahteva tovarne,saj v nasprotnem primeru papa zastopstvo.

Vse kaže,pa da ostali zastopniki niso nič boljši........dokler smo goveda,pa jih nekam vse po vrsti ne pošljemo,nas bodo samo še bolj obirali,in še manj jebali 5%.Začudeni?????????????

BTW.....da imam jaz v svoji trgovini take priodfajalce jim vsem po spisku j**** m******,pa knižce u roke,pa da vidim kako se bodo drugič obnašali!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra ne se tolk jezit!

Sej se načeloma strinjam s tabo.

Ok te predstavitve so moral delat ampak jaz imam neverjetno dobre izkušnje z g. Božičem in g. Kavčičem.

Kakorkoli. Delujejo organizirano.

Popravil/a - mopedfan dne 04/06/2002 ob 12:36:13

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miran, strinjam se s tem, da svojo zgodbo sporočiš na Honda Europe.

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Klimbra ne se tolk jezit!

Sej se načeloma strinjam s tabo.

Ok te predstavitve so moral delat ampak jaz imam neverjetno dobre izkušnje z g. Božičem in g. Kavčičem.

Kakorkoli. Delujejo organizirano.

Popravil/a - mopedfan dne 04/06/2002 ob 12:36:13

Saj se ne jezim......jaz sem pač z BMW firmo opravil za vse večne cajte.......tako za motorje kakor tudi za avtomobile.

Vem pa tudi to,da se zaradi tega nihče.....ampak res nihče ne bo razburjal,ali pa spreminjal česarkoli.Isto pa velja tudi za ostale trgovce.

Se pa popolnoma strinjam s tabo,da si z njimi zadovoljen,saj sem tudi jaz naprimer s fanti iz TC.Motoshopa....pa so tudi taki,ki jih ne marajo.Je pač tako........vsi pač ne moremo biti vsem simpatični....in vsi tudi nam niso simpatični,pa naj bo vzrok že kakršenkoli.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm mel z AS Domžale opravka samo prek telefona in takrat so se mi zdel kr korektni.

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jest sm mel z AS Domžale opravka samo prek telefona in takrat so se mi zdel kr korektni.

Po principu: manj jih vidim, raj jih imam.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jest sm mel z AS Domžale opravka samo prek telefona in takrat so se mi zdel kr korektni.

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Tudi sam sem imel dosedaj uredu odnose z Asom, oziroma več kot korektne, parkrat so mi šli na roko , ko jim to ne bi bilo potrebno.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj kot kupec sem bil očitni gledalec v AS-u in moram priznati da nisem imel težav z komunikacijo, čeprav imam "domžalčane" bolj v čislih (seveda ne vse)

-sej ne veš, mogoče pa bi tisti dan mogli plačo dobiti, pa je niso,

-mogoče je bila polna luna in so bili vsi vključno s tabo malo naduti

-mogoče je udaril vročinski val in jim trenutno zbezljal mozek

-mogoče so pa res v p.m. in jim dejansko visi dol če kdo kaj kupi ali ne

ja, ya.....yamaha

-ex suz. present yam.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar se je zgodilo Pahoriniju se je zgodilo tudi meni. Takšnega obnašanja in popolne nezainteresiranosti in ignorance s strani prodajalcev AS Domžale ne vidiš nikjer. In tem ljudem bi pustil 2.000.000- SIT. Hvala lepa. Prava sramota. Vsa stvar bi morala prit najmanj na TV in AS bi moral v trenutku izgubit licenco za glavnega distributerja za SLO. Žal smo premali trg za Japončke in lahko na te stvari samo pozabimo.

Pač se bomo vozili še naprej z Yamaho.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmw ji so dragi ko hudič...in na drugem prodajnem mestu v SLO!

Nič nenavadnega...sam povejte mi kolk poskusnih testnih voženj za recimo potencialne kupce je naredil AS Domžale..z svojimi hondami??

Ko se v salonu vsedeš na motor...pa te gledajo postrani, adijo pamet!

Mnogi še vedno ne dojemajo temeljev trženja. Pritožujejo se nad slabimi poslovnimi rezultati...prodajalce imajo pa totalne idiote. Mislem dejte mal knjige v roke vzet,pa kej prebrat.

Dokler ne vedo, da velja "A Customer is the KING"!!!...naj čimpreje propadejo..kruta in pravična je ta tržna zahodna kapitalistična ekonomija, boljši naj ostane, preživi in prav je tako!!!!!!!!!

Aprilia in BMW le tako naprej !!!!!

Popravil/a - Gianni dne 04/06/2002 ob 17:11:23

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja ja vsakemu se lahko zgodi da ma slab dan,...........sam v primeru AS je ta dan vsak dan!

Niti cen ne vejo ker baje nimajo mikrofilmov in se jim niti ne da potrudit!Zadnjič sem šel vprašat za centralno szojalo za mojo TA pa mi je un pobič v salonu brez da bi mi povedal ceno toplo svetoval da naj kupim stojalo raje pri Givi-ju (ja biznis pa tak- odganjat kupce)!

Sem lansko leto vprašal za testne motorje in so mi sred junija rekl da jih nimajo več ker so jih odjavli ker je konec sezone (SREDI JUNIJA )!!

Letos bom zahteval testzen motor in kakega uslužbenca bom kar dol stresu če ga gor dobim!Bom cel halo naredu, pol bodo pa vidl!!!!

Ampak dejstvo je: Honda je zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pahorini pošlji u kurac in Hondo in AS domžale,sej ni 900rr edini moped.Zapelji se v Krško in vplačaj R1,če imaš namen kupovat nov motor.Dejstvo je da ima jamaha najbolj razvito servisno plus trgovsko mrežo v Sloveniji,ostalo pa je bolj kurac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!