Skoči na vsebino

Isle of Man TT Races


Godspeed

Priporočene objave

Kako komentirate uvrstitev Mirka Kalška v razredu TT F1 na letošnji dirki Isle of Man?

http://www.ttwebsite.com/news/article_2002...2_06_2_1445.php

Možakar je dosegel 21. mesto s svojim najhitrejšim krogom 183,45 km/h (zmagovalec David Jeffereies z rekordnih 204,18 km/h) med 54 uvrščenimi dirkači v tem razredu.

Mirko, čestike!

Samo za informacijo, kot gost Honde se je na stezi preizkusil tudi Colin Edwards in prevozil krog kot sovoznik v avtomobilu organizatorja s povprečno hitrostjo 140 km/h. Njegov komentar - čist dovolj hitro zame ...

Nikjer nisem zasledil nobenega članka o tem, samo ta kur...vi fuzbal.

LP

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOber je dober.Čestitke!

Glede fuzbala se pa kar navad,se mal Zahoviću kurac dvigne in se samo še o tem piše in govori.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isle of Man ti že ime otoka pove da moraš bit THE MAN, drugač nimaš tam kaj iskat, to so seveda taprave ROAD RACING dirke, seveda žal zelo nevarne.

Čestitke Mirku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr sploh nisem vedu,da so ble že dirke na Man-u letos.Zato sem pogrešal Kalška na letošnjem motohappening-u!Rezultat je vreden vsega spoštovanja,sploh pri njegovih letih(bolj star bolj nor).A mogoče kdo ve s čim je dirkal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Res zalostno, da take zadeve niso nikjer omenjene... Za tiste, ki vas to zanima, je "Isle of Man TT Official Web Site" na http://www.iomtt.com/

Kar se pa "kur.. fuzbala" tice pa se ne strinjam - to je ena najboljsih stvari za motoriste, saj nam omogoca voznjo po skoraj praznih cestah! Ce bi blo takole prvenstvo VSAK vikend, od zore do mraka, in bi vsak dan igrala tudi SLO reprezentanca... JUHUHU!!! Sem takoj ZA

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Kalšku piše "998 GSXR SUZUKI", kar si jaz razlagam kot GSXR 1000. Nekateri imajo pri motorju napisano 1000, nekateri 998, hecno. Če sem dobro pogledlal rezultate, je Mirko najboljši ne-angleško govoreči tekmovalec.

Fuzbal sucks! (tud če so prazne ceste)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anglezi in americani imajo navado razlikovati tudi posamezne "stopnje" istega modela; npr. CBR 900 je tam 899,929 in 954.nekako kot to dela ducati.GSX-R 1000 ima pa 998 ccm.enostavno.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni personalno je isle of a.. nekaj zelo kul

ampak na k. mi gre da si vsako leto rečem gledal bom in potem vsako leto izvem zamudil si

kalšek je meni sicer španska vas (ne poznam) je pa pohvalno ni kej

-ex suz. present yam.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sploh blo kje na televiziji prenos,posnetek??

Bi blo fajn gledat, ne pa ta bedni fuzbal na vseh programih.

Sam piz.. ti ki vozijo na TT so res kamikaze, full gas po cesti skozi naselje...

Sicer jih spostujem, sam jaz ce bi bil se tako dober na motorju, pa nebi sel na TT dirkat, mi moje zivljenje prevec pomeni.

I have gasoline in my veins. My blood type is premium unleaded.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GLAVNO JE DA NAS VSAJ EDEN ZASTOPA JE PA RES DA SO PRVI KLASA ZA SEBE TAKO VSEPOVSOD V TEM ŠPORTU MI SLOVENČKI SE PAČ BORIMO PO SVOJIH NAJBOLJŠIH MOČEH

NO KALŠEKA TAK POZNATE , MOGOČE MALO PRETIRAVA VČASIH BESEDNO JE PA EDINI KI SE UDELEŽUJE JE PA RES DA JE VSAJ 30 SLOVENCEV ŠE HITREJŠIH NA GROBNIKU OD NJEGA RES PA SE GOVORI PO ŠTAJERSKI DA JE JANEZ SAVA NE ZAMERIT TO MA MAKA PRAV TAKI SO PAČ VZDEVKI SAJ VETE BABA ČULA, BABA REKLA PA TOTI GA ENI TUDI IMENUJEJO AJA PA ŠE ČRNI TIGER MISLIM PA DA BO DRUGO LETO VOZIL V NOVI SERJI KE SE JE LETOS PRIČELA(OLD BOYSI)starejši dečki UPAM DA BO TAM NAJBOLJŠI OD VSEH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn da se človk trud (pa sploh ne vem kdo je to). Fovšije je pa pr nas hitr dost!

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem se pogovarjal z človekom, ki je bil zraven Kalšeka na man-u (kot gledalec). Vsak, ki vozi to dirko mora biti malo usekan. 250+ skozi naselja ob hišah...,300+ v 6. prestavi po bregu dol, preden se začne cesta dvigat, z spodnji spojlerjem nasede... Grobnik in podobne zadeve so baje prava jajca v primerjavi z Man-om.

Tako da so primerjave časov na Grobniku in podobnih zadev čisti nesmisel. Na Manu veljajo izkušnje in te Kalšek gotovo ima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se dirk tiče od vseh najbolj spoštujem to TT dirko. Škoda, da je ni dosti na TV (ali mogoče ve kdaj bo kaka oddaja oz. ali je sploh bila -DSF,....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj je bil na TV3 en prispevek o cestnih dirkah na Škotskem. Tekmovalci so čisto odpuleni, dežje je padal oni pa vseeno do konca po tistih ozkih cestah, pa čez skoke,... Mislim res hudo! Vsaka jim čast morjo imet ogromna jajca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pa vseeno do konca po tistih ozkih cestah, pa čez skoke,... Mislim res hudo! Vsaka jim čast morjo imet ogromna jajca!

Sigurno - sex je tam baje drag....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Halo folk!

A kdo kej ve kdaj je letos dirka na manu?

Res me zanima in tudi bi rad šel! Je že mogoče kdo bil kot glodalec?

Izkušnje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se koga zanima za letos:

Practice Week: May 24th - May 30th

Race Week: May 31st - June 6th

če si hočeš dirko ogledat v živo lahko letos rezerviraš trajekt in spanje za drugo leto, verjetno imajo še kaj prosto. vglavnem je treba zadevo eno leto vnaprej planirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki goflam :!: ma sm biu v nedeljo na grobniku ,pa sm vidu ene fante, sz R1 :roll: pa en jih je štopu, :idea: je pisalu

:lol: ISLE OF MAN ---TEAM SLOVENIJA :wink: CE in MB reg. pa ne vem kaj z eni so bli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!