Skoči na vsebino

Isle of Man TT Races


Godspeed

Priporočene objave

Hehe, Michael Dunlop je spet pokazal svoj karakter .... po le treh trening krogih  ugotovil, da je yamaha prepočasna in jo zamenjal za bmw... bomo videli???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole zgledaj iom times.

same vesele zgodbice....

post-47423-0-68482300-1433827548_thumb.jpg

..skratka, dejte fantje se ksno fotko al pa kej reportaznega za nase bralce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo v zivo iz ovinka Bottom of Barregrow (poglej youtube) danes od tukaj gledamo superstock 1000 pa trening Zero TT. Vreme je super ene 13 stopinj in sonce, kar je najbolj vazno, ni vetra.

post-2615-0-65773800-1433841682_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo v zivo iz ovinka Bottom of Barregrow (poglej youtube) danes od tukaj gledamo superstock 1000 pa trening Zero TT. Vreme je super ene 13 stopinj in sonce, kar je najbolj vazno, ni vetra.

attachicon.gif20150609_101137.jpgattachicon.gif20150609_101914.jpg

 

to odbojno ograjo bi pa lahko malo bolj zavarovali! jemomilomater, ce tu not nekdo prileti gre na drugi strani v vec kosih ven.  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hutchinson vodi v zadnjem 4. krogu superstocka cca 10 sekund,pred Dunlopom in Hillierjem

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmaga Hutchy-a,Dunlop drugi in Lee Johnston tretji. Prvi stirje podrli stari rekord dirke, Hutchy za 31 sekund. Tukaj folk masovno navija zanjga, decko se je vrnil po treh letih hudih poskodb in nesteto operacij.

Pocakajmo ce mu uspe se v petek v Senior TT dirki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wuhuuu Hutchy je res noro hiter... ne vem kaj je blo z Martinom do postanka je še bil nekje 10 sekund do Dunlopa, po postanku pa takoj velik zaostanek...

Spet dobil penalty v boksih?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martin je veliko izgubil na postanku, neki jih je zajebavalo. Vsaj tko je bilo slisati po radiu. Kle je radio obvezen, da tije jasno kje je kdo, pa stalno javljajo vmesne case iz 4 tock na pisti, plus kaj se dogaja v boksih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet spremenjen urnik, cakamo kvalifikacijski krog za elektricarje Zero TT, potem prikolicarji in na koncu se Senior TT. Vsi po en krog.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmaga Hutchy-a,Dunlop drugi in Lee Johnston tretji. Prvi stirje podrli stari rekord dirke, Hutchy za 31 sekund. Tukaj folk masovno navija zanjga, decko se je vrnil po treh letih hudih poskodb in nesteto operacij.

Pocakajmo ce mu uspe se v petek v Senior TT dirki.

 

 

Hutchinsonova nesreča je bla ironija par exellence. Po izredno uspešni TT sezoni je dobil wildCard povabilo na Supersport dirko med WSBK vikendom v Silverstonu in jo že na startu fasal kot nikoli na Manu, NW200....Prav čakal sem, da vidim kako bo dirkal na pisti....

 

Bizixxx, kako zgledajo električarji? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hutch je the man. gledu intervijuje pa operativno jebo... on pa se kr brez straha.

mal mi je zal za Martinom, model se mi zdi karizmaticn k Valentino....

a se vi loh med dirko km premaknete ce pozicija ni glih? al so sam polja brez cest okol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hutchya je operiral Slovenc Matija Krkovič! Se mu je 2x zahvalil, ko je zmagu sbk:) Preden je šel v Angljo, mi je bil sosed:).

 

(Sej veste da mate enourne oddaje ob 22 na itv4 streamu...)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cartman elektricarji so hudi k norc. Z starta tko potegne da sam gledas. Tud top speed je hud. Okoli 170 milj na uro. Mcguinness je podrl rekord na treningih z povprecjem 118 milj na uro. Kar je slabih 14 milj manj kot absolutni rekord. Z 250 kil tezkim motorjem.Jebe jih teza baterij. Motor je manjsi k gajba piva. V debati z Mugen inzinirjem ( ekipa za katero vozita Mcguinness in Anstey) v boksih bi lohk bl odprl zadevo, sam jih zjebe domet. Zdej majo baterije samo za 38 milj, kar je miljo vec kolikor je dolga proga. Je pa ful kurba k to leti ko norc, ne slisis pa cist nic. Samo verizni prenos se mal slisi. Zato je zajeban k tole kr prleti od nekje neslisno, kar je cutu tudi galeb k so ga Mugen mehaniki pucal iz Ansteyevega motorja.

post-2615-0-48110000-1433886203_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@UninonJack glede premikov, mi smo ob pomoci kart in prijaznih domacinov nastudirali premike v nulo. Lih v nedeljo superbike dirka, dva kroga smo gledali na Sulby straight, potem pa 7 milj po potki na Mountain, na Bungalow station. Pa tm pogledali do konca dirko. Na enih krajih se da na enih ne. Ker cez progo skakat ne mors. So probal eni modeli, pa so ze dva dni otoski cajtengi polni clankov kako so jih gladko zaprli. Tko da preden se kam postavis je fajn nastudirat ce se lahko umaknes kam drugam. Se kr da, razen danes k sem gledal iz Baregrrowa, tm pa nimas kam. 7 urc na isti lokaciji, sam hitro mine ob veselici k poteka tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele spet kaže na Hutchyjevo zmago :).... pa Martin prov lepo drži tretje mesto.... kaj je blo z Dunlopom? Letos pa res ni njegovo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mozno da bi letosnji fizicni udelezenci iom izvedli eno potopisnodozivljajski seminar u senci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom itak mal potopisa naredil, ko pridem domov in uspem najti kej casa. Drugac bomo pa z klubom Ducati naredili en IOM vecer, na varianto vprasanja in odgovori, ampak enkrat jeseni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo začenja se Senior TT... pol pa spet eno leto čakanja.... upam da ne bo nesreč.... prvi favorit Hutchy.... potem pa cel kup asov ki bi lahko zmagali..... zna bit dobra dirka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!