Skoči na vsebino

Isle of Man TT Races


Godspeed

Priporočene objave

Jst sem si tud mal te filmčke pogledu in svaka čast tistim ki tle vozjo :worship: . Pa tko ko intervujajo tekmovalce vsi rečejo da pač sam upajo da bo čim boljši čas, da bo uživov in prišev do cilja :) . Res za kej tazga pa moraš met jajca, k to leti ko sneta sikera na NOSu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komur je všeč naj si popišče na muli še dirke North west, in sicer si potegnite dol fajl 600 on board lap, in glejte te kretene. isto ko isle of man tt, sam da grejo vsi (40) na enkrat štart!

dve superbike dirke in dve supersport dirke, ter en krog onboard!!!!

iščite s ključno besedo NORTH WEST!!!!!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Komur je všeč naj si popišče na muli še dirke North west, in sicer si potegnite dol fajl 600 on board lap, in glejte te kretene. isto ko isle of man tt, sam da grejo vsi (40) na enkrat štart!

dve superbike dirke in dve supersport dirke, ter en krog onboard!!!!

iščite s ključno besedo NORTH WEST!!!!!

lp,

jure

Sam to ni res, da gredo vsi na enkrat na štart. :whistle: Bi jih že pol na začetku stran odpadl :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno ej......potegni dol, sploh pa obedve 600 dirke. Akcija da dol padeš, ma me ne spraviš na tako dirko pa če si še tak as ej!

res so norci!

Obvezno si skinite z mule!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A je možno še kje dol snet kot "MULE" stran?

Neki kratkega sem videl: vsi od zmagovalca do poraženca :worship: :worship: :worship:

lp

Mič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mene prasas so dirkaci na MANU zivi norci

pol si pa zloms hrbtenico al pa kej pa si invalid al pa kr mrtvec pol pa nisi vec tak car :nono:

zame so vecji carji tisti k se po varnem dirkaliscu podijo

Popravljeno . Popravil DESMOSEIDICI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame so vecji carji tisti k se po varnem dirkaliscu podijo

Katero dirkališče je VARNO DIRKALIŠČE??? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mene prasas so dirkaci na MANU zivi norci

pol si pa zloms hrbtenico al pa kej pa si invalid al pa kr mrtvec pol pa nisi vec tak car :nono:

DESMOSEIDICI jst te nebi rad kritiziral , nekje sem prebral en tvoj post da mislis da te vsi kritizirajo zato ker si mlad, hmmm nevem al je res zato ker si mlad al pa ker si kontra nasajen

take meces ven da niso za nikamor :headbang:

ti se ocitno ne zavedas kaka je to cast na manu vozit da ne govorim zmagat ali pa kje pri vrhu bit, pravzaprav moras bit oreng pilot da se sploh kvalificiras na dirko

ce bi to tvojo izjavo kateri od dirkacev prebral mislim da bi te fejst :fight1:

cena ni vazna eni je celo zivljenjem placajo in do takih moras imet spostovanje ne pa napisat ZIVI NORCI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena ni vazna lahko jo placas tudi z zivlenjem :hmm: ti si pa res mau...

kje mas ti cast v smrti al pa v hudi poskodbi kjer si hrom in nemors vec sploh na motor :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se cist strinjam da dirkac k gre na Isle of Man ne more bit cist OK. Ce ne druzga mu more bit vsaj vseen za zivlene al pa za druzino ce jo ma. Sej ne recm sej zgleda res atraktivno k ga tm po ulcah tisijo, sam po drug stran pa kaj majo od tega? Ce se ze ne polomjo in ce prezvijo so loh veseli. Ni pa kle nobene primerjave z dirkami na običajnih dirkaliscih. Ne morte pa primerjat varnosti enga in druzga. Ja, dirkalisca so varna, sej mas izletne cone, narejena so za take brzine, zdravniska pomoc je ves cas zraven. Na Isle of Man se pa loh ustavs kvecjemu v kasnmu drevesu, plocniku al pa hisi! Tko da tisti k jih tak nacin adrenalina veseli izvolte, vsak ma svoj okus!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se cist strinjam da dirkac k gre na Isle of Man ne more bit cist OK...

Pojma nimaš o motociklističnih dirkah in najverjetneje tudi o motorjih ne... :?

Sploh se nima smisla ukvarjat s tabo, pa ti pisati kaj več... Ne vem zakaj si sploh na motosvetu, če imaš take poglede na motorizem... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena ni vazna lahko jo placas tudi z zivlenjem :hmm:  ti si pa res mau...

kje mas ti cast v smrti al pa v hudi poskodbi kjer si hrom in nemors vec sploh na motor :angry2:

DS, mlad si še, pa mogoče ne veš, da lahko vsak življenje porabi za početje tistih stvari, ki si jih želi. In nima smisla ljudem tega oporekati - eni najdejo smisel v dirkah TT Man, eni v motoGP, eni v krosu, eni hodijo peš...

Predvsem bi ti rad rekel, da je nesmiselno napadati ljudi zaradi njihovih nazorov. kajti vsak od nas ima drugačne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj joj kok se eni zjezite. To kok ma ksn pojma ze sam zase ve ane? Je pa motosvet forum zato kle da vsak svoje pove in ni samo tist dovoljeno kar mas ti za nakladat. Sicer pa enmu so ene dirke vsec drugmu druge. Sem ze kr neki casa na podrocju motociklizma ampak te dirke se mi ne zdijo pac del enga sporta, kjer je poskrblen tut za mal varnosti. Se pa vcasih vprasam ce bi ble tok noro kul, zakaj se ksn od ex uspesnih profi tekmovalcev ne gre tja pobijat?! A nimajo jajc a majo glavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa Tomaz : s tem, da niso OK sem se mogoce mal narobe izrazu, nc nimam proti njim ampak moje mnenje je, da mal mors pa vseen bit poseben da gres ke. Pa se to: motorje obozujem in jih bom, in tuki gor bom povedu svoj mnenje, pa ce ti je vsec al ne. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj joj kok se eni zjezite. To kok ma ksn pojma ze sam zase ve ane? Je pa motosvet forum zato kle da vsak svoje pove in ni samo tist dovoljeno kar mas ti za nakladat. Sicer pa enmu so ene dirke vsec drugmu druge. Sem ze kr neki casa na podrocju motociklizma ampak te dirke se mi ne zdijo pac del enga sporta, kjer je poskrblen tut za mal varnosti. Se pa vcasih vprasam ce bi ble tok noro kul, zakaj se ksn od ex uspesnih profi tekmovalcev ne gre tja pobijat?! A nimajo jajc a majo glavo?

Ja ampak še sam si rekel, da nekomu je nekaj všeč, drugemu pa nekaj. Ti pa tiste druge žališ. Nikol ne moreš vedet, kaj je v ozadju, zakaj nekdo dirka... Mogoče se to tebi zdi nespejemljivo, it tvegat življenje na eno tako dirko, ampak mnogim se zdi že to nespejemljivo, da se sploh voziš z motorjem. Pa zarad tega verjetn nima noben nč manj rad svoje družine... Ne vem, če gre kdo na cesto z mislijo na to, da se bo ubil, majo pač taki dirkači mogoče več samozavesti in zaupanja vase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism mislu zalt, ce sm pa pardon, ce mal nazaj pogledas se je ze marsikdo podobn izrazu kot jst. Ja, men pac to ni kul in zato tega ne spremljam ampak ze ce vids kaj je Toti reku, ki se pa tam voz, ti je loh jasn da jim more bit vec al manj vseen oz. ce jim ne bi blo tut ne bi sli tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak itak slej ko prej umre. In mogoče je še to, da se ubije na eni dirki mal lažje prenest, kot pa da ga enga lepega dneva kap zadene ali pa da ga vidiš več let umirat od bolečin, ki jih povzroča npr. rak. Kolikor jaz vem, Toti vozi glede na svoje zmogljivosti (tud če je to rekel), se zgodi kako naključje, ko ni od tebe odvisn, sam zgleda ima on več življenj kot mačka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maco: A Joey Dunlop ni dovolj profi .) al pa Mike Hailwood, John Surtees,... mislim da je še celo Giacomo Agostini vozu tm .)

Ne vem no, men se pa zdi to res taka dirka spoštovanja vredna in tud tekmovalci so res "legende" da si upajo vozit :worship:

Pa to je isto kt da bi reku, da je v F1 VN Monaca nesmiselna in da so tekmovalci sami norci :blink:

Če pogledamo smo "čudni" vsi motoristi,ki se sploh upamo vozit po cestah,še posebej slovenskih,..... pa divjanje po cestah se mi zdi popolnoma primerljivo z dirkami na Manu :D hiša levo,graben desno,še celo nasproti vozeča vozila,ki jih na Manu ni :P

Vsekakor bi si to rad enkrat šel pogledat v živo :OK:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!