Skoči na vsebino

Odvajanje od kajenja...


Kaka

Priporočene objave

Jaz sem parkrat nehu kadit, a sem vedno kapituliral. Zdej pa ze 13 let in pol pavziram. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa probu nehat...

 

...pa pozabu nazaj zacet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ničlažjiga kot nehat kadit ...

JEst sm nehal ene par miljonkrat - brez problema :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, HD-Dyna pravi:

Ničlažjiga kot nehat kadit ...

JEst sm nehal ene par miljonkrat - brez problema :P

Za vsak ko si ugasnil čik....  :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, JamesTheMan pravi:

Tudi sam sem bil strastni kadilec, dnevno sem pokadil dobro škatlo

Hehe... Strastni kadilec ?

Jaz sem pojedel 3 škatle na dan ....Od 4h zjutraj do 23te zvečer ...Cele dneve v službi, cigaret stalno v roki, dokler....

Ja,iz inata sem jih pustil preko noči, to je bilo nekje 20 let nazaj ...

Danes kakšno cigaro naleto ali dve, kadilci me niso nikoli motili, razen pri hrani,kar pa je sedaj tudi lepo rešeno.

Kdor želi, naj pač kadi, to so daleč najboljši davkoplačevalci - čene bojo oni, bom moral plačevati več jaz, tko je to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred najmanj 30 leti sem svojega tehnologa v službi vprašal zakaj ima skoraj vedno v ustih zobotrebec in odgovoril mi je, da mu zobotrebec nadomešča primanklajaj med ustnicama, ker je nehal kaditi. Tudi meni je "ta tehnika pomagala" da mi je uspelo nehati kaditi. :grupni:

Cigaretni dim, mi pa kljub mojim pomanjklivostim z vonjem :blush: , še vedno smrdi ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

mah, sm nehu kadit, zdej pa 2x več pijem, sam da pozabim, da sm nehu kadit :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

mah, sm nehu kadit, zdej pa 2x več pijem, sam da pozabim, da sm nehu kadit :P

 

Ne sekiri se, sej nouš123 let živu:P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, VS800 pravi:

Ne sekiri se, sej nouš123 let živu:P

ne izpolnjuje pogojev za to.....:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, VS800 pravi:

Ne sekiri se, sej nouš123 let živu:P

maš prav narobe si napisu 132 je prav :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

maš prav narobe si napisu 132 je prav :ras:

Jest bom takrat že u tatretmu lajfu kadiu pa piu:P

Pravkar, DAMI34 pravi:

maš prav narobe si napisu 132 je prav :ras:

Jest bom takrat že u tatretmu lajfu kadiu pa piu:P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, VS800 pravi:

Jest bom takrat že u tatretmu lajfu kadiu pa piu:P

...pa si prepričan, da boš v naslednjem lajfu človek, lahk da boš krompirjeva plesen al pa kar je bolj verjetno, vinska mušica.........:lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

...pa si prepričan, da boš v naslednjem lajfu človek, lahk da boš krompirjeva plesen al pa kar je bolj verjetno, vinska mušica.........:lol1:

Nima veze, za čike bom zih meu...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, VS800 pravi:

Jest bom takrat že u tatretmu lajfu kadiu pa piu:P

Jest bom takrat že u tatretmu lajfu kadiu pa piu:P

demenca te daje, si 2x napisal, si 2x napisal :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

A je kdo nehal/nehuje s pomocjo elektronskih cigaret? Kaksne so vase taktike glede elektronskih cigaret? Zmanjsevanje analognih / dodajanje elektronskih?

Jaz sem nehal pred letom in pol za 1 mesec, presaltal cez noc na elektronsko, nobene krize ni bilo razen zadnjih par dni po celem mesecu, ko me je napadala zelodcna kislina, prehlad, kakor kaksna zelodcna notranja viroza, zelo malo sem pojedel, popizdeval doma in v sluzbi, v vsaki drugi debati, vse mi je slo na k... je pa res, da je bilo to izjemno stresno obdobje doma in v sluzbi in sem bil res bedak da sem si ravno tak termin vzel za prenehat... povrh vsega pa sem nehal se samo za foro in ni bilo tiste prave zelje... zacenjalo me je tudi ze skrbet kaj bom delal, ko se bom poleti ustavu z motorjem, ko bom lezal na plazi, colnu - kava je sla z elektronsko nekako, pira pa nisem upal pit tako, da me je tudi tukaj skrbelo...

Zato sem za vse tezave pri sebi obtozil sluzbeno menzo, zacel nazaj kadit, po enem tednu pa je slo spet na bolje :)

Zdaj pa bi to zimo spet rad nehal in iscem malo taktike, katere uporabljate elektronski kadilci,... namesto cez noc presaltat bi probal zmanjsat pocasi iz dobre skatle na 5 cigaret na dan (po obrokih ob kavi), po nekaj casa pa se teh 5 cigaret ukinit, bi bilo verjetno bolje? Kako ste drugi kaj uspeli z elektroniko? Hvala za nasvet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tri ali pa že štiri leta je kar sem nehal analogne in prešaltal na elektroniko. In to čez noč. Zahec. Resnično brez problemov.

 

Tole si preber.   https://slo-vaper.com/    Sam sem član. Dobiš nasvet, pomoč in vse kar potrebuješ.

Meni se je zdravje izboljšalo kar očitno. Vztrajaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tut pred 30 leti prešaltal na cenejšo ekonomijo ...

Nobenga problema...Če hočeš nehat kadit, boš pač nehal. Druge filozofije tuki ni.

Če bi se pa še rad afnal z obliži, viperji, kajjazvemkaj, pol pomeni, da nimaš namena nehati s kajenjem. Simple as that :blush:

...pa nisem kadil - jedel sem jih,četrta škatlica je bila vsak dan odprta :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, HD-Dyna pravi:

Jest sm tut pred 30 leti prešaltal na cenejšo ekonomijo ...

Nobenga problema...Če hočeš nehat kadit, boš pač nehal. Druge filozofije tuki ni.

Če bi se pa še rad afnal z obliži, viperji, kajjazvemkaj, pol pomeni, da nimaš namena nehati s kajenjem. Simple as that :blush:

...pa nisem kadil - jedel sem jih,četrta škatlica je bila vsak dan odprta :cry:

Se strinjam, samo razčistit moraš v glavi, tisti ki pa iščejo nadomestilo, so pa tako kot narkomani, ko jim zmanjka heroina pa prešaltajo na metadon...isti šit drugo pakovanje...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, zan0088 pravi:

A je kdo nehal/nehuje s pomocjo elektronskih cigaret? Kaksne so vase taktike glede elektronskih cigaret? Zmanjsevanje analognih / dodajanje elektronskih?

nehaš in to je to .. lahko s flajštri ... elektronske cigarete niso namenjene odvajanju kajenja

poznam kr neki ljudi, ki so cigarete stran zalućali in drug dan nehali kaditi ... in večinoma ne kadijo več ... stvar volje :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iscem manj skodljivo alternativo ja,  v podobni obliki in to je ravno elektronska cigareta, flajster ni glih. Z nikotinom ni nic hudo narobe, rad bi se znebil ostalega sranja.

Zmetat vse v smeti pomeni korenito spremenit svoj slog, nacin zivljenja, kar se mi zdi dalec hujse kot sama fizicna odvisnost. Zato se mi zdi tole kar v redu alternativa, po par letih, ko pa res pride enkrat v zivljenju tista res prava zelja, pa se ti zdi baterije kadit se toliko bolj bebasto kot prave cigarete in toliko lazje tudi s tem nehas, mogoce...

@Quest, si v teh letih mogoce nasel kaksno tekocino, ki ti res spominja na cigaret, ker sam od enih 10 probanih ni uspelo najti nic pametnega, vse je bilo nekako sladko z nekimi dodatnimi ''notami'' :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!