Skoči na vsebino

Glasba na motorju


MrTn_T

Priporočene objave

..ne vem, če bo potem tako zanimivo... Keč je v tem, da sam opremo dodajaš, spreminjaš... kot pri čoperjih (O.K. cruiserjih). Zato pa je vsak tak motor unikat. No, saj je pri Goldwingih isto. Razen, če... no tistih pa ne morem razumeti, če Goldo kupiš in ji ne dodaš niti ene LED lučke ali zastavice... Sprejemam pa možnost, da je pa komu original tako všeč, da mu je greh karkoli spreminjati in dodajati.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začnemo zbirat za Goldwinga?

 

Dobra ideja... a tut za Voyagerja bi blo čist v redu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti zvočnik zadaj na kovčku me je pa nasmejal ha,ha :D  :D  :D , je verjetno bolj za publiko kot za voznika ali se motim :hmm: ,

drugače pa zelo lepo narejeno in pošlihtano. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist zvočnik zadaj je sam za to, da sem ponucal 2 prejšnja zvočnika in kantico od parfuma... voznik nima nič od njega...morda sopotnik, ker mu čist pri vratu špila... Drugač pa je res dober tale sharkov sistem... pa izhoda za subwoofer sploh nisem ponucal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba še subwoofer ponucat :yes:  ker, če imaš serijski izpuh te avtomobilisiti ne slišijo bi jih pa subwoofer zbudil in premaknil na stran ceste O:-) ,pa en dober tehno komad bodo še policaji poskakovali. :D  :D  :D

Samo hecam se :P  lep pozdrav      Anton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!