Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Pozoren bodi, da se zaskoči tisti prvi prednji jeziček pod sedežem, tisti ki pride zataknjen za rezervoar. Tiste zna včasih nagajat, dokler nisi zverziran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, dlicen said:

Pozoren bodi, da se zaskoči tisti prvi prednji jeziček pod sedežem, tisti ki pride zataknjen za rezervoar. Tiste zna včasih nagajat, dokler nisi zverziran.

Preveril, vse je uredu, hvala za opozorilo.

Sem pa našel tudi sliko iz oglasa, pa vidim da je enak luft.

7.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Greencaj pravi:

Preveril, vse je uredu, hvala za opozorilo.

Sem pa našel tudi sliko iz oglasa, pa vidim da je enak luft.

7.jpg

he he ... kam lohk daš prvo pomoč?? pa dva 30l kufra pri strani ...ha ha ha ..ualam se :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, thumper said:

he he ... kam lohk daš prvo pomoč?? pa dva 30l kufra pri strani ...ha ha ha ..ualam se :lol1:

Nisem vprašal kam jo lahko dam... vprašal sem kje ji je mesto. Vsak motor ima namenjen prostor za prvo pomoč, zanimalo me je kje je od Versysa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Greencaj pravi:

Nisem vprašal kam jo lahko dam... vprašal sem kje ji je mesto. Vsak motor ima namenjen prostor za prvo pomoč, zanimalo me je kje je od Versysa.

nimajo ne...če dobiš mesto si celo lahko srečen

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Greencaj pravi:

Nisem vprašal kam jo lahko dam... vprašal sem kje ji je mesto. Vsak motor ima namenjen prostor za prvo pomoč, zanimalo me je kje je od Versysa.

moj boni ima pritrjen sedež z dvema vijakoma zadaj - torej potrebuješ inbus ključ , odviješ dva vijaka in vzameš sedež dol - tudi če bi bil prostor pa bi rabil samo obliž za eno malo ureznino za nekoga bi mi prej izkrvavel preden pridem do prve pomoči.

jaz jo vozim v tank torbi .. in ker Imam tank torbo manjšo je zmeraj na motorju neglede na to ali Imam torbe ali kovček gor...oz jo Imam na obeh motorjih tako da vem , da Imam prvo pomoč zmeraj s sabo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Greencaj pravi:

Nisem vprašal kam jo lahko dam... vprašal sem kje ji je mesto. Vsak motor ima namenjen prostor za prvo pomoč, zanimalo me je kje je od Versysa.

Pravilno si vprašal uporabnike tega motorja, da so ti povedali iz prve roke :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 dni ga že prodajam pa še noben ni poklical.. no sej po eni strani OK ker je itak tak da ni za gledat (drek, prah), pa vseen.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, NejcZ pravi:

Slikal nisem nič, samo neke stare in slabe sm dal skup.. me spomladanska utrujenost daje

Tudi pri prodaji rabljenih mopedov je marketing pomemben. Če je oglas tak, da že na daleč odvrne kupca...ga bo odvrnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena pri versaču je problem, ker so novi iz zaloge tako poceni.

Za 4500 kolikor zahteva, bi moral imeti še precej opreme, kovčke in podobno, potem bi bila cena še morda smiselna.

Bi pa Nejca vprašal oz kerega drugega, ki ima morda vetrobran z dodatnim spojlerjem (MRA for Kawasaki, OEM), kako se kaj obnese.

V oglasu me čudi, da je menjal zavorne ploščice spredaj in zadaj, moje so pri teh kilometrih še kot nove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, Snecer said:

Cena pri versaču je problem, ker so novi iz zaloge tako poceni.

Točno to, prava cena za drugo generacijo versačija je nekje med 3500 in 4000€. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se v Linzu na sejmu malo bolj poglobil v novega Versys 1000 in mi je zelo všeč, tako po obliki, izdelavi, sedenju. Sedaj me zanima če ve kdo ali se ga da kje v sloveniji testirati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Tedybear pravi:

Pokliči Panigaza v Kranj. Ko sem jaz kupoval 1000 leta 2012, sem bil za testno vožnjo dogovorjen v pol minute.

Tudi jaz sem ga tam kupil, vendar testna vožnja ni bila potrebna... :)

Drugača pa mislim, da se da v Mariboru zmenit, Motorjet ima 1000ko.

https://www.facebook.com/MotorJet-106786692682535/

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!