Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
17 hours ago, Mitja99 said:

Bi te povabil en večer na preizkušnjo givi-ja pa pivo ampak vidim, da nista enaka za mk1 in mk2 :( 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sebar pravi:

Bi te povabil en večer na preizkušnjo givi-ja pa pivo ampak vidim, da nista enaka za mk1 in mk2 :( 

Živjo,

verjetno je oblika enaka, drugačen je sistem pritrditve. Pošlji mi telefonsko na PM, pa če nič drugega greva na pivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 6. 2016 at 8:19, skalar36 pravi:

Tale kljun na zgornji sliki nima nobene funkcije, razen te , da bi bil rad podoben...sej vemo.

Zame je isto, kot bi kupil rdeč Hyundai cupe, pa dal gor značko od Ferrarija. Raje kupiš "the real thing" ali si zadovoljen s tem kar imaš.

Edin motor ki mu paše kljun je.............................

 

                                                                              ....................Multistrada.................................

v resnici je original kljun dr 800 big .. vse ostalo so plagiati ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, thumper said:

v resnici je original kljun dr 800 big .. vse ostalo so plagiati ...

Jah, Suzuki katana ga je imela še prej, čeprav je manj izrazit kot pri drju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 27. 8. 2016 at 4:18 PM, Mitja99 said:

Jaz imam MRA na mojem Versysu, točno takšno kot je na linku. Pri 185cm mi na najnižji opciji piha ravno nekje v zgornji del čelade. Ko sem imel na najvišji je pihalo čez čelado ampak mi je direktno v vizir tolkel turbulentni zrak in ni bilo za zdržati. Govorim za AC oziroma hitrosti nad recimo 100km/h.

Pred kratkim pa sem kupil novo čelado in mi zdaj na najnižji montaži občutno manj trese glavo (skoraj nič), moram en dan poskusit še na srednji in najvišji varianti. Se mi pa zdi, da je mogoče preozka na vrhu in gre ob strani precej mimo.

Glede GIVI pa ne vem, sem samo videl enega pred TC, ki se je prodajal s tem vizirjem pa mi je osebno preveč poštarski izgledal. Se mi pa zdi, da bolje deluje.

MRA ti dam za poskusit, če se en dan pripelješ v Kamnik. Lahko po mengeškem polju stisneš na 90km/h :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam 4. sezono prejšnji model mk2, blizu 40k prevoženo. Razlik napram novemu praktično ni, razen nove maske, vpetja kovčkov, malenkost spremenjene pozicije stopalk, nova mapa, kakšna gumica več pri vpetju.

Tako da ti tudi lastniki mk1 in mk2 lahko podajo izkušnje, saj so men njimi le manjše evolucijske razlike.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Scarabeo 500 said:

Danes sem v Avstriji videl policijskega versyisa 650. Nov model.

Scarabeo

A nisi nč sliku ? :( 

Bom dal pa jst slike od mojega versača s kovčki in preden se kdo usede na njihovo velikost -> Ideja je taka, da se lahko z žensko nekam odpeljeva, zbaševa vso moto kramo v kovčke in sva civilista oz lahko greva plezat, hodit, plavat al pa peciklirat

IMG_20160903_170024.jpg

IMG_20160903_170043.jpg

IMG_20160903_165952.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sebar pravi:

A nisi nč sliku ? :( 

Bom dal pa jst slike od mojega versača s kovčki in preden se kdo usede na njihovo velikost -> Ideja je taka, da se lahko z žensko nekam odpeljeva, zbaševa vso moto kramo v kovčke in sva civilista oz lahko greva plezat, hodit, plavat al pa peciklirat

 

Enaka logika in posledično podobno veliki kufri tudi pri meni. :OK:

Še ene dve ali tri plastenke vode stlačim noter, da lahko po kopanju spereva sol s sebe, če glih ni tuša na dosegu roke.

Aja, kaj si pa zaradi tega drugi mislijo glede dizajna in stila, mi pa totalno dol visi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, Efendi said:

Enaka logika in posledično podobno veliki kufri tudi pri meni. :OK:

Še ene dve ali tri plastenke vode stlačim noter, da lahko po kopanju spereva sol s sebe, če glih ni tuša na dosegu roke.

Aja, kaj si pa zaradi tega drugi mislijo glede dizajna in stila, mi pa totalno dol visi.

 

 

Hebes dizajn pa stil, ampak, kako se pa to pele ce/ko nabutas? Al pazite de je 3/4prazno? Mam tekstilne torbe in 47?l topcase. Prvic ko sva sla z mojo na vikend potep sva prevc nalozila, sm trpel k prasec. De tole zmontiram...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nama je tako, da so kufri več al manj prazni in jih napolniva šele ko prideva na lokacijo z opremo. Med vožnjo sta notr kvečjemu para telovadnih, camelbackov in kratkih hlač :)    

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, za peljat res ni nekaj, o čemer bi sanjal dan in noč.

Je pa tako, da imava notri predvsem "civilne" cunje, da se lahko potem preoblečeva in normalno hodiva naokoli in pa pospraviva not motoristične jakne, želve, itd. .., da nama jih ni treba nosit v rokah. Tako da čeprav sta kufra polna notri ni neke blazne teže. Top case je pa dovolj velik, da notri spravim eno čelado, ta drugo pa priklenem na motor. In se na "končni destinaciji" (npr. ko se greva kopat) brez težav preleviva v navadna civilista.

Prej sem imel torbe iz blaga, pa je bil s stališča obremenitve motorja isti šmorn, saj je bila skupna masa enaka kot sedaj, s tem, da so kufri neprimerno bolj praktični za moj namen uporabe.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno kratko, nepovezano vprašanje: A če nivo bencina pade prenizko začne na ekranu kaj utripat? Do sedaj sem šel vedno tankat ko sem padu na eno črtico :) Also, kolko maste kej dometa? Jst tankam nekje med 280 in 300 kilometri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja faza je, ko začne utripati napis FUEL :)

Dolivam enako kot ti, okoli 300km, glede na to, kolko je še bencina not pa bi bil skrajni domet 400km+

Črtice pač niso ravno točne. Prva črtica je dobrih 100km, potem so pa na okoli 50km+ in utripanje, tam še je za kakšnih 50km.

Sicer pa računaj, tank ima 19litrov, poraba 4l+...

Brez naslova.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul, hvala klapa :OK: Jst sm v user manual pogledal pod display in tam nisem dobil nič okrog tega utripanja. 

A je slučajno kdo nameščal kak kit za nižanje tačk? Na tujih forumih so kar zadovoljni. Na BMW GSA je zame večja razlika med sedežom in tačkami edina stvar ki je bla res ful boljša od versača. 

Popravljeno . Popravil sebar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!