Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Jaz bi raje videl, da bi šel v 6. prestavi 200 za šalo.:ninja:

men gre tut u 4ti...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: 

Ne me dražit... nism jaz "obični" uporabnik versysa, ki mu je 84 km\h na uro dosti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sam ne razumem fetisa, da mors met v 6 prestavi pr 60 na uro.

...ker smo eni lenobe in se nam preprosto ne ljubi šaltat... da ne govorim o čudovitem bobnanju ko pri tej brzini dodaš gas... ampak  MS začne cukat kot da jo daviš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi raje videl, da bi šel v 6. prestavi 200 za šalo.:ninja:

KTM 270 ...za šalo.....:)

men gre tut u 4ti...

Sej v 6 gre pa 220 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 
 

 

Objavljeno pred 13 urami · Prijavi objavo

KTM 270 ...za šalo.....:)

Sej v 6 gre pa 220 :P

 

Neslana šala :fyou::ras:

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali intermezzo med nabijanjem . . . :smoke:

992312008_Kawasaki_Versys_2.jpg

a ta je včerajšnja z jadranke? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

Kaj je narobe z zavorami? nič, ker normalno primejo, če hočeš narediš front wheelie, zadnja itak takoj žlajfa. Res pa je, da ročica ne prime na kirurški mm, kar bi lahko prenevarno. Torej normalno zaviraš, z občutkom, ne pa motogp dotik da vse stoji.

Na motosvetu bodo zgleda začeli izdajati pravljice?

Nič ni narobe z zavorami, delujejo, primejo, samo uporabljat jih je treba. Moj versys ima pri blizu 30k km zavore še kot nove.

 

 

Imam 2 predloga zate:

1. je: Poskusi peljat motor z dobrimi zavorami.

2. je: Raje ne peljat motorja z dobrimi zavorami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. kater motor je to? verjetno bo tudi sam agregat bistveno manj zaviral, jaz minimalno zaviram, na versaču pri lepi vožnji praktično nekega ekstremnega zaviranj ni.

2. zanimivo, da je test versysa (tuj test), kjer pohvalijo prav zavore.

Jaz pravim, da nakladate o teh zavorah in ste očitno bolj pametni od proizvajalca. Versys ma spredaj dva diska in dve čeljusti, če hočeš imaš wheelija z lahkoto na prvem kolesu. Menda so pa ja v tovarni vedeli, kaj počenjo.

Seveda pa je razlika v zavorah, če vozi motor nekdo, ki ima 120kg ali nekdo s 70kg...

Če jaz peljem sopotnico s 50kg+ se zavorni učinek seveda pozna.

Skratka še enkrat, zavoram prav nič ne fali, bolj ko stisneš ročko, bolj primejo in blokirajo. Če imaš pa ABS pol pa lahko itak brez občutka "zaviraš".

Po drugi strani pa prav noben ne zna povedati, v čem bi naj bile zavore slabe? ne primejo, al v čem je fora?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor (nov) z dobrimi zavorami v tem cenovnem razredu tudi po zmogljivostih ni problem, z odličnimi, se bo pa pri ceni vsekakor poznalo.

Sicer pa koliko opažam vsi "vlagajo" v izboljšavo izpuha, res nekaj kg v minus se pozna, vendar bi se v zavore vložena enaka količina € poznala še bolj.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, dajmo bit konkretni, kaj je narobe z zavorami? So bili vpoklici al kaj?

iste so kot na er6 in tudi tam ni bilo težav

in konkretno kateri motor je treba peljati, da bi se zaznala "napaka"? Peljal sem že druge motorje pa so vsi ustavljali, nič posebnega.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žlajf ko žlajf, bi reku Mujo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, dajmo bit konkretni, kaj je narobe z zavorami? So bili vpoklici al kaj?

iste so kot na er6 in tudi tam ni bilo težav

in konkretno kateri motor je treba peljati, da bi se zaznala "napaka"? Peljal sem že druge motorje pa so vsi ustavljali, nič posebnega.

 

Ma bremze na versysu so podn, preverjeno...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrnimo se spet k temi.

Dva dodatka za individualizacijo Versysa.

Prvi A336 H7 LED glavna žarnica. Original halogenka je 55W, tale je 35W.

5. generacija LED žarnice, ki ne rabi dodatnih "škatlic", zamenjaš in to je to.

hot-sale-led-headlight-a.jpg

ledheadlighta336h7carled.jpg

Drug dodatek pa stilski cnc dekl sprednjega verižnika

kawasakiversysfrontsproc.jpg

p.s.

predlagam, da ne smetite več po tej, ker postaja nepregledna in imetniki ali potencialni kandidati za versysa dolgo iščejo koristne informacije, nakar se ponavljamo. Če ima kdo težave z motorjem oziroma vožnjo, ima druge teme itd.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si ti prepričan da bo led žarnica dobro svetila, oziroma a jo lahko sploh uporabljaš?

 V osnovi je tudi meni všeč ta ideja, vendar sem do sedaj pri vseh led žarnicah bral, da so samo za kozmetične namene in niso homologirane za cestno uporabo. Sicer BMK a so al niso, če je svetilnost dobra bi prec namotiral na svojega.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

http://advrider.com/index.php?threads/cyclops-h7-led-lights-install-on-r1200gs.1038780/

Ima en na versysu, sicer generacijo 2, ki ima še škatlico in pravi, da je ok. jaz sem gori dal generacijo 5

legalno? homologiraš pa je

sicer pa je legalno kot 99% nameščenih hrupnih izpuhov na motornih kolesih :)

naročil sem, 2 kosa sta not za 32 s poštnino, maš pa tudi pri nas, isti model za 137 eur...lol

 

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrnimo se spet k temi.

Dva dodatka za individualizacijo Versysa.

Prvi A336 H7 LED glavna žarnica. Original halogenka je 55W, tale je 35W.

5. generacija LED žarnice, ki ne rabi dodatnih "škatlic", zamenjaš in to je to.

hot-sale-led-headlight-a.jpg

ledheadlighta336h7carled.jpg

Drug dodatek pa stilski cnc dekl sprednjega verižnika

kawasakiversysfrontsproc.jpg

p.s.

predlagam, da ne smetite več po tej, ker postaja nepregledna in imetniki ali potencialni kandidati za versysa dolgo iščejo koristne informacije, nakar se ponavljamo. Če ima kdo težave z motorjem oziroma vožnjo, ima druge teme itd.

 

Zakaj to rabiš,pa saj luči tudi svetijo tako kot pri vseh ,ne vidim potrebe vlaganja v neko kitajsko izboljšavo ....prižgeš luči in sveti,isto kot na bmfu ali kateremu podobnemu .....a se ne strinjaš?   isto je z zavorami .....pa sej ustavljajo vse ;)

Pa si ti prepričan da bo led žarnica dobro svetila, oziroma a jo lahko sploh uporabljaš?

 V osnovi je tudi meni všeč ta ideja, vendar sem do sedaj pri vseh led žarnicah bral, da so samo za kozmetične namene in niso homologirane za cestno uporabo. Sicer BMK a so al niso, če je svetilnost dobra bi prec namotiral na svojega.

Povečal boš moč svetilnosti kot pa bo ostal isti ,ti nimaš problema z svetilnostjo temveč zgrešeno parabolo .....naravnost sveti čisto v redu .....

P.S. sam moraš temen vizir ponoči snet :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vizir me fuka :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj to rabiš,pa saj luči tudi svetijo tako kot pri vseh ,ne vidim potrebe vlaganja v neko kitajsko izboljšavo ....prižgeš luči in sveti,isto kot na bmfu ali kateremu podobnemu .....a se ne strinjaš?   isto je z zavorami .....pa sej ustavljajo vse ;)

Povečal boš moč svetilnosti kot pa bo ostal isti ,ti nimaš problema z svetilnostjo temveč zgrešeno parabolo .....naravnost sveti čisto v redu .....

P.S. sam moraš temen vizir ponoči snet :kva2:

S tem zmanjšujem obremenjenost vodnikov za 20W. Samo za to mi gre, ker drugače se itak samo po belem dnevu vozim, plus da bo bela svetloba ter izobraževanje in radovednost.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem zmanjšujem obremenjenost vodnikov za 20W. Samo za to mi gre, ker drugače se itak samo po belem dnevu vozim, plus da bo bela svetloba ter izobraževanje in radovednost.

 

So vodniki na tvojem motorju potemtakem preobremenjeni oziroma se grejejo ker so preseki slednjih na moč uporabnikov premajhni ?

P.S. ali je to spet ena cvetka iz interneta in gostilniških debat ali je celo nekaj na tem ,koliko plačaš toliko dobiš ,bi nam uporabnikom Versysa prosim  postregel z bolj natančnim opisom težav na elektroinstalaciji .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem;)

mam pa prjatle k mi svetijo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!