Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 16 urami, Snecer pravi:

 angleška kraljica mi je poslala nove zavorne cevi al kable al kak se reče.

Ti nebi bilo treba plačevati poštnine iz Anglije, ker ima v Sloveniji HEL Performance zastopnika > HEL Slovenia B)

(pa še kakšen popust se da dobiti :blush:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bila visoka poštnina pa še hitro je bilo vse skupaj, v ponedeljek poslali, včeraj prevzel.

Hel Slovenija vidim, da ima samo facebook stran in gmail naslov :)

Ok, vidim na uradni strani, da je res diler za Slovenijo, a dvomim, da pošilja brez poštnine po Sloveniji. Celo sam v Sloveniji izdeluje te cevi.

Kolko pa bi bilo ceneje pa ne vem.

Sicer pa hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, NejcZ said:

Jaz sem v Versysa vložil nič in to je z potrošnim materjalom vred :P

Tako ja, dokler dela nimaš kaj servisirat :headbang:

Popravljeno . Popravil sebar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Versys 650. Z levim očesom malo pogledujem v tej smeri, zato prosim za konkretne informacije oz.izkušnje s tem motorjem vse, ki ste ga kdaj imeli oz. vozili. Plusi in minusi, kaj bi kdo npr. še posebej izpostavil, kaj je pogrešal...

Ne bi pa kupil novega ampak tam nekje letnik 2006-2009.

Pa brez nepotrebnega nabijanja oz. nakladanja. Hvala.

 

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, sayo said:

SNECER, Izibajker te rabi, rad bi kupil Versačeta !!!

Narobe si to napisal @sayo :D če daš @ pred ime bo dobil obvestilo :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sebar pravi:

Narobe si to napisal @sayo :D če daš @ pred ime bo dobil obvestilo :P 

 

Dejmo fantje kaj konkretnega. Čvekalnica je na začetku forumskih kategorij...

Snecerjeve izkušnje in ocene bojo zelo dobrodošle, pa tudi od koga drugega...

Popravljeno . Popravil izibajker
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, izibajker pravi:

Dejmo fantje kaj konkretnega. Čvekalnica je na začetku forumskih kategorij...

Snecerjeve izkušnje in ocene bojo zelo dobrodošle, pa tudi od koga drugega...

"test" od kmet2 na strani 148

Kaj bi jaz rekel glede minusov:

- gor bi lahko dali močnejšo ketno, namesto 520 bi dal 525 (širša, jače)

- malo so prisotne vibracije, pač dvovaljnik, leva stran ogledal bolj vibrira, ni pa moteče, na udobje vibracije vplivajo

- kakšni črički pri armaturki

- agregat ima kar velik pojemek ko spustiš gas (močno zavira), pač spet dvovaljnik, sicer solidno gura (za povsem tekočo polžjo vožnjo je dobro nastavit štandgas na 1200rpm+ po knjigi

- menjalnik bi lahko bil malo mehkejši, je pa sicer natančen

- včasih pri slabi cesti grdo nabije v stopalko, da zaboli gleženj, če nimaš stopala v vodoravnem položaju ampak si bolj na prstih

to bi bilo to od minusov

 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, sebar said:

 

Sam bi dodal, da če si se vozil že s kakšnim motorjem,ki ima dobre zlajfe, bojo te na versysu zgledale lesene... Glede tresenja če nisi neki razvajena rit jih vibracij sploh ni za opazit oziroma mene sploh ni motilo kakšno vibriranje...

Drgač pa fajn mašinca, se lepo zvrti pa mal višje se sedi, ekonomičen... 

 

Btw how the F se tale okvir od citiranja skoz  tle pojavlja pa zbrisat ga ne morem??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snecer pravi:

"test" od kmet2 na strani 148

Kaj bi jaz rekel glede minusov:

- gor bi lahko dali močnejšo ketno, namesto 520 bi dal 525 (širša, jače)

- malo so prisotne vibracije, pač dvovaljnik, leva stran ogledal bolj vibrira, ni pa moteče, na udobje vibracije vplivajo

- kakšni črički pri armaturki

- agregat ima kar velik pojemek ko spustiš gas (močno zavira), pač spet dvovaljnik, sicer solidno gura (za povsem tekočo polžjo vožnjo je dobro nastavit štandgas na 1200rpm+ po knjigi

- menjalnik bi lahko bil malo mehkejši, je pa sicer natančen

- včasih pri slabi cesti grdo nabije v stopalko, da zaboli gleženj, če nimaš stopala v vodoravnem položaju ampak si bolj na prstih

to bi bilo to od minusov

 

 

 

Tenx. Če bo še kaj te povprašam prek zs. Od kmet2 bom pa tudi vtise preštudiral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik več plusov kot minusov, zelo dober paket za denar, ki ga odšteješ in nebroj možnosti lišpanja. Zavore cisto normalne, za normalno vožnjo. Nisem opazil, da bi slabo grabile ali da bi se moped tresel. Dobra ergonomija in neutrujajoca drža, lahek za vožnjo.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, DAMI34 said:

Velik več plusov kot minusov, zelo dober paket za denar, ki ga odšteješ in nebroj možnosti lišpanja. Zavore cisto normalne, za normalno vožnjo. Nisem opazil, da bi slabo grabile ali da bi se moped tresel. Dobra ergonomija in neutrujajoca drža, lahek za vožnjo.

Men se zdi de verzote, razn zadnje generacije, lahko nalispas samo z zeplenko....so mi pa po definiciji vsec. Veliki in mali. Al joj kok so "specificno lepi"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, minusi...

- Mene jezi, ker mi ne dela reset tipka za A, B kilometre. Baje pogost feler na Verso armaturkah (imam MkII).

- Ker je rezrvoar precej velik in visoko postavljen, tudi konkretno vpliva na nagib (razlika med polnim in praznim).

- Če želiš zelo uglajeno vožnjo, bo od dvovaljnika bolj primeren štirivaljnik (nič novega, ne?).

- Bremze so zame OK, ABS bi toplo pozdravil, pa ga nimam.

- Nobena pi**a se ne ozre za njim

 

Nič drugega od minusov se ne spomnim, trenutno. Vse nenašteto pa gre v pluse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri enki in dvojki je "problematična" samo maska, čeprav meni enka ni všeč, dvojka pa mi je kul, je lepo ozko, ena luč pod drugo.

Da ne zaidem preveč. Kako šele izgledajo luči od premium GSa? nesimetrično, grdo, tisto pa je res brez vsakega občutka (poleg cilindrov).

Pri zadnji trojki pa se tudi čudim.

Naredijo japonsko masko pa dajo gor grde koleščke, po drugi strani pa se potrudijo pri vpetju in obliki kufrov zadaj, da jim še premium znamke lahko zavidajo.

Se pa da potem vsaj šipo tudi na trojki uredit.

pred 2 minutami, Fantocci pravi:

Hmmm, minusi...

- Mene jezi, ker mi ne dela reset tipka za A, B kilometre. Baje pogost feler na Verso armaturkah (imam MkII).

- Ker je rezrvoar precej velik in visoko postavljen, tudi konkretno vpliva na nagib (razlika med polnim in praznim).

- Če želiš zelo uglajeno vožnjo, bo od dvovaljnika bolj primeren štirivaljnik (nič novega, ne?).

- Bremze so zame OK, ABS bi toplo pozdravil, pa ga nimam.

- Nobena pi**a se ne ozre za njim

 

Nič drugega od minusov se ne spomnim, trenutno. Vse nenašteto pa gre v pluse.

To je res, včasih se čuti ko je poln rezervoar, kako benz plava, med vožnjo sicer nisem zaznal, le ko sedeš gor.

Uglajena vožnja pa je po mojih opažanjih kot sem napisal nekje 85kmh v 6. prestavi. To je cruise mode.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Velik več plusov kot minusov, zelo dober paket za denar, ki ga odšteješ in nebroj možnosti lišpanja. Zavore cisto normalne, za normalno vožnjo. Nisem opazil, da bi slabo grabile ali da bi se moped tresel. Dobra ergonomija in neutrujajoca drža, lahek za vožnjo.

Ne ne to pa ne boš govoril ,nadpovprečne zavore ima :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

zavore so ok, nimam pripomb

Najin stil vožnje je različen zato enemu dobro drugemu ne tako dobro :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl v živo novega črnega 650 Versaćija in je res en lep kos motorja. Ni to motor zame, nebi se ga pa branil. Tudi zame bi bil zagotovo čisto ok morda v dveh bi kmalu začel godrnjati a za solo bi bil... top lih ne ampak vsaj ok. Nikoli vozil in najbrž v prihodnje ne (samo zato ker ne maram vozit tujih oz. motorjev od prijateljev ali bolje rečeno tistih ki niso moji).

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Najin stil vožnje je različen zato enemu dobro drugemu ne tako dobro :)

ja, jaz tudi z motorjem zaviram in to je izjemna kombinacija ter prednost dvovaljnika, preprosto moraš stil prilagodit tehniki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!