Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

5 hours ago, Lipstick said:

Obstaja že novi Verziz !

4ka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

ti si mel mk1, tisti mi ni bil všeč

mk2 pa je tisto pravo

Mi je pa všeč ,ker si skromen .....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Kmet2 pravi:

Zase govor....jz sem čudn zdej ko ga nimam več ....:P

tis neki posebnega, ne mešat s čudn :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da se vrnemo on toppic :)

 

En malo večji update na mojem Versysu :yea2:

Shad 3P system nosilci kovčkov ter Shad SH36 stranski kovčki. Kovčki so res veliki, notri daš use živo. Res je, motor je z njimi širok. Ampak kovčki so gor samo, ko jih rabim in takrat me ne briga koliko je cela "kompozicija" široka....važno, da imaš kam dat prtljago (sej če se vozim sam je zadnji Givi več kot dovolj tudi, če grem kam za cel vikend. Ampak z sopotnico...:ninja:)

 

Montaža je preprosta, 3 vijaki. Malo sem moral porezat plastiko tam kjer gre nosilec pod sedež sicer mi je tisto plastiko preveč dvigalo. Je zadeva res speljana v milimetre med original nosilcem za kovček, ročko od sopotnika in tistimi plastikami. 

 

rsz_113287981_10154228123994207_731744947_o.jpg

rsz_13288210_10154228123969207_563446628_o.jpg

rsz_113287997_10154228123984207_1959531512_o.jpg

rsz_113288091_10154228123989207_533698327_o.jpg

Tako pa je videt brez kovčkov. Res minimalistično...sploh, če primerjam z Givi kjer imaš cel okvir, smerokaze moreš premaknit nazaj (posledično štukat žice - vsaj tako je moral naredit kolega na ER6f). Pa brez kovčkov je uporaben kot crash bar :P Pa še en problem bi imel, če bi hotel Givi montirat. Original nosilec zadnjega kovčka bi moral zamenjati, ker Givi nosilci se vpnejo na Givi nosilec zadnjega kovčka.

rsz_13313722_10154228124004207_4528434_o.jpg

Cena? Nosilci iz Nemčije (eBay) 123€ , kovčki iz Slovenije za 319,98€.

Najprej sem imel v mislih original Kawasaki kovčke, ker pašejo gor kot tata na mamo, ko jih snameš nimaš tega ekstra železja. Me je pa motila cena 670€ za 2x28l. Sicer kovčki so "samo" 480€, ampak potem moreš dokupit ključavnice, pokrov kovčka v izbrani barvi, kit za montažo tam spodaj pri stopalkah....oderuško!! Te kovčke pa lahko eventuelno uporabim, če zamenjam motor. No, nosilec bo treba drug, ampak bo ceneje dat novih ~125€ kot pa 500+ za nov komplet :)

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shad sem tudi jaz že gledal, ker ima lepe nosilce, samo eno palico, vendar pa bi na MK3 jaz vseeno raje vzel original in se izprsil :)

Sicer pa dobra alternativa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Shad sem tudi jaz že gledal, ker ima lepe nosilce, samo eno palico, vendar pa bi na MK3 jaz vseeno raje vzel original in se izprsil :)

Sicer pa dobra alternativa.

Misliš ostrigel bi se rad :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

670 eur se mi zdi še ok cena za stranki koferset z nosilci in barvo po "želji".

Kufri so pa "isti" kot jih je imel Dami na zadnjem SXu, ki je bil isto črn kot versač, morda jih še ima, ker pri nezgodi niso bili montirani...?

 

 

Lepa zadeva, a potrebna individualizacije.

Reflektorje oddrobit z macolo :) pa nekaj narediti s šipo in tistimi koleščki...

Versys 650 ORG Grand Tourer 2016 resized.png

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

670 eur se mi zdi še ok cena za stranki koferset z nosilci in barvo po "želji".

Kufri so pa "isti" kot jih je imel Dami na zadnjem SXu, ki je bil isto črn kot versač, morda jih še ima, ker pri nezgodi niso bili montirani...?

 

 

Že prodani, na drug SX. Je pa cena bila 800€ za oba kufra, ročke (tudi ročke, katere ima versys v originalu že gor) ključavnice, plastika.

So pa superfajn, ker so ozki, izkoriščajo prostor pod sedežem, pa fixni, tako, da ni nobene bojazni, da odpadejo. Pa v nagibih se tut ni potrebno bati, da bodo pošlajsali po tleh. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega kmet2 pač ne razume ob vsem tistem aluminiju :)

Tudi za GTja boš zagotovo kupil original kovčke, ki so vliti in ne neke nemške odlitke iz kitajske.

Seveda pa bo temu primerna cena, a rezultat daleč najboljši.

Če malo pogledamo SW motech in touratech itd. švabske alu kovčke, pa to so ekstremno dragi seti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

670 eur se mi zdi še ok cena za stranki koferset z nosilci in barvo po "želji".

Kufri so pa "isti" kot jih je imel Dami na zadnjem SXu, ki je bil isto črn kot versač, morda jih še ima, ker pri nezgodi niso bili montirani...?

 

 

Uf to so pa dražji kot za BMW ....

 

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Tega kmet2 pač ne razume ob vsem tistem aluminiju :)

Tudi za GTja boš zagotovo kupil original kovčke, ki so vliti in ne neke nemške odlitke iz kitajske.

Seveda pa bo temu primerna cena, a rezultat daleč najboljši.

Če malo pogledamo SW motech in touratech itd. švabske alu kovčke, pa to so ekstremno dragi seti.

A to se zdej opravičuješ za striženje :D.....nas vsaj prej mal namažejo tebe pa vidm kar na suh :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

750 EUR za to grozoto, ne se zaj...

 
al pa jurčka za gs model kufrov
 
ajde, srebrni so že malo bolj lični, ampak nosilci da te kap... ne da se primerjat z originalom, ki je kot vidimo najcenejši
 
 

kft_08_725_50000__b_TraX___EVO_Koffersystem__Schwarz__37_37_L__Kawasaki_Versys_650__07-__.jpg

kft_08_725_50000__b_zusatz_10.jpg

kft_08_725_50000__b_zusatz_20.jpg

kft_08_518_70000__s_TRAX_ADV_Koffersystem__Silber__37_37_L__Kawasaki_Versys_650__15-__.jpg

kft_08_518_70000__s_zusatz_10.jpg

kft_08_518_70000__s_zusatz_20.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kufre že mam, itak ne bo alternative, ker je zadeva tak narejena, da pašejo v nulo

13043276_1047321222004096_87517935477809

Drgač pa originale ponavadi dela za kawo Givi, za ktm, mislim da celo shad, kukrkol, kvaliteta ni nek presežek, je pa vsaj sistem zapenjanja odličen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1499$ pa tole

ni debate

NtdukQ-1.jpg

NtdukQ-11.jpg

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Kufre že mam, itak ne bo alternative, ker je zadeva tak narejena, da pašejo v nulo

13043276_1047321222004096_87517935477809

Drgač pa originale ponavadi dela za kawo Givi, za ktm, mislim da celo shad, kukrkol, kvaliteta ni nek presežek, je pa vsaj sistem zapenjanja odličen.

drži, samo prej so bili to modeli, ki so imeli samo napisa Kawa itd... in se je dalo dobiti "enakega" egenričnega Kappa, givi, danes pa teh "Po meri" na najdeš pri prozvajalcu.

Kolko so te pa prišli kufri na KTMu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

700€ z malce popusta. Sem pa dal delat nosilec za zadnji kufr/za plato kar na ročko, ki je na repu. Le ta je pritrjena v okvir in dovolj močna, da bo držala kovček.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

Uf to so pa dražji kot za BMW ....

 

Po čem so kufri za BMW? 

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

700€ z malce popusta. Sem pa dal delat nosilec za zadnji kufr/za plato kar na ročko, ki je na repu. Le ta je pritrjena v okvir in dovolj močna, da bo držala kovček.

pa rabiš sploh zadnji kufer? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Po čem so kufri za BMW? 

280 kom.....za KTM ADV 450....... striženje pri KTM:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

 

pa rabiš sploh zadnji kufer? 

bolj za odlaganje lahke robe, je lažje odlagat v kufr, kot pa bočne odpirat. Pa malce varnosti, da moje bejbe ne zgubim, kje po poti.

Ponavad sem zadnjega rabil samo za kako šaro, ki sem jo rabil met pri roki, dežkote, rezerne rokavice, sendviči....

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

bolj za odlaganje lahke robe, je lažje odlagat v kufr, kot pa bočne odpirat. Pa malce varnosti, da moje bejbe ne zgubim, kje po poti.

Ponavad sem zadnjega rabil samo za kako šaro, ki sem jo rabil met pri roki, dežkote, rezerne rokavice, sendviči....

Pa za Bemflna tudi orodje zraven u zadnji kufer paše. :D

Za vsak slučaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snecer pravi:

Po čem so kufri za BMW? 

pa rabiš sploh zadnji kufer? 

Da vržem čelado noter pa nimam nikakršne navlake s seboj ... Pa Prostora še za marsikaj ostane ... Ponavadi kake rezervne dele za BMW-ja vozim zraven ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in rezervni kardan ne smeš pozabit :P 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

in rezervni kardan ne smeš pozabit :P 

3 komplete z oljem vred ...

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Snecer said:

1499$ pa tole

ni debate

NtdukQ-1.jpg

 

Sem teli kufri so taki, da ko se nehaš vozit lahko versačija u kufr parkiraš :)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najceneje je s tamalimi GIVI in nosilci za torbe, je pa nujna individualizacija, ker to po defoltu ne gre skupaj.

To je suma sumarum okoli 150 EUR za bočni par.

P1030593_zps094fecfd.jpg

P1030592_zps9398dc53.jpg

 

 

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!