Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

evo .. najdu .. zelo podobno imam... tale je pa za versaćija:

to mam ponavadi s sabo na potovanjih .. predvsem zaradi mazanja verige in morebitnega krpanja luknjastih luknic v pnevmatiki

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, maus pravi:

evo .. najdu .. zelo podobno imam... tale je pa za versaćija:

to mam ponavadi s sabo na potovanjih .. predvsem zaradi mazanja verige in morebitnega krpanja luknjastih luknic v pnevmatiki

kaj podobno, enako maš kot jaz, od kanadčana :) 

sicer pa 1A roba

WP_20150624_003.jpg

WP_20150628_011.jpg

WP_20150628_014.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

kaj podobno, enako maš kot jaz, od kanadčana :) 

sicer pa 1A roba

jp . od kanadčana .. edino nimam treh nastavitev ampak samo eno nastavitev ;)

roba je pa res 1A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

jp . od kanadčana .. edino nimam treh nastavitev ampak samo eno nastavitev ;)

roba je pa res 1A

aha, maš starejši model verjetno, moj je 2015 se mi zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

aha, maš starejši model verjetno, moj je 2015 se mi zdi

od začetka leta 2012 ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Rogerg pravi:

kje  se pa to kupi da je pocen  pa hitro dobiš ? :D

Kupiš 2 U Alu profila in narediš sam (DIY) kot tisto iz moje povezave (cena za cca 1 six pack).

Oglasi se mi ga boš imel že jutri :D.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove barve za 2018:

650-1.thumb.jpg.f614b7a35cf131a7f4b5fa5f78dde0d8.jpg650-2.thumb.jpg.86195dfab278b4000803cbe2807f812f.jpg650-3.thumb.jpg.2d5256742e0f4a190dd606f3f6141eae.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Fantocci pravi:

SMB je najjaći.

Džabe...nima zlate verige se pravi NE sune...

@Snecer ne pozabi loctite....šravfi na mopedu se pred zategom namažejo z loctite....da se ti un na vilicah odtegoval...ziher ga ne uporabljaš!?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam, a ne dajem gor, v navodilih piše da je tisto v bistvu protikoroziji, za zateg pa mam pravi Nm, in redno preverjam šraufe. Titan teh težav nima. Večino kar sem dol odvil, ni blo namazano.

poleg vijakov sem dobil te zadeve in navodila oz opizorila, pri večini piše protikorozijska snov.

na vilici? Nihajka zadaj, aksa ima varnostno sponko, spredaj pa ne vem kerega si mislil, tisti za akso razmaknit ni mel gor, ker so že nkrat gume menjali pa majstri ne dajo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Snecer pravi:

mam, a ne dajem gor, v navodilih piše da je tisto v bistvu protikoroziji, za zateg pa mam pravi Nm, in redno preverjam šraufe. Titan teh težav nima. Večino kar sem dol odvil, ni blo namazano.

poleg vijakov sem dobil te zadeve in navodila oz opizorila, pri večini piše protikorozijska snov.

na vilici? Nihajka zadaj, aksa ima varnostno sponko, spredaj pa ne vem kerega si mislil, tisti za akso razmaknit ni mel gor, ker so že nkrat gume menjali pa majstri ne dajo

 

Na R1 se spomnim na sprednjih vilicah sta po dva šravfa in ko ju odviješ se po vijaki vidi modro...bolj pomemben je locktite pri diskih,vilice v križu,zavorne čeljusti...

Da je proti koroziji nisem slišal...vem,da če daš malo na šravf in zaviješ ne spusti in da to locktite...aja pa različno močni so...kateri za kam pa ne vem več....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 8. 2017 ob 14:41, sesir pravi:

Na R1 se spomnim na sprednjih vilicah sta po dva šravfa in ko ju odviješ se po vijaki vidi modro...bolj pomemben je locktite pri diskih,vilice v križu,zavorne čeljusti...

Da je proti koroziji nisem slišal...vem,da če daš malo na šravf in zaviješ ne spusti in da to locktite...aja pa različno močni so...kateri za kam pa ne vem več....

tu je en šrauf na levi vilici

ma ta snov je za "vse", evo spet dobil poleg, se vidi, da na dveh šraufih ni blo nič gor (očitno ko se je menjalo bremz "zajle"), ostalo tovarniško

 

WP_20170816_001.jpg

WP_20170816_003.jpg

WP_20170816_006.jpg

WP_20170816_007.jpg

WP_20170816_008.jpg

WP_20170816_009.jpg

WP_20170816_010.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loctite in tale mast sta v bistvu skoraj diametralno nasprotni zadevi. Loctite drži, da se ne odvije. Ta mast (bakrena,...) pa ima nalogo, da prepreči, da se vijaki "zapečejo". Običajno gre za masti, ki dobro prenašajo visoko temperaturo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dlicen pravi:

Loctite in tale mast sta v bistvu skoraj diametralno nasprotni zadevi. Loctite drži, da se ne odvije. Ta mast (bakrena,...) pa ima nalogo, da prepreči, da se vijaki "zapečejo". Običajno gre za masti, ki dobro prenašajo visoko temperaturo.

bakreno mast sem dal na vodila zavornih čeljusti in kjer je bilo predpisano, pri izpuhu na kolektor in je tako kot praviš, za visoke temperature

kak je sedaj s tem "lepilom"? :) 

je to sploh treba, al naj raje dam "mast", ki je poleg

ps

sicer ne vem, zakaj vprašam, ker je v knjigi za vsaki šrauf napisano, kaj je treba namazat :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vsega bral in ne vem, kakšne vijake si kupil. Kolikor vidim oz. preberem na tvoji fotki, je tista snov v zavojčku (anti-seizure compound) z istim namenom, kot bi bila bakrena mast. Anti seizure pomeni anti-"zapečenje", kakšen strojnik bo bolje prevedel izraz. Če so vijaki tam ob stopalki, za bakreno mast seveda ni nobene potrebe. Kvečjemu Loctite.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"cel dan" sta se vozla po MBju in okolici :) topcase in samo desni kufer (IT reg.) očitno nekje stacionirana in sta "raziskovala"

najbrž me nista iskala... :) 5995f868ac276_WP_20170817_0011.thumb.jpg.e3049fdb770fb863471e3631c73bcbaa.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!