Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Motodynamic ima božično-novoletni dopust.

25591961_761103474096165_4565854756150120459_n.thumb.jpg.c2f5116ad635bb3b53042415e022ccef.jpg

Ker sem med bolj počasnimi po MS merilih, se moram primerno "osvetliti" pred ritopiki :)

Kar je fino pri celi zadevi je to, da lahko z gumbom dodatno osvetlitev izklopiš in da je za par $ poleg še kablovje, da lahko uporabljaš tudi še original smerokaze istočasno.

Poštnina ni močna stran nakupa, ampak če za takšno zadevo na koncu z DDVjem odšteješ okoli 120 EUR pa tudi ni pretirana cifra.

k-10z1-s-0.jpg.181281436ac128bc37cdf613aa70c8b5.jpgwh-spl-k02.jpg.f8123ab9a15c6532895ae9b5560c7092.jpg

kombinacija na ostareli fazerki

in na monstru

malo jaće

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Rabim pomoč motosvetove stroke......sicer gre za 1000-ko. Pri snemanju stranskih plastik ob prednji luči sem bil pregrob in preveč neroden, pa sem uspel odlomiti en konček plastike, v katerega gre guma. Tistega drobnega dela plastike niti ne najdem, niti ni več uporaben. Ali kdo pozna koga, da bi mi manjkajoči del nekako izdelal in privaril.

Levi del....brezhiben, v zanko gre guma proti vibracijam.

Desni del.....odlomljeno, položaj gume brez odlomljene opore.

Koliko stane komplet nova bočna plastika, še nisem preveril, verjamem pa, da ja 250€ premalo.

 

Tnx

IMG_20180103_143430.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 12. 2017 ob 21:31, Snecer pravi:

Motodynamic ima božično-novoletni dopust.

a osvetljenega napisa Coca-Cola nau :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, maus pravi:

a osvetljenega napisa Coca-Cola nau :huh: 

ne, to pa ne bom gor dal :) 

pred 44 minutami, Tedybear pravi:

Rabim pomoč motosvetove stroke......sicer gre za 1000-ko. Pri snemanju stranskih plastik ob prednji luči sem bil pregrob in preveč neroden, pa sem uspel odlomiti en konček plastike, v katerega gre guma. Tistega drobnega dela plastike niti ne najdem, niti ni več uporaben. Ali kdo pozna koga, da bi mi manjkajoči del nekako izdelal in privaril.

Levi del....brezhiben, v zanko gre guma proti vibracijam.

Desni del.....odlomljeno, položaj gume brez odlomljene opore.

Koliko stane komplet nova bočna plastika, še nisem preveril, verjamem pa, da ja 250€ premalo.

 

Tnx

IMG_20180103_143430.jpg

Ja, to se da urediti z "varjenjem" plastike, mogoče vprašaj na splošno kdo se s tem ukvarja, ni od znamke odvisno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tedybear,

tole se nikjer ne vidi? Jaz bi improviziral (dve luknjici in kos žice) . Če sem prav razumel je edina funkcija tega, da drži gumo na mestu?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, pozimi ne metat plastik dol, ker so trde in zlahka počijo, preverjeno. Kava ma nekaj sistemov, ki so v stilu boga mati- DONT Touch :P

Jaz sem sicer take drobnarije, ki so mi počile kar ojačal s pištolo za plastiko. To je ta zadeva za lepljenje okraskov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Tedybear said:

Tistega drobnega dela plastike niti ne najdem, niti ni več uporaben. Ali kdo pozna koga, da bi mi manjkajoči del nekako izdelal in privaril.

Poišči nekoga ki vari plastiko, bo že nekako izdelal tisti manjkajoči kos. Lahko pa izdelaš inox ploščico in jo prilepiš z dobrim dvokomponentnim lepilom. Tako nekako... (lahko ti jo jaz odrežem).   

versač polomija.jpg

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sprašujem, če kdo koga pozna. Na dodatno ploščico sem pomislil, ampak bi jo na že obstoječ del težko prilepil, ker je take oblike...

Tnx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Tedybear pravi:

Saj sprašujem, če kdo koga pozna. Na dodatno ploščico sem pomislil, ampak bi jo na že obstoječ del težko prilepil, ker je take oblike...

Tnx.

Roman Kurnik  ,dobiš ga na fb , če pa potrebuješ št. reci , ti napišem v ZS , je iz Kamnika . 

Več let se s tem ukvarja in popravil je že veliko motorjev oz. njihovih oklepov .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 1. 2018 ob 20:07, Tedybear pravi:

Tole JE odgovor.

Hvala.

Bom poizkusil najprej na FB......

pa ko rešiš, tu poročaj, če bomo kdaj rabili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prvi upgrade v 2018 :)

"antiritopik"

Montaža je simpl, če pa hočeš še original blinkere poleg pa je potrebne še en kablček vmesni, samo ni treba nič cvikat, ker so kar t konektorji poleg.

Gumb za izklop je dostopen :)

 

 

 

WP_20180119_001.jpg

WP_20180119_002.jpg

WP_20180119_003.jpg

WP_20180119_004.jpg

WP_20180119_005.jpg

WP_20180119_006.jpg

WP_20180119_007.jpg

WP_20180119_008.jpg

WP_20180119_010.jpg

WP_20180119_011.jpg

WP_20180119_012.jpg

WP_20180119_013.jpg

WP_20180119_014.jpg

WP_20180119_015.jpg

WP_20180119_017.jpg

 

zdaj pa še sprogramirat "policija, stop" :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvojega se bo splačalo kupit samo zaradi dodatne opreme :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, The OO pravi:

Tvojega se bo splačalo kupit samo zaradi dodatne opreme :winkiss:

Ka bzameš...od kakega dedeka avto kupit je velikokrat slabše,ko od nekoga,ki kdaj da malo gasa...Po izkušnjah taki avti pijejo olje pol,ko kobila dobi jesti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, The OO pravi:

Tvojega se bo splačalo kupit samo zaradi dodatne opreme :winkiss:

ja, oprema je že več vredna od motoja, lol :) 

pred 14 minutami, sesir pravi:

Ka bzameš...od kakega dedeka avto kupit je velikokrat slabše,ko od nekoga,ki kdaj da malo gasa...Po izkušnjah taki avti pijejo olje pol,ko kobila dobi jesti.....

Še kar nekaj časa ne bom dedek :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

ja, oprema je že več vredna od motoja, lol :) 

Še kar nekaj časa ne bom dedek :) 

Tvoja hitrost vožnje je ista oz podobna dedekovim vožnjam...Pač čim prej v četrto in 50 na uro...Kaj pa bi govoril tak vidiš iz svojih posnetkov kako voziš...Pa ne mislim kaj slabega...pač tak si...sam pač zaspani avti hitro pričnejo olje pit ko jim daš jest...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Tvoja hitrost vožnje je ista oz podobna dedekovim vožnjam...Pač čim prej v četrto in 50 na uro...Kaj pa bi govoril tak vidiš iz svojih posnetkov kako voziš...Pa ne mislim kaj slabega...pač tak si...sam pač zaspani avti hitro pričnejo olje pit ko jim daš jest...

aja, to misliš :) čimprej v 6. šesto in malo gasa, saj sedaj imam boosterplug, se bo dalo še lepše v nižjih vozit

drugače pa ne pretiravaj s tem oljem, ne vem kje si te neumnosti slišal :)

bmw že tovarniško nov pije olje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, sesir pravi:

Tvoja hitrost vožnje je ista oz podobna dedekovim vožnjam...Pač čim prej v četrto in 50 na uro...Kaj pa bi govoril tak vidiš iz svojih posnetkov kako voziš...Pa ne mislim kaj slabega...pač tak si...sam pač zaspani avti hitro pričnejo olje pit ko jim daš jest...

Smetiš temo, tehnika, način vožnje itd lastnika nima res nič veze z Versysom. Nadalje, ker Snecerja ne poznaš si samo domišljaš kako vozi. Naj ti na kratko povem, da motor zna zavrteti, da ga hitro vrže v iber obrate (občasno) tako, da res ne vidim nekih problemov, da bi bil njegov Versys zamorjen. In če te še skrbi, 40km sem jaz z njim prefural, tako da je garant prepucan :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Rogerg pravi:

sesir ce mislis nabijat pa pametovat... adijo

snecer objavi kar je zanimivega za tiste ki vozimo versys ...ti pa sam podjebavas.... ustav se

Dejansko je nekak namen, da med sabo tu delimo izkušnje glede versysa, opreme, da kdo ne gre v kak zgrešen nakup dodatkov itd., saj jaz ideje tudi poberem iz drugih forumov, ta luč je iz ameriškega versys foruma, ker je firma ameriška, pač se mi je dopadlo, sploh ko sem ugotovil, da lahko dela skupaj z oem žmigavci.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Rey pravi:

Ima kdo Versysa 650 l.2016? Me zanima katere gume in veriga so prvovgradnja?

pri kawah je običajno veriga EK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!