Skoči na vsebino

Navodila za preživetje


Stric Burek

Priporočene objave

pomembno je tudi, da ko moramo zaustaviti v sili, ne skočimo takoj na prvo zavoro in jo stisnemo do konca (trenje na prvem kolesu je takrat nizko, in prva gume prej zdrsne), potem je padec skoraj neizbežen

tudi če imamo še tako kratko zavorno pot na voljo, je treba prvo zavoro stiskati postopoma (je že fabo omenil: da postopoma povečujemo trenje na gumi), tako se tudi to postopno stiskanje zavore da narediti zelo hitro, važno je samo da se na ročko ne obesimo v trenutku in brez občutka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja napaka pri padcu ko sem zapeljal s ceste ne travo je bilo prav bremzanje...

tako kot je rekel koci sem se "obesil" na prednjo zavoro in mi je na mokri travi zato tudi spodneslo gumo...

no ja pri meni je bil padec itak neizbežen...sem lahko samo izbiral ali pobremzam s prednjo ali pa se zeloo hitro peljem po travi kamnom naproti...

mal obujam spomine :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja napaka pri padcu ko sem zapeljal s ceste ne travo je bilo prav bremzanje...

tako kot je rekel koci sem se "obesil" na prednjo zavoro in mi je na mokri travi zato tudi spodneslo gumo...

no ja pri meni je bil padec itak neizbežen...sem lahko samo izbiral ali pobremzam s prednjo ali pa se zeloo hitro peljem po travi kamnom naproti...

mal obujam spomine :BUA:

Haha, welcome to the club. :D

Le komu se to še ni zgodilo? Verjetno skoraj vsem. Sem se pred nekaj leti pred blokom zložil po dolgem in počez. Hitrost? Max. 20. Razlog? Pesek na asfaltu. :headbang:

Pa trave se tudi spomnim. Pa jesenskega listja na ovinku, ja ja. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da se ne smeš obesit na sprednjo velja prevsem za mokr, peskast asfalt, in podobne površine. Na vročem asfaltu s dobrimi gumami(Diablo, Pilot Power, Qualifier, M3) mislim da guma ne bo zdrsnla, prej boš po prednji lovil ravnotežje...

Na mokrem pa se strinjam da je treba kar se da nežno...

Kar se pa tiče tega da zaviramo z obemi... Če znaš. Če ne znaš je bolje samo spredaj. Recimo da imamo nek srednje dobr asfalt. Začnemo s 60/40, nadaljujemo proti 100/0, s tem da bo pr recimo 20% na zadnji začelo blokirat, če ne popuščamo. Kar pomeni da te bo razmetalo ko se boš ustrašu in zadej spustu... Tko da če gledamo s drugega stališča je boljše se 100% fokusirat na sprednjo... Raje grem mamlo po prednji kot pa počez in s polnimi hlačami drekeca :D

Najboljše od vsega nabijanja je pa it na eno prazno križišče in vadit zaviranje z obemi... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolš je sm vaje, vaje, vaje...da se navadiš in da 'opaziš' da maš tud zadno bremzo

ker sem šele začetnik v motociklizmu in me je med mojo prvo sezono doletela izkušnja ko sm mogu na silo bremzat....uffffff... maček skoči pred prvo kolo, jaz pa kot jaz, neizkušen pa še peljau sm se okol 70 na uro stisnem prvo bremzo...hvalabogu na toplem asfaltu ni čist blokirala...gume so pa vseen cvilile...v glavnem maček je meu srečo oz. pamet, da se je premislu oz. ustrašu cviljenja gume in skoču stran...da bi takrat znal uporablat obe bremzi, bi zihr brez problema zmanjošv če ne celo ustavu še preden je biu maček pr men...

torej prva stvar letošnje sezone bo ta, da bom rizkirau eno popoldne oz. eno nedelo na praznem parkerplacu, da se naučim na polno bremzat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolš je sm vaje, vaje, vaje...da se navadiš in da 'opaziš' da maš tud zadno bremzo

ker sem šele začetnik v motociklizmu in me je med mojo prvo sezono doletela izkušnja ko sm mogu na silo bremzat....uffffff... maček skoči pred prvo kolo, jaz pa kot jaz, neizkušen pa še peljau sm se okol 70 na uro stisnem prvo bremzo...hvalabogu na toplem asfaltu ni čist blokirala...gume so pa vseen cvilile...v glavnem maček je meu srečo oz. pamet, da se je premislu oz. ustrašu cviljenja gume in skoču stran...da bi takrat znal uporablat obe bremzi, bi zihr brez problema zmanjošv če ne celo ustavu še preden je biu maček pr men...

torej prva stvar letošnje sezone bo ta, da bom rizkirau eno popoldne oz. eno nedelo na praznem parkerplacu, da se naučim na polno bremzat :)

če gume cviljo, to pomen da so blokerale .)

Drugač pa zaviranje na polno oz. zaviranje v sili pa lahko prideš vadit na MAKSI delavnico varne vožnje, na keteri je ena vaja namenjena prav temu :)

Drugač pa zgaziš use, kar je manjše od srne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gume cviljo, to pomen da so blokerale .)

Drugač pa zaviranje na polno oz. zaviranje v sili pa lahko prideš vadit na MAKSI delavnico varne vožnje, na keteri je ena vaja namenjena prav temu :)

Drugač pa zgaziš use, kar je manjše od srne :)

Tako je, kar je večje od srne pa zgazi tebe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej prva stvar letošnje sezone bo ta, da bom rizkirau eno popoldne oz. eno nedelo na praznem parkerplacu, da se naučim na polno bremzat :)

Prvo pojdi na kako delavnico varne vožnje (MAKSI ali policija), potem šele pojdi na prazen parkplac pa treniraj. Da boš vedel, kako PRAVILNO trenirati.

Sicer pa pametno razmišljaš, pohvalno. Imaš šanse, da kljub motorizmu dočakaš starost. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, tu govorite o gaženju vsega, kar je manjše od srne. Res je, ko ni več drugega, čvrsto primeš balanco in bo kar bo. A vedite, da je malo drugače če sediš na 230 kg železja in tehtaš sam 100kg. ali pa na motorju ki tehta dobrih 100kg, voznik pa dodatnih 50. Malo računajte na to.

Za trening pa še nekaj krutega, za kar so med pred časom že opljuvali, pa nič ne de.

Včasih naletiš na cesti na že povoženo žival. Recimo mačka. Nič več ga ne bo bolelo, če ga še enkrat povozite in dobite občutek kako to zgleda. Seveda bo najverjetneje potrebno potem motor malo čistiti, pa najraje tudi kombinezon .

Drugače pa na cesti ležeči že mrtvi nemški ovčar lahko tudi težkemu motorju in dovolj težkemu vozniku povzroči lep enduraški skok. Vprašajte BMW-ja! K sreči možakar dobro obvlada svoje vozilo. :OK:

Skratka, po pameti in ne kar na pamet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, tu govorite o gaženju vsega, kar je manjše od srne. Res je, ko ni več drugega, čvrsto primeš balanco in bo kar bo. A vedite, da je malo drugače če sediš na 230 kg železja in tehtaš sam 100kg. ali pa na motorju ki tehta dobrih 100kg, voznik pa dodatnih 50. Malo računajte na to.

Za trening pa še nekaj krutega, za kar so med pred časom že opljuvali, pa nič ne de.

Včasih naletiš na cesti na že povoženo žival. Recimo mačka. Nič več ga ne bo bolelo, če ga še enkrat povozite in dobite občutek kako to zgleda. Seveda bo najverjetneje potrebno potem motor malo čistiti, pa najraje tudi kombinezon .

Drugače pa na cesti ležeči že mrtvi nemški ovčar lahko tudi težkemu motorju in dovolj težkemu vozniku povzroči lep enduraški skok. Vprašajte BMW-ja! K sreči možakar dobro obvlada svoje vozilo. :OK:

Skratka, po pameti in ne kar na pamet!

Tist stavk je biu bolj hec kot ne, ampak pri mačku res ne boš bremzal na polno in pa sigurno je manj % da boš padel kot pa da bremzaš na polno, če nimaš placa da bi se umaknu oz. varno ustavil. Čez kakšnega velikega psa, pa itak ne bi skakov :slap: ker vem, da bi me odnesl oz. katapultiralo naprej al pa v kkšn grabn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Hrvaškem je nov zakon...ne spominjam se ali je že stopil v veljavo. Pregaženje psa...10.000 kun kazni...vseeno če gre za dogo ali maltežana. Tok, da veste, da sedaj lahko trenirate/zabijajte le domače pse. :SS

http://www.24sata.hr/articles/view/42449/?dossier_id=NjQ=

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Hrvaškem je nov zakon...ne spominjam se ali je že stopil v veljavo. Pregaženje psa...10.000 kun kazni...vseeno če gre za dogo ali maltežana. Tok, da veste, da sedaj lahko trenirate/zabijajte le domače pse. :SS

No, sedaj veste. Da ne bo treba plačat 10.000 kun, lepo naštelajte v avto, prepad ali škarpo! Da vam ne bo Lina potlej po glavi srala! Se splača, verjemite!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, tu govorite o gaženju vsega, kar je manjše od srne. Res je, ko ni več drugega, čvrsto primeš balanco in bo kar bo. A vedite, da je malo drugače če sediš na 230 kg železja in tehtaš sam 100kg. ali pa na motorju ki tehta dobrih 100kg, voznik pa dodatnih 50. Malo računajte na to.

Drugače pa na cesti ležeči že mrtvi nemški ovčar lahko tudi težkemu motorju in dovolj težkemu vozniku povzroči lep enduraški skok. Vprašajte BMW-ja! K sreči možakar dobro obvlada svoje vozilo. :OK:

Skratka, po pameti in ne kar na pamet!

HHV še ena "podrobnost" katero zagotovo veš samo se nisi spomnil nanjo.

Srna in nemški ovčar sta si že približno enake velikosti ali paje srna celo višja(kot mulo na 125 in skupnimi 150 kg in bmw na svojem bmw s skupnimi 400kg) samo tudi nemški ovčar mislim da je nekoliko težji od srne, da ne nadalajujejo še pri kakšni večji pasji mrcini.

Tole o hrvaški je pa še ena cvetka predvsem namenjena za "turiste" se bojim :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo med poletjem skoraj vsak dan vadili zaviranje :OK: Komu rata bolj na sprednjo pridit heh. Na srečo brez poškodb :P Smo pa malo vadili tudi na poligonu, kjer je tisto ustavljanje v sili (govorim za 50cc), kjer sem se z štirjakom ustavil bolj proti koncu pri hitrosti 35 kolker je pač dobu noter v tisti kratki razdalji. Skuter pa je šibal 50+, pa sem se dosti prej ustavil :OK: (ok, krneki :) )

on topic: ni bil nekaj časa nazaj en posnetek kako je en z ss motorjem zbil srno, pa ni padel? :? :OK: Pomoje da je vse odvisno kak motor obvladaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV še ena "podrobnost" katero zagotovo veš samo se nisi spomnil nanjo.

Srna in nemški ovčar sta si že približno enake velikosti ali paje srna celo višja(kot mulo na 125 in skupnimi 150 kg in bmw na svojem bmw s skupnimi 400kg) samo tudi nemški ovčar mislim da je nekoliko težji od srne, da ne nadalajujejo še pri kakšni večji pasji mrcini.

Tole o hrvaški je pa še ena cvetka predvsem namenjena za "turiste" se bojim :wacko:

Srna je definitivno višja od švabota, tehta pa dober primerek okoli 20 kg, v povprečju pa tam okoli 16kg. Odvisno od prehranske bogatosti okolja. Skratka menim, da tisto kar je višje od pudla lahko pomeni dober pretres motorista in seveda posledično kipanje. Medtem ko brezglavo umikanje, panično zaviranje in nenatreniranost skoraj gotovo pomeni kipanje. Kar je manjše od pudla, pa enostavno ne pomeni nevarnosti, če se zavedamo kaj počnemo in kakšne so ostale okoliščine.

Zato je tudi fino izkoristiti priliko in potrenirati pri Maksi-ju, kjer vas vsega tega naučijo.

Tudi sam bi moral kaj tja, saj sem lani "šprical". :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si slučajno spregledala, pejt u kurac.

Moderatorji, tu me imate!

Nisem spregledala...pozabljaš, da meni še vedno ni treba kompenzirati telesnih pomankljivosti (slab vid, artritis, senilnost itd.) s flinto. :blush:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina, kot sm že prej omenu, je biu tist stavek bol za hec, ampak tudi če v naselju peleš 50 oz. celo manj se lahko zgodi, ta ti kakšen maček par metrov pred tabo prečka cesto (še posebi v času parjenja), ker tko kot je nekdo omenil, da nimajo pameti, da bi vedl da ne smejo čez cesto, ponavadi pa jih zmedejo tudi luči motorja ali avtomobila. In če se ti to zgodi, al boš bremzov na polno, pa se ustavu v kakšnem grabnu, al pa povoziš, pa čeprov maš rad živali. Mam pa še vseeno raje sebe kot pa enega potepuškega mačka.

Itak pa se to ne dogaja vsak dan, da bi vsak dan enga mačka al pa psa oz. kakšno drugo žival zgaziu.

Sva pa se enkrat s kolegom z avtom peljala po cesti izven naselja... ozka cesta, pa sva peljala 30km/h in povsod ob desnem robu so bile skale, malo naprej pa skal ni bilo, ker je spodaj tekel potok. Ko sva se pripeljala do tam, je srna skočila pred avto, pa čeprav sva vozila samo 30km/h, in seveda sva srno malo zadela. Srna je samo z lažjimi bolečinami v rit odskakala naprej. Pa verjem, da tut če bi bla ti tm, bi se isto zgodil, ker to se zgodi v trenutku.

Če pa se peljem podnevi, pa vidim žival (mačka, psa...) pa seveda upočasnim vožnjo, ker itak nikol ne veš, kdaj ti bo skočil pred motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina, to da če voziš 50km/h in ti skoči neka žival pred avto/motor, ni nujno da boš ustavu. Razen če živiš v čudni vasi. V naši mamo hiša-dvorišče-hiša-dvorišče, od hiše do ceste je pa en meter. In če ti izza vogala prpelje krava ga boš nagazu da bo kr veselje. In to da jke kazen 10k kun je al neumnost hrvatov ali buča. Ker so tudi zakoni ki prepovedujejo da se psi recimo ali krave alpa ovce al nevem kaj kar pač ni divjad ne smejo sprehajati po cesti...

Naš pes je sklatil enege strica na biciklu, je klical policijo, fotr je plačal kazen in čaw. Mamo pa zavarovanje za take primere, če bo kdo nagazil z avtom recimo bo zavarovalnca povrnla škodo na avtu(vsaj zdi se mi da je tko). Poleg tega pa smo na koncu vasi, kjer je ravnina in ne gre noben razn avtošole 50km/h

Ko bo pa mulc skoču na cesto bo pa pizdarija. Je pa res da mamo mi pregledno na obe strani in pri 50km/h je težko zbit kej. Pa so nam že par mačk pokončali, pa mlado psičko tudi...

Sam sem enkrat s štirko v 2.(20-30km/h) skor nagazu mladga muca. K sreči se je prekobrču sred ceste in naredu dva prevala da ga nism nagazu. S NSRko sm se hmal u zit zaletu ker je šla mačka čez, je blo pa mogoče 40km/h.

Hočm rečt da je odvisno kje in v kakih okoliščinah je bla dotična "stvar" povožena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr, a ste res taki debili, da ne znate prebrati kar sem napisala (kje hudiča sem napisala, da je treba reševati življenje živali za ceno svojega)?

Ja HHV imaš prav, tudi s starostjo ti ne zrastejo možgani. Jih imaš ali pač nimaš že ob rojstvu...In verjamem, da si ob tem spoznanju preživljal večje traume kot ob resnici o dedku mrazu. Sicer pa ne obupaj, mogoče pa se le zgodi čudež....vsaj enemu od vas.

No pa ste začeli: ,,kako je kdo povozil vašeg psa kako ste plačali to in ono,,......JAZ TO VSE VEM in ne meni naslavljat poste kot, da me to zanima.

Vse kar bi jaz rada komu dotupila je PREDVIDEVAJ, ker vem, ker sem bila ničkolikokrat nasproti ali za avtom, ki je nagazil od srne, zajca, psa ali mačka.....jaz sem žival videla še preden je skočila na cesto in zmanjšala a oni nasproti ali pred mano se ni dal zmotiti in jo je zbil....po možnosti še ves bebav stopi iz avta (ko gre za srno/psa in bi rad škodo nazaj)...pizda, mi je ven skočila, a ste vidl?. Takrat bi mu najraj klofuto primazala.

A ja v svojem življenju sem videla vsaj 20 primerov, ko je nekdo pred mojimi očmi povozil žival...najbrž bi tudi otroka, ki se je pred tem žogal na dvorišču, pa tega oni na cesti ni opazil oz. predvideval kaj se lohk zgodi.

No sedaj pa le razvijate teorijo pod mentorstvom HHV, ki se je najbrž že pomiril....spišite še kakšno knjigo, ki se bo tu med slovensko smetano teoretikov motociklizma prav gotovo dobro prodajala.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za koga je več vredno?

po kakšni logiki? :huh:

Po logiki zdrave pameti. :P

Verjetno vsak kolker tolk normalen človek raje povozi žival, kot pa sebe spravi v tveganje in zapelje dol s ceste ali se umika na drugo stran vozišče ter pri tem trči v drugo vozilo... Ja, sliši se kruto, ampak tako je.

@lina tut s predvidevanjem se nekaterih stvari ne da spremeniti.

Zaključek:

Če na cesto skoči maček oz. kakšna druga žival, se probamo umaknit brez tveganja, če pa je tveganje preveliko (nasproti avto, grabn, prepad...) pa pač povoziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno vsak kolker tolk normalen človek raje povozi žival, kot pa sebe spravi v tveganje in zapelje dol s ceste ali se umika na drugo stran vozišče ter pri tem trči v drugo vozilo...
to je samoumevno, da poskušaš rešit sebe za ,,vsako" ceno (ne samo na cesti).

ampak Gregc ni pisal o lastnem življenju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar bi jaz rada komu dotupila je PREDVIDEVAJ, ker vem, ker sem bila ničkolikokrat nasproti ali za avtom, ki je nagazil od srne, zajca, psa ali mačka.....jaz sem žival videla še preden je skočila na cesto in zmanjšala a oni nasproti ali pred mano se ni dal zmotiti in jo je zbil....

pred leti sem peljal z avtom od pivke proti il. bistrici. pred mano čeh v avtomobilu s prikolico.

naenkrat iz grmovja skoči srna direkt v masko češkega avtomobila. jest sm jo tud vidu prej kukr je čeh stopu na bremzo. matr a nism dobr... v predvidevanjih namreč.... pessda sm mu SAMO srečo, da sm bil 15m za čehom

zdi se mi, da hočeš zmetat vse v en koš, pa enostavno ne gre... predvidevanja namreč.

vem, da lahko srna skoč iz vsakega grmovja. naj se zato vozim 15km/h ali naj raje hodim peš?

naj avto ali motor porivam mimo žive meje, ker se zadaj igra fleten muc in praktično nikoli ne veš, kdaj bo spizdu na cesto....

mam sam tud mačke pa vsake tolk časa kerga poberem s ceste in ga zakoplem.... pa kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo od vs sploh že povozu žival z MOTORJEM (to leti na grčarja al pa hhv-ja...)??

pa ne govort ja to bomo pa povozil to pa ne...

jst sm meu primer k sm se vozu z motorjem po cesti kjer niti najmanj ne bi pomislu da ti bo kera žival uletela..in je skoču pes na cesto in sm ga skor povozu..ustrašu sm se tok da nism meu cajta razmišlat kok bremzo stisnt...sm jo stisnu in mi je spodnesl spredno kolo in sm skor fuknu...lih da sm se uje...

pa brez zamere...cavalier pa nejc z pa teli...prosm ne govort o tem kok je treba bremzat ker če pr men se dotaknem bremze se pr vas že skor ročko zlom da je isti učinek..sej je blo isto pr grčarju na daelimu...pač bremze k na štirjaku :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo od vs sploh že povozu žival z MOTORJEM (to leti na grčarja al pa hhv-ja...)??

pa ne govort ja to bomo pa povozil to pa ne...

jst sm meu primer k sm se vozu z motorjem po cesti kjer niti najmanj ne bi pomislu da ti bo kera žival uletela..in je skoču pes na cesto in sm ga skor povozu..ustrašu sm se tok da nism meu cajta razmišlat kok bremzo stisnt...sm jo stisnu in mi je spodnesl spredno kolo in sm skor fuknu...lih da sm se uje...

pa brez zamere...cavalier pa nejc z pa teli...prosm ne govort o tem kok je treba bremzat ker če pr men se dotaknem bremze se pr vas že skor ročko zlom da je isti učinek..sej je blo isto pr grčarju na daelimu...pač bremze k na štirjaku :BUA:

daelim je meu spredno bremzo slabo, ker je imel večino teže na zadnjem kolesu.

Ne, nism povozu še nobene živali, sem pa že velikokrat upočasnil vožnjo če sm vidu kakšno ob cesti. Risko, zato pa se dela vaje, da veš kako in koliko stisnit zavoro v sili.

Sej če bi bral moje objave bolj pozorno, bi vidu, da sm napisu, da če ti žival skoči na cesto, se ji probaš umaknit, zbremzat... karkoli, da ne pride do trčenja. Če maš na pa razpolago maček ali pes in nasproti avto oz. tovornjak, bi pa vseeno izbral žival, kot pa da zapelejm v nasproti vozeči avtomobil ali celo kakšen tovornjak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!