Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

Moja žena je za prvi motor vzela Monstra 696 ABS, še jest sm se rad zapeljal z igračko ...

Pa je šou pa-pa  :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tvoj proracun (ce se ne motim iz druge teme), bi vseeno gledal S4R. Pac, po pameti in imas lahko 2000ccm!

Bi pa jaz osebno (res osebno) raje gledal kaksnega 696 ABS!

Brez ABS zame sploh nebi prislo v postev. Kolega ima 821 in ima tudi TC (vse se da nastavljat) in pri mojem 796 pogresam TC (kot greenhorn)! Beez ABS pa jaz sploh nebi gledal....

srecen nakup....

lp

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ravno v/iz fitnesa : )

Drugače pa mislim, da ji krivico delaš - tale Duce ima sedež visok 80 cm...recimo, da rabiš cca 170 cm, da prideš z obema nogama takole s prsti do tal...(brez jajčk verjetno še malo manj) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx. 

Zlata odpade. Vrjetno bom moral dat nalepke delat....(kaksen predlog?)

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Tnx. 

Zlata odpade. Vrjetno bom moral dat nalepke delat....(kaksen predlog?)

 

lp

Kralj iz Bizovika,sostra ,dela za KTM nalepke in vse ostalo , men jih je naredil in nalimal na X-lite  prva liga ! 

Če rabiš št. povej ti jo napišem v ZS .

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je nekje ze bilo nekaj napisanega, pa ne najdem. 

Ali se kdo pri nas ukvarja z optimizacijo ECU (Carman?)?

Po menjavi celotnega izpusnega sistema in zracnega filtra....bo vrjetno potrebno prilagoditi mape. Kdo to sploh dela? Navadni avto tunerji ali? 

Ali samo nabava Power Commander? Kdo ga "nastela"?

lp,

RGJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 16. 1. 2017 ob 12:49, HD-Dyna pravi:

Moja žena je za prvi motor vzela Monstra 696 ABS, še jest sm se rad zapeljal z igračko ...

Pa je šou pa-pa  :blush:

Zakaj je šou pa-pa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 12. 2012 ob 14:44, ofc pravi:

hvala lepa za odgovore!:) Mislim da sem bolj ali manj že odločen kaj bom kupil. Sem pa v avtošoli vozil Hondo Hornet, pa imam nanjo tudi same pohvale, ampak zmeraj mi je bila želja...Ducati ali Harley Davidson:)

Tudi meni je to od nekdaj želja. Ducatija vem, da bom enkrat imel, če bo vse po sreči, bo to letos, HD je pa bolj ko ne misija nemogoče. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Arzen: nima sreča tu veliko opravit....! Bo treba kar se prijavit na CPP in potem aprila začet vozit!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2/13/2017 ob 12:54, Roger G. Jagger pravi:

Mislim, da je nekje ze bilo nekaj napisanega, pa ne najdem. 

Ali se kdo pri nas ukvarja z optimizacijo ECU (Carman?)?

Po menjavi celotnega izpusnega sistema in zracnega filtra....bo vrjetno potrebno prilagoditi mape. Kdo to sploh dela? Navadni avto tunerji ali? 

Ali samo nabava Power Commander? Kdo ga "nastela"?

lp,

RGJ

Žiovjo!

Jaz sem spoznal Markota iz MB avtodiagnostika. Mislim, da je tapravi za te zadeve. Motor  ti da na mizo in izmeri parametre pol ga pa optimizira, Ima tudi veliko map za razne mopede, Ker tudi sam dirka, ve za kaj gre...

https://www.facebook.com/MB155AVTODIAGNOSTIKA/

Popravljeno . Popravil hy650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Roger, pri nas je tega bolj malo, poizkusi kontaktirati katerega od teh, ki uvazajo motorje oz. rabljene dele iz italije. Recimo BubaMoto je bil pripravljen pogledati in pripeljati motor, ki bi ga jaz nasel( Milano z okolico in kraji na poti v Slo) 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače S4R ni nič prehuda zver s tistimi 115 konji...ABS je pa tudi precenjen za začetnike, ne rečem da nekdo ki ima 100-150k km za seboj reče, da mu je spasilo glavo, začetniki ne padajo po tleh zaradi mankota ABSa, ampak drugih kozlarij. Recimo ti pred ovinkam zmrzne pa gre lepo naravnost ven, začne z roko odrivat asfalt pa take bedarije :) 

Roger G jagger: jaz na svojega S4Ra lahko sam mape nalagam (preko tunecu), pa maš original od termignolija mape. Poglej če se za tvojega tudi okol valjajo, tester in program imam doma.

Drugače pa prodajam motor od žene če koga zanima, je blo pa menjan od A do Ž vse, pol si je pa premislila pa nov motor kupla...babe.

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11469985&show=1

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, kr3mn1 said:

Roger G jagger: jaz na svojega S4Ra lahko sam mape nalagam (preko tunecu), pa maš original od termignolija mape. Poglej če se za tvojega tudi okol valjajo, tester in program imam doma.

 

 

 

Mislim, da bi znal SC AFM resit mojo tezavo. K temu se trenutno najbolj nagibam!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!