Skoči na vsebino

Kawasaki GTR 1400


Noise

Priporočene objave

Sicer, glede na reakcije na mojo vožnjo bmw K1200RS, ne vem, če bi vas obremenjeval z mojim pisanjem.

a nisi opisoval R1200S? Al sem zamudil še kak tvoj tekst?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi opisoval R1200S? Al sem zamudil še kak tvoj tekst?

Ups, zraven pisanja na motosvet sem prebiral neko objavo o "letečem ceglu", pa sem se zmotil, res, bil je R1200S.

Sorry

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer, glede na reakcije na mojo vožnjo bmw K1200RS, ne vem, če bi vas obremenjeval z mojim pisanjem.

Ti kar napiši. Je fajn za spremembo brati tudi kakšen bolj realen test in opis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vam povem kako izgleda v praksi?

teška krava od motorja; treba imet od 1.9 do 2m višine, da ga obvladaš.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Jst pa komaj čakam ta motor; poleg FJR in PanEuropean, zanimiva zadeva za v bodoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

No in ga je že kdo vozil?

A da ne :unsure:

Ja seveda, domov k škatli ga vam nobeden ne pripelje, a ne :headbang:

A koga zanima kako gre :whistle:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jaz začel.

Dobil sem motor za 1 uro, si ga ogledal, pretipal naredil dobrih 70km. Za dalj časa ga na žalost nisem dobil.

Ker gre za potovalnik, sva test opravila kar skupaj z mojo najdražjo, jaz spredaj, ona zadaj. Kot običajno.

Zelo težko napišem kaj oprijemljivega, tako splošno za vse. Visok sem le 174cm, zelo pazim na težo in imam le 71kg. Na centralno stojalo gre GTR igraje, bistveno lažje kot Fjr, saj ima ta povsem drugače ukrivljen lok namenjen pritisku z nogo. GTR daje občutek, da je višji, kak cenjeni kolega bi verjetno dodal, da je to posledica višjega težišča napram Fjr. Med vožnjo se ga da lepo nagniti v ovinek(nelagodje sopotnice) in občutek imam, da bi šlo precej globje kot na Yamahi.

Agregat je mišičast, vleče praktično od koder to zahtevate navzgor in proti 10tisočim obratom daje občutek pravega športnika. Kaj bi dal še za par km s tem motorjem in izpuhom, ki bi ga takoj montiral namesto originala. Si predstavljate teh 1400, štiri v ena, Akrapovič.............

Šesta brzina!!!! Super zadeva. Ni se mi zgodilo, da bi med vožnjo poskušal prestaviti v višjo.

Lahko še malo pokritiziram? Čisto malo? No tisti, ki pričakujete kako super veterno zaščito boste tako kot jaz razočarani. Na GTR-ju me je kar pošteno pihalo v glavo - čelado in ko je žena premikala glavo jo je premikalo tudi meni. Za silo gre le pri povsem dvignjeni šipi.

Pa še to. Višina sedeža je fiksna. S prijaznimi fanti, ki so poskrbeli za to, da sem lahko potešil svojo radovednost in se popeljal s tem zelo lepo izdelanim motorjem, smo se malo pohecali in ugotovili, da bomo manjši motoristi na GTR-ju potrebovali čevlje z debelejšimi podplati. Sam na temu motorju sežem do tal le s prsti.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ker se jaz tudi zelo zanimam za tole, sm malo naokoli pogledal koliko so cene in zaprepadeno ugotovil, da ga v nemciji prodajajo za 15.750 ojro, tako da z sivim uvozom, pa cetudi privat nebo nic. zdaj moram samo pogruntat, kdo ga bo dal na obroke :naughty:

LP gugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

vsem, ki vas zanima tale stroj priporočam hrvaško moto revijo Moto klub(št. 15). Notri najdete test GTR/FJR. Mislim, da je napisan kar realno, čeprav moram priznati, da FJR 07 še nisem vozil. Ampak to bomo prihodnji teden tudi uredili.

Cena na Hrvaškem 15885 EUR. Za GTR seveda.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konkreten zapis o novem GTR je tudi v 8. št. revije Moto puls. Test je objavljen na devetih straneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da gre za Motorrad, bi lahko že vnaprej vedel, da bo zmaga šla v roke BMW-ju.

Tako kot v zadnji številki Motorrada, kjer je primerjalni sport turerjev - primerjava med ZZR 1400, novo Hayabuso in K 1200 S. Spet zmaga BMW-ja :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorrad moraš brati z rezervo... Kot tudi Avtobild. Normalno, da favorizirajo svoja vozila.

Čeprav, roko na srce, bi se tudi sam odločil za BMW. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri motorradu moraš gledat tabelo in izločit zadnjo kategorijo kjer je katalizator in ostali šnik šnak kar ima ponavadi bmw edini in tam dobi dosti pik, malo pa še normalno vmes.

škoda ker je test za brat samo za naročnike tako da ga ne morem komantirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno je,da se vsak test prebere z rezervo.Ampak jaz in verjetno tudi ostali nimamo možnosti peljati vseh štirih konkurentov pred nakupom.Glede testov,pri testu velikih endur je Motorrad prvo mesto dal Tiumphu Tigru.(Nemec Angležu?) :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

83 dni 100.000km driven by german police! Motor brez težav in okvar.......... skratka turer za evig!

lp Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
kaj ga že kdo ima??

Seveda ga ma, pa mislim da ga tud poznaš, vsaj na videz, pa na MS je tud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
Srečen lastnik novega gtrja,božiček prinesel!

Čestitke, si bil pa res priden, da se te je božiček tako zapomnil.. :rolleyes: . tudi meni je ta moped izredno všeč, sem ga letos v DKS-ju že dodobra pregledal.... "morda nekoč", ...aja in baje ima trenutno najbolj dodelan kardan na tržišču (to sem pa nekje prebral) - neka fora z vpetjem, skratka nobenih sunkov... združili bi naj vzdržljivost kardana z mehkobo verige.. :rolleyes: . tudi sam stroj naj bi bil tehnološko v špici ponudbe (krmiljenje ventilov in cel haufn elektronike), ...poraba testnega v DKS-ju ZADNJIH 3000 km je po računalniku kazala 6,4/100, motor pa je imel čec 30000 km...glede na CENO pa itak ta potovaljnik naščije vse! . :worship: .

Veliko srečnih kilometrov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je slučajno kdo na ta motor že dajal gor kakšne "crash Pad-e" ? Oziroma če ima kdo kakšen uporaben nasvet, povezavo kje bi dobil te stvari za GTR-a ?

Ker original so lepi in bi bili super, samo za 425 € malce (pre)dragi.

http://www.kawasaki.at/product.asp?Id=340E...SId=34047629662

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!