Skoči na vsebino

Kaj sem se danes naučil?


Priporočene objave

No kot je v naslovu napisano pregovor pravi, da se vsak dan nekaj novega naučimo.

Jaz naprimer sem se včeraj naučil da pirovska steklenica tehta točno 385gramov in da tehtata steklenici od laškega in unija enako. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se spet naučil ga z glavo skozi zid ne gre, ker sem včasih kot Alzeimerjev bolnik, mislim da se bom isto naučil čez kaka dva dni..... in pol spet čez dva....... itd.... itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. včeraj pri prevajanju zakonodaje, kjer piše:

"benificirana" delovna doba ..

česar jasno ni v nobene pravopisu in slovarju

ker se pravilno glasi:

"beneficirana" delovna doba

Pečka

:angry2:

vlada bi si lahko pri sestavi zakonskih besedil

privoščila vsaj knjižni slovenski jezik, in

če ga sami ne znajo - lektorja, ker takih

napak kar mrgoli v tekstu.

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se danes sicer nisem še nič naučlil, ker itaq vse vem (vseeno sem uber kičast, ne pozabit B) ).

Sem pa še enkrat potrdil dejstvo, da se po TNT pri ML odlično serje. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da brez kofeta res ne zdržim

ta tedn

učeraj pa sem ugotovila da sem vstrajna,če le hočem :OK:

Namest kofeta ti priporočam pravi čaj, da nauš zaspala za računalnikom, kar se pa res ne sme zgodit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni dobro v kratki majci pri 7 stopinjah zunaj "skakati". Posledica - hud prehlad al' viroza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naučil sem se (s pomočjo kolega) kako usposobit IP TV na računalniku..... :OK:

zdaj lahko na računalnik gledam Siol Tv :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kot je v naslovu napisano pregovor pravi, da se vsak dan nekaj novega naučimo.

Jaz naprimer sem se včeraj naučil da pirovska steklenica tehta točno 385gramov in da tehtata steklenici od laškega in unija enako. :grim

kaj si jih dobil po glavi.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevtroni urana 235 ki trkajo in povzročijo cepljenje jeder pri katerih se sproščajo novi nevtroni in toplota - do tukaj je bilo vse jasno

Nisem pa vedel, da se toplota potem iz goriva v obliki keramičnih peletov prenaša v okoliško kovinski gorivni oklep, ki pravzaprav segreva vodo, ki teče ob gorivnih palicah.

Kako z veseljem čakam vsak nov dan, da se naučim nekaj novega :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se šenkanemu konju ne bulji v gepis. Z drugimi besedami povedano: ne pizdi, če ti kdo podari 6pack vrhunskega vina, ker to ni pir :D :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. da gre otroškim zdravnikom na sistematskih pregledih in cepljenjih v zdravstvenih domovih le za denar

:angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. da gre otroškim zdravnikom na sistematskih pregledih in cepljenjih v zdravstvenih domovih le za denar

:angry2:

A ti hodiš v službo iz lastnega užitka :blink:

Svaka čast :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti hodiš v službo iz lastnega užitka :blink:

Svaka čast :OK:

mogoče sem premalo natančno opisow:

ker hčerke nisem pustil cepiti je zdravnica čisto popizdila, ker bo zdravstveni dom imel "izpad" - dobili bodo manj denarja za eno cepljenje in je tako zmaltretirala dete, da jo je razredničarka tolažila pol ure, da je mala nehala jokati

a zdej veš, za kaj gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče sem premalo natančno opisow:

ker hčerke nisem pustil cepiti je zdravnica čisto popizdila, ker bo zdravstveni dom imel "izpad" - dobili bodo manj denarja za eno cepljenje in je tako zmaltretirala dete, da jo je razredničarka tolažila pol ure, da je mala nehala jokati

a zdej veš, za kaj gre?

Zakaj pa je nisi pustil cepiti? Čist informativno me zanima, namreč študiram babištvo in me res zanima zakaj starši ne cepite svojih otrok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa je nisi pustil cepiti? Čist informativno me zanima, namreč študiram babištvo in me res zanima zakaj starši ne cepite svojih otrok.

Razlog

je banalen in zdravnica ga je dobila pisno z vsemi telefonskimi številkami, za slučaj, če ji ni kaj jasno .. ampak je vseeno napadla otroka in naju potem po telefonu kot stekla psica.

Razlog:

otrok bo seveda cepljen vendar pri svojem IZBRANEM zdravniku

in

opica iz ZD bo - jasno - dobila potrdilo o cepljenju ..

Vendar

ji to moje PISNO niti telefonsko zagotovilo ni bilo dovolj, ker se je zagrela za drobiž-€, kateri so je izmuznil ZDju.

@ Alla

sicer vem za SVOOD (gl.: najdi.si) - vendar nisem vključen v kaj takega in Masha, kot fanta so brez večjih posledic preživeli vsa cepljenja, saj je moja nečakinja zdravnica in mi je natančno ter brez dlake na jeziku

pojasnila vse + in - pri cepljenjih otrok.

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!