Skoči na vsebino

Digitalna fotografija


Priporočene objave

Kupujem kompakta, v cenovnem rangu 200-250EUR. Ker mi panoramske slike veliko pomenijo, bi rad imel zmožnost širokokotnega zajema slik. Ekvivalent 35mm, naj bi bil vsaj 28mm. Gledal sem že za Ixusom 860IS in 870IS, ter Sony W170. Kaj menite? Ima morda kdo kakšne izkušnje s slednjimi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi rabim nekaj v tem rangu.. mi je zadjšnjega tamala po tleh vrgla (al kaj, noče povedat/priznat) in je slika tak meglena da adijo pamet :headbang: :trance_33_sleep:

btw, je kdo v zadnjem letu kašno practico nabavil? bi si račun sposodil da bi si garancijo zrihtal :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw, je kdo v zadnjem letu kašno practico nabavil? bi si račun sposodil da bi si garancijo zrihtal :whistle: :whistle:

Težko, vsaka naprava ima svojo serijsko številko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa WB razštelan :)

Kaj čmo pol rečt za fotke nekega politika, objavljene ob intevjuju, v eni slovenski motoristični reviji?

ah ja. najbrž so umetnost. . . pa jaz kmet ne razumem. . . . :SS:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se za nakup Canona power shot SX 10 IS ali ima kdo kakšne izskušnje. :?

Po pogovoru z nekaterimi ki se z fotografijo ukvarjajo ze nekaj časa je kar dober aparat.

HI! Če še ni prepozno tule imaš oceno triindvajsetih uporabnikov.

Read owners opinions (23)Post / Edit your opinion

Kaj je pa rekel stric Intihar pa tule.

http://www.e-fotografija.si/efotografija/kamere/canon.htm

Čeprav omenjenega aparata na hitro nisem našel.

LP MiNa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Michelin so pa res No.1 :OK: sam po čem :naughty: ?? najbrž si mislu boljše po ceni :whistle: :whistle: ker še v življenju nism najdu oz. vozil dobre michelin gume na motorju :slap: :BUA:

Tudi pri nas, na Mimovrstah je cena A590 podobna tej. Ampak je prevelik "bat". Pa še širokokotnega zajema nima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čmo pol rečt za fotke nekega politika, objavljene ob intevjuju, v eni slovenski motoristični reviji?

ah ja. najbrž so umetnost. . . pa jaz kmet ne razumem. . . . :SS :

hočeš original videt pa bos pol povedal koliko časa so se v tiskarni opravičevali zaradi zajeba?

ja, si kmet in ne razumeš.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočeš original videt pa bos pol povedal koliko časa so se v tiskarni opravičevali zaradi zajeba?

ja, si kmet in ne razumeš.

kmet. kmetavzar. runkel. zahojenc. ampak ne naiven. pa ne arogantem in vzvišen. večinoma prijazen.

tud una na naslovnici je bl boga. a so tud naslovnico zajebali?

u glavnem Nagaya, kar sm enkat reku, v eni drugi temi, še vedno drži. (takrat sm bil izzvan, de so se zadeve spremenile, pa bi moral vedeti po objavljenih samplih,da se niso, in sm po dveh letih kupil decembersko številko) avtorska fotografija v je na amaterskem nivoju. vsej silni pameti zbrani na kupu. Jez sm amater. popoln, niti ljubiteljski fotograf nism več. in se tega zavedam zato ne objavlam, in ne solim pameti.

@thundercat: sony je fletn, edini pomislek je, če maš doma precej kartic, da je sony vezan na lasten format kartice, memory stick.

zelo dobra stran, ki pa jo najbrž žei poznate, http://www.dpreview.com/

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da te Nagaya ne sliš :lol1:

:?

Ne vem no!Doma imamo tudi Olympus - µ 770 SW al 790,ki je res fajni,ker ti lahko pade po tleh,slikaš na morju pod vodo,pa ima lepe slike ampak se mi zdi,da ima canon malenkost boljše na malo večjo razdaljo!

V glavnem kar uporabljam jaz so mi super!Profesionalci oz. tisti,ki radi brezveze komplicirajo pa tako ali tako ne bodo gledali po tem cenovnem razredu! :photo:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oče se še odloča med Nikon 560 ali sony W 150, ima mogoče kdo kako mnenje/izkušnje?

Midva pa sva se odločla za Powershot Sx 1 Is HD, se mi dopade možnost snemanja v HD z digitalcem.

Meni pri dveh powershot-ih crknila optika, popravljati se ni splačalo,potem šel na nikon d60, sedaj na canon eos 40D......za žepno varianto pa nokia z 3,2mio.......to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole da moj digitalc od sebe.. MENDA ni padel po tleh in se je t pojavilo kar naenkrat. Se splača to popravljat ali novega nabavm? :unsure:

post-9211-1231609629_thumb.jpg

post-9211-1231609635_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

po novem je tudi canonov G10 v uporabi. sicer za aberveznika kot sem jaz veliko prevec funkcij in se veliko vec "zna", pa sem bomo vseeno probali nauciti kaksno zadevo ali tri uporabljati.

ampak je pa fajn igracka. :grim sploh noces nehat s klikanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

A je kdo, ki bi takole popoldne ob pivu lahko mal razložil delovanje digitalnega aparata in načine fotografiranja. Ne bi šel ravno na nek tečaj, če ni treba.

Saj verjetno ni to to, za začetek je pa dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo, ki bi takole popoldne ob pivu lahko mal razložil delovanje digitalnega aparata in načine fotografiranja. Ne bi šel ravno na nek tečaj, če ni treba.

Saj verjetno ni to to, za začetek je pa dobro.

Če ne boš kakšnega bližje tebe najdu, se lahko enkrat do mene pripelješ (okolica Lj), pa ti dam neke osnove. Aparat je pač aparat, analogni, digitalni, telefon... Najboljši pa je tisti, ki najbolje služi potrebam lastnika oz. ga imaš s sabo takrat, ko ga rabiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!