Skoči na vsebino

Ducati 999


vrho1679

Priporočene objave

aaaaam, v MotoSi sem prebral, da je neka huda sprememba pri ventilih (no, v bistvu ne huda, pa sj je vseen), posledica tega, da Superbajki ne smejo bit nevemkolk drugacni od serijskih izdelkov, in zato so priredili serijski model, da ima lahko to modifikacijo tudi superbike model... :hmm: ...pise pa (v MotoSi), da bo imel neto kar 150 konjev... :blink: ...mislijo to na rocicni gredi (ker ducati navaja 140 HP na kolesu)?? :hmm:

pi es: Noise, par slovnicnih napak je v clanku... :hmm: ...me je mama preganjala, pa ni blo casa cekirat... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena VELIKA pripomba! Tiste podloge za namizje so pa res brez veze. Tiste tipe dajo zraven, mar bi dali kako kul bejbo!!!!! Bi si dal novo 999 na ekran, ma ne s tistimi pedrskimi tipčki!!! :topic: :?

za take pripombe imamo kategorijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je, da se že iz reklamnih slik nazorno vidi, kaj boste lahko z motorjem počeli ( porivali :devil: :lol1: ). No so vsaj odkriti.

post-4-1094712450.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Saj ne vem ce sem zadel temo :?

No vglavnem tole je bilo prejsnji teden parkirano pred nasim blokom :wub:

[attachmentid=66826]

[attachmentid=66827]

[attachmentid=66828]

Naceloma mi makaronarji niso pri srcu, ampak tegale sem si pa z uzitkom poblize ogledal in pofotkal :)

post-2289-1144175214_thumb.jpg

post-2289-1144175229_thumb.jpg

post-2289-1144175242_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In fabriško zaščito rezervarja. :smoke:

HEJ!!! :angry:

To ma tudi tale :wub: :

[attachmentid=66841]

post-4528-1144211702_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne stane zastonj 5 mio sit!!!!

Pri teh motorjih ceno večinoma odtehtajo malenkosti in kvaliteta izdelave ter materialov.(No odtehtajo več ali manj :P :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
Se ga kateri vozi? Kaki "felerji" v tem času?

lp

seveda.....in ga zagotovo še bom kar lep čas!

prepričan sem, da bo motor klasika in ko bodo vse r1 in ostali zzxxgsxrrxrz- ji tega letnika umrli ali pa životarili po oglasnikih za par evrov, bo na tem svetu še kar nekaj 999, ki bodo po zaslugi lastnikov izgledali še zelo solidno.

Ne zaradi tega ker bi bil motor tako hudo kvaliteten, pač pa zaradi odnosa lastnikov do Ducatija. Vsak avtomobil ali motor, ki je v preteklost polariziral ( enim lep - drugim grd ) in osvajal lovorike na večjih prvenstvih je postal ali ostal klasika.

Moram potrkat po lesu :headbang: , zenkrat nimam problemov. Se pa na večjih Ducati forumih da zaznat da obstajajo določene težave, kar pa po mojem ne odstopa od povprečja drugih znamk.

Mislim da smo problem ljudje , ker si ustvarjamo določene vzorce, kot recimo pred leti - dizel motor je glasen, dizel nikamor ne gre, dizel motorji so zelo vzdržljivi.... kaj pa vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo dobro povedano!se popolnoma strinjam!najnazadnje pa imajo vsake oči svoje ga malarja :rolleyes:

Nam mogoče zaupaš kako podrobnost več?prevoženi kilometri?letnik?kakšne nevšečnosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je letnik 06, navaden biposto. Kupil sem ga lani od prijatelja z 3000 km in ima sedaj dobrih 8. To je zagotovo premalo, da bi lahko kaj pametnega povedal glede vzdržljivosti. Glede samega motorja in voznih lastnostih pa ravnotako nisen tak stručko, da bi lahko delal ekspertizo. Morda bo zanimiva primerjava med mojim prejšnjim in tem. Torej hyosung gt 650 r proti Ducati 999.

-Hyosung ima boljše ime: GT 650 R, Ducati samo 999!

-ko se pri husotu konča se pri 999 začne

-999 pade v ovinek, husota je treba tiščat dol

-huso bremza, 999 stoji

- huso ima trdo sklopko, 999 ima še tršo

- pri husotu me je na dolgi progi vse bolelo in nikoli nisem našel položaja, na 999 je neverjetno udobno, edino roka ti pade vstran od sklopke po 500 km

- ko te ljudje opazujejo na husotu imajo izraz na obrazu WTF!, na 999 Oh fu..!

-cena

v glavnem se ne da primerjat, ampak moram priznat da se še vedno rad vsedem na husota in da je super motor, problem tega motorja je po moje uvoznik in njegovi servisi.

pa še nekaj slik mojega podviga izdelave pokrova zadnjega sedeža, da bo forum bolj barven

52oF7WBoMMxTjFIo.v.jpg

B_09sd5vHbIg5Puj.v.jpg

rWOiWpKMFwkcPrjz.v.jpg

BZap6nRjSNOi0vnl.v.jpg

n9mqxYUlLiljrc_W.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-huso bremza, 999 stoji

kot prvo..lepo si tole naredu..

kot drugo..ko huso začne bremzat 999 stoji..

kot tretje..primerjaš hruške in lubenice..nič skupnega razen to da je oboje sadje..

kar lepo ga pazi še naprej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetovno si naredil pokrov sedeža :worship:

Glede 999-ke, pa si zamisli ta prizor. Čez ene 20 let na lepo nedeljsko jutro boš odprl garažo, ter ga postavil na sonce in začel ogrevati mašino, ter se pripravljati na vožnjo. Zagotovo bo to bogovski prizor, ravno zaradi dejstva, da se 999 ni najbolje ''prijel'' in jih bo v naših krajih za pest, bo ta motor prava klasika. Aja pa na steni garaže moraš imeti poster Baylissa iz leta 2006, ko je ta motor osvojil zadnje svetovno prvenstvo :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!