Skoči na vsebino

Težave in okvare z vašimi jeklenimi kočijami


SEOI-NAGE

Priporočene objave

Hm ja, v našmu polotu je crknla osvetlitu za armaturko :blink: :( Varovalke so dobre, pa kontrolne lučke delajo normaln (žmigovci, dolge luči, akumulator...)

A je lohka še kej druzga al so res žarnce šle? pa v tem primeru, a se da armaturko na kšn način odpret?

hvala :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TNX Brumer, nimam pa pojma kako je gnana (Mazda 6) :?

A ja, nivo sem preveril, res je na minimumu, ampak tudi olje ni več rdeče, ful je črno. A to pomeni :cry: ?

Danes bom dolil ta ATF (upam, da ga majo na pumpi).

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je vzrok, če gre pri meganu coupe-ju pogosto v k...c manšeta pri prvemu desnemu kolesu (v še ne dveh letih odkar mam avto sm jo menjala kar 3x in enkrat komplet zglob, pa mi spet vse poka v kolesu :headbang: ). V levem kolesu sem menjala samo enkrat. Gre to tut kej povezati z dejstvom da je bil taisti (se pravi desni) kolo odtrgan (pri karambolu, ki mi je bil zatajen od prodajalca)?

Aja, pa ne vozim po raznih pločnikih in robnikih :grrr

Ja ja sej vem, vrhunski avto sm kupla :blush:

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko, da je pač napaka na vozilu, oz. delih...al maš pa kšnga majstra, k to vse skup tako zmeče, da ni za nikamor...več možnosti je...lahko pa da poka čist nekej druzga :doze: , če je biu pa v nesreči...pol pa bot srečna, da se vsaj normalno pelje :P

pa možno je tud...da če mate v vasi/mestu velik ležečih policajev na tvoji vsakdanji poti...tud to se pozna

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko, da je pač napaka na vozilu, oz. delih...al maš pa kšnga majstra, k to vse skup tako zmeče, da ni za nikamor...več možnosti je...lahko pa da poka čist nekej druzga :doze: , če je biu pa v nesreči...pol pa bot srečna, da se vsaj normalno pelje :P

pa možno je tud...da če mate v vasi/mestu velik ležečih policajev na tvoji vsakdanji poti...tud to se pozna

Po tem kar sem zvedla, kaj vse se je dogajal z avtom, ko je bil v lasti ženske pred mano (meni je sicer rekel, da je bil sprednji desni konc MALO razbit, potem pa zvem, da je bila ženska zelo pridna pri spoznavanju raznih dreves in obcestnih jarkov-ne samo enkrat), ja, sem zelo vesela, da se pelje :doze:

Majster je ok, druzga pa pomoje da ni, ker ko se zamenja to, ne poka več :?

Pa ležečih policajev tut nimamo oz. se moj piščanc izjemno redko s katerim sreča :grim

Če kdo kupuje avto iz stržanskih koncev (Struge, Videm, Doprepolje) naj se raj prej mal pozanima kako pa kaj, ker kot vem se tam dogaja svašta (sem zadnje čase dosti tam in zvem ter opazim mnogo) :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nakup rabljenga vozila je vedno loterija...enostavno moraš vrjet na besedo, al pa da maš vsaj nekoga, ki se bolj spozna na zadevo in prej mal pregleda, druge ni....pol pa al maš srečo al pa pač ne :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kej izkušenj z BMW 316 ali 318, s tistimi čisto taprvimi, mislm da so okol letnika 85'

Se da dobit že za male pare, pa se kolega neki plaši, pa ga zanima če bo mel dost okvar in tega... Recimo pri 200-300k km? Dele se verjetno dobi

Mal pozn sam vseeno :P

Bratranc ma (sicer novejši) 318 L94 ki ima prevoženik 380.000Km!

1. Lastnik in brez problemov. Avo je bil na vseh rednih servisih in to je to.

Zdej ga prodaja za 2000€ pa ga noben noče.

Če bi dal štev na 180.000 bi pa v vrsti stal. :headbang:

jebiga :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je vzrok, če gre pri meganu coupe-ju pogosto v k...c manšeta pri prvemu desnemu kolesu (v še ne dveh letih odkar mam avto sm jo menjala kar 3x in enkrat komplet zglob, pa mi spet vse poka v kolesu :headbang: ). V levem kolesu sem menjala samo enkrat. Gre to tut kej povezati z dejstvom da je bil taisti (se pravi desni) kolo odtrgan (pri karambolu, ki mi je bil zatajen od prodajalca)?

Aja, pa ne vozim po raznih pločnikih in robnikih :grrr

Ja ja sej vem, vrhunski avto sm kupla :blush:

Karambol je zelo verjetni krivec, ker polosovna ne teče tako kot mora, verjetno vse še malo zamaknjeno in zato ti tudi poka.

Mal pozn sam vseeno :P

Bratranc ma (sicer novejši) 318 L94 ki ima prevoženik 380.000Km!

1. Lastnik in brez problemov. Avo je bil na vseh rednih servisih in to je to.

Zdej ga prodaja za 2000€ pa ga noben noče.

Če bi dal štev na 180.000 bi pa v vrsti stal. :headbang:

jebiga :krneki:

Ja previj na 180k pa prodaj. Kje je problem? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srvisna knižca...pol je ne smeš dat zravn...čim pa nima spet knižce, je manj vreden in tudi manjše zaupanje je...poleg tega pa marsikater misl, da je avto al prpelan iz tujine, al pa celo uraden.... :doze:

ja jeba je to s starimi jajci...ne veš kaj kupuješ, znebiš se pa tud težko...če avto laufa brez problemov, je najbolš, da ga gonš do konca dokler gre, pol pa na odpad...ni druge, vem, k je fotr meu vectro 2000, športen avto, star 15 let pa ga prodej...zvozil smo ga do konca, pol pa prodau bratrancu za 200k, da bojo kao zrihtal...nimaš kej :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo kupuje avto iz stržanskih koncev (Struge, Videm, Doprepolje) naj se raj prej mal pozanima kako pa kaj, ker kot vem se tam dogaja svašta (sem zadnje čase dosti tam in zvem ter opazim mnogo) :doze:

Kaj teb ni jasno??

Če tebe nekdo nategne so sedaj pa vsi krivi ...

Treba se je pozanimat in pregledat pa če kupuješ na balkanu ali pa v evropi.

PS: rumen megan coupe, prejšnje generacije, lastnici ime J****?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj teb ni jasno??

Če tebe nekdo nategne so sedaj pa vsi krivi ...

Treba se je pozanimat in pregledat pa če kupuješ na balkanu ali pa v evropi.

PS: rumen megan coupe, prejšnje generacije, lastnici ime J****?

Ne vem kak je lastnici ime, ker ga je prodajal tip v Cerkljah na gorenjskem - baje žlahta, mož od sestre lastnice avtomobila. Če ti kaj pove ima ta lastnica nek lokal tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, moja bivša sošolka to.

Ime lastnice je pa na prometni (bilo).

Še vedno ne vem kaj si hotela s prejšnjim postom povedat, naj folk ne kupuje avtomobilov iz Dobrepolja in Strug

Koneckoncev, nategnil te je tip iz Cerkelj ...

svašta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kak ji je ime, ker je 2 leti od tega.

Vem kak se vozijo v vaših koncih. Ni letelo nate, če sem te užalila mogoče, se opravičujem. Sem pa kar dostkrat v majolki (veš ktera gostilna je to pri vas) in vem kaj folk počne s svojimi avtomobili. Pa tut stržanci niso zastonj obešal table Texas. Sej veš, vrjetn jih poznaš. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič bat, nisi me užalila ;)

Vozijo pa tako ali še huje tudi drugje. Če si s tem mislila hitro vožnjo in na vsake toliko kak razbit ali podrsan avto. Kot da je v Grosupljem kaj drugače. Samo opaziš ne, ker si že navajena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No s tem postom si me pa nasmejal. :D

Ne vem, mogoče mam pa skoraj vedno to "srečo", da vidim, kako se mladina izživlja tam z avtomobili.

Jaz ne dvomim, da si ti vzoren voznik :grrr :)

Eh Grosuplje, kaj pa vem kaj se tam dogaja, sem res zelo malo tam, razen če si mene kdaj glih slučajno srečal :P (hecam se)

;)

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi vedel kako in kaj se točno tam "izživljajo". Ne zahajam v take kraje. Ker se cenim ;)

Se pa vozim mimo vsak dan in vem da tako hudo kot bi rada tukaj pokazala pa spet ni.

Srečal te pa še nisem, rumenega megana kupeja sem videl 2 ali 3 dni nazaj ko sem šel iz Ribnice proti domu, pa upam da to nisi bila ti. Če si bila, potem si daaaaleč od vzornega voznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

Se zavedam kaj vozim, ampak je** ga, bomo pa drugič kej bolšga kupil :grim

avto je že v redu ....

a razne optike si nardiwa?

Ne bi vedel kako in kaj se točno tam "izživljajo". Ne zahajam v take kraje. Ker se cenim ;)

Se pa vozim mimo vsak dan in vem da tako hudo kot bi rada tukaj pokazala pa spet ni.

Ah, bejba je pal kupla "športn, skoraj ferrari" za male pare - pa je biu zbit.

mene so enkrat tut skoraj tako našponali - za 10.000 mar sem gledal legendo, VW Corradota... no, pol sem raje vzel Puntota 1.1 (se mi zdi) in sem se vozil brez problemov... samo tankal. Corradota pa je kupil en kolega ... in je blo skos "gremo na servis, ker že 3 dni nismo bli tam..."

jeba je to z avti, ki vsaj zgledajo malo bol športno, če že niso športni ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečal te pa še nisem, rumenega megana kupeja sem videl 2 ali 3 dni nazaj ko sem šel iz Ribnice proti domu, pa upam da to nisi bila ti. Če si bila, potem si daaaaleč od vzornega voznika.

Na poti iz Ribnice bi me lahko srečal ja :blush:

Ampak nisem bila jaz, ker me ta teden ni bilo nič tam :grrr

Sem pa vzorna voznica :grim :whistle:

Sam popizdim pa, če kdo sanja pred mano :D :xx: O:-)

avto je že v redu ....

a razne optike si nardiwa?

Ah, bejba je pal kupla "športn, skoraj ferrari" za male pare - pa je biu zbit.

mene so enkrat tut skoraj tako našponali - za 10.000 mar sem gledal legendo, VW Corradota... no, pol sem raje vzel Puntota 1.1 (se mi zdi) in sem se vozil brez problemov... samo tankal. Corradota pa je kupil en kolega ... in je blo skos "gremo na servis, ker že 3 dni nismo bli tam..."

jeba je to z avti, ki vsaj zgledajo malo bol športno, če že niso športni ....

Ne optike nisem delala, ker je bilo zagotovljeno da je avto res špica in fino fajn popravljen :)

Mah, sej bo šel v prodajo, tko da upam, več sreče prihodnjič :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okvare :?

kaj je to :hmm:

avto ma cca. 215.000 km pa je bil zamenjan lani samo termostat....drgač pa sam redni servisi....

ni kej honda je zakon :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje lanos 1,5 2001 letnik oz. 2000 pa mi dela minimum prenizko. Kako naj naštelam višji standgas ?

Hitro pomoč saj moram bremzat z ročno in nesmem spustit gasa :headbang:

Ker testerja nimam bi vas prosu za kašen nacin da bi z vijakom kakšnim naštelal minimum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko probaš zajlo za gas našponat, tko da ti mal gasa drži - začasna rešitev; sicer pa tko kot je reku simonsi, motorček kaput.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne optike nisem delala, ker je bilo zagotovljeno da je avto res špica in fino fajn popravljen :)

Mah, sej bo šel v prodajo, tko da upam, več sreče prihodnjič :grim

emm - če nek element podvozja nenavadno pogosto zamenjuješ zaradi obrabe, so optika in podobni pregledi nujnost...

no, ja - bo že boljše ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!