Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 3 urami, Rogerg pravi:

Kmet ce bos prevec nagibal bo se ta polovica zmeckana :D kolk pa vaga ta krava..

Nimam pojma :blush: ko spelješ je res lahkoten za upravljanje , je pa neroden na križiščih ,prenizek za bilo kaj razen asvalta itd ..visoko težišče !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Rogerg pravi:

Kmet ce bos prevec nagibal bo se ta polovica zmeckana :D kolk pa vaga ta krava..

378 kg :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padalu k svina :dry: in to 200km ..

14543768_1746536108939256_91720098774286

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Padalu k svina :dry: in to 200km ..

14543768_1746536108939256_91720098774286

Tej meglici praviš dež :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Scarabeo 500 pravi:

Tej meglici praviš dež :lol1:.

Uf uf ti si pa hud ,sory no , jz nisem tok dober k ti , zame je bil konkreten dež ki ga slika ne prikaže , ampak sory še enkrat no ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Uf uf ti si pa hud ,sory no , jz nisem tok dober k ti , zame je bil konkreten dež ki ga slika ne prikaže , ampak sory še enkrat no ;) 

Naj ti ne bo hudo:). OK. Naj ti bo, slika res ne prikaže vsega :). Nič nam nisi predstavil novega motorja ali pa sem kaj zamudil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Naj ti ne bo hudo:). OK. Naj ti bo, slika res ne prikaže vsega :). Nič nam nisi predstavil novega motorja ali pa sem kaj zamudil?

stare plužne ,sam udobne in ženi pisane na kožo ;)....ta motor še svoje teme nima na MS , kam naj ga predstavim :Pevo slabe volje spet :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

stare plužne ,sam udobne in ženi pisane na kožo ;)....ta motor še svoje teme nima na MS , kam naj ga predstavim :Pevo slabe volje spet :P

Mogoče pod old tajmerje :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Mogoče pod old tajmerje :).

No no V-Strom pa le ni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kmet2 pravi:

stare plužne ,sam udobne in ženi pisane na kožo ;)....ta motor še svoje teme nima na MS , kam naj ga predstavim :Pevo slabe volje spet :P

predlagam med motorne sani, šlajsa že tako po tleh :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

predlagam med motorne sani, šlajsa že tako po tleh :P

Glede na to, da bo hitr zima in da šlajsa bi lahko dal v temo "Bob & Jamajka" :P

Sarajevo kliče :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......eno uro sem ležala na hrbtu v komori, pol pa rečejo bo treba ponovno prit je crknu magnet......:huh::headbang:

..... na poti domov pa..... eni ne vedo kaj je to varnostna razdalja, kot po pravilu to počno lastniki nemških rušilcev ( po Mihijevo) bom enkrat ustavla pa koga na gobec kresnila.......:mad::fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, dr.looney said:

.... na poti domov pa..... eni ne vedo kaj je to varnostna razdalja, kot po pravilu to počno lastniki nemških rušilcev ( po Mihijevo) bom enkrat ustavla pa koga na gobec kresnila.......:mad::fight1:

Škoda živcev se z vsakim ta drugim na cesti ukvarjat,

rajš pejt en krog z motorjem :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, twom pravi:

Škoda živcev se z vsakim ta drugim na cesti ukvarjat,

rajš pejt en krog z motorjem :devil:

že res.....a če ti eden visi zadaj že na tablicah, pri hitrosti za 3 kazenske pike na AC, pol mi ketno strga...... in bi ga z veseljem dvakrat po gobc......:mad:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, dr.looney pravi:

že res.....a če ti eden visi zadaj že na tablicah, pri hitrosti za 3 kazenske pike na AC, pol mi ketno strga...... in bi ga z veseljem dvakrat po gobc......:mad:

Desni pas kliče :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Arzen pravi:

Desni pas kliče :ras:

in ti hočeš reč da sem peljala prepočasi......:? :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, dr.looney pravi:

in ti hočeš reč da sem peljala prepočasi......:? :ras:

 

Ne samo da nisi peljala po voznem pasu temveč prehitevalnem ;) in če je nekdo za tabo pa kljub temu da voziš 200kmh se mu umakni na vozni pas , ker je pas na katerem si bila pas za prehitevanje ...a štekaš ....:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Ne samo da nisi peljala po voznem pasu temveč prehitevalnem ;) in če je nekdo za tabo pa kljub temu da voziš 200kmh se mu umakni na vozni pas , ker je pas na katerem si bila pas za prehitevanje ...a štekaš ....:D

Sem prehitevala kamijone in to je počelo še  deset voznikov pred mano ;) pa še deset za mano tudi...... ;)  ..... sranje je delal  sam en vw fahrer  :P  ...  nisem se mogla varno umakniti na vozni pas .... kapiš...:jezik: 

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, dr.looney pravi:

Sem prehitevala kamijone in to je počelo še  deset voznikov pred mano ;) pa še deset za mano tudi...... ;)  ..... sranje je delal  sam en vw fahrer  :P  ...  nisem se mogla varno umakniti na vozni pas .... kapiš...:jezik: 

Torej vas je 10 vozilo z hitrostjo za 3 kazenske pike? Hm hm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!