Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Ker je BremzPenzl taki grozni šuft, da me ni niti na pijačo povabil. :angry:

p... ti materna greznca frdamana še tisto kaj maš na mizi nea spiješ, pa bi še več meu!! :grim

.... prazniki :BUA: ... bom mogla začet razmišljat o "boljši" polovici, da se vsaj za praznike nebi zbujala ... osamljena :cry:

HE he,... ja tud taboljši imamo slabe dneve :D

Nastviš vabo, jo vržeš.... počakaš.. ko prime - potegneš, vidš kaj se vlovi, sprobaš,

oceniš (ponavadi nazaj vržeš) če pa kaj vela, zlorabiš pa pol nazaj vržeš... :devil:

:OK: :OK:

pa dober novoletni fuk želim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... prazniki :BUA: ... bom mogla začet razmišljat o "boljši" polovici, da se vsaj za praznike nebi zbujala ... osamljena :cry:

HE he,... ja tud taboljši imamo slabe dneve :D

Saj bo bolše :friend1: ! Prazniki so pač tak čas,ko mi samski :OK: mogoč malo bol dobimo občutek samote.

Še sreča, da jih bo počasi konc,pol pa spet naprej super samsko življenje! :P :OK: :grim

P.s: taka fejst punca,pa se sama zbuja? :hmm: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bo bolše :friend1: ! Prazniki so pač tak čas,ko mi samski :OK: mogoč malo bol dobimo občutek samote.

Še sreča, da jih bo počasi konc,pol pa spet naprej super samsko življenje! :P :OK: :grim

P.s: taka fejst punca,pa se sama zbuja? :hmm: :nono:

Ja zmenta se. Kaj čakaš? Pohiti, da ne bo prej praznikov konec. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10°C in plundra na smučišču... :? :( :headbang: :headbang: :yawn:

Pa lisica je tut v Krajnsko goro šla. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa lisica je tut v Krajnsko goro šla. :cry:

tralala hopsasa :lol: :lol: boš pa mogu bliz mene pridet....pot pa tko al tko že poznaš :P :rolleyes: :yes:

niti še nisem slabe volje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse mi gre narobe-zjutraj zaspala (k sreči me je mami pol zbudila in vprašala, če danes pa ne grem na šiht :doze: fajn bi blo ja, da mi nebi blo treba), potem doma pozabila telefon (katastrofa, počutim se povsem zgubljeno :unsure: ), peta na škornju se mi je mal odlepila (tko da zdej hodim izredno previdno), enga direktorja bi postavla pred strelski vod (ker se dobesedno dela norca iz mene in mi je uničil enotedensko delo-je treba vse še enkrat :headbang: ), čakam samo še pošiljko DHL-a ko bom mogla sama plačat poštnino za darilo :P

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse mi gre narobe-zjutraj zaspala (k sreči me je mami pol zbudila in vprašala, če danes pa ne grem na šiht :doze: fajn bi blo ja, da mi nebi blo treba), potem doma pozabila telefon (katastrofa, počutim se povsem zgubljeno :unsure: ), peta na škornju se mi je mal odlepila (tko da zdej hodim izredno previdno), enga direktorja bi postavla pred strelski vod (ker se dobesedno dela norca iz mene in mi je uničil enotedensko delo-je treba vse še enkrat :headbang: ), čakam samo še pošiljko DHL-a ko bom mogla sama plačat poštnino za darilo :P

:SS

:blush:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da Persen pomirja, sam ga nimam pri sebi, tak da ..... :headbang:

:P

Tole lahko prav tako uporabiš!

IPB Slika

:P :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neka fotografija,ki je padla iz stene

spomi na lepe trenutke in dejstvo da je vsega lepega enkrat konec :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

neka fotografija,ki je padla iz stene

spomi na lepe trenutke in dejstvo da je vsega lepega enkrat konec :cry:

a si samska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene motorjev, ki sm jih vidu v Padovi. :(

Še botreba delat!!!

Popravljeno . Popravil JANI_S
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!