Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 2 urami, pik1 pravi:

... NE lajkam ... :eek:

... stari, kva je spet to ??? :O

ah....podaljški...spet kakih 10 dni longeta, potem pregled in verjetno operacija, sem mal slabo in po nerodnosti se naslonil na roko in zlomil pločevino, ki drži skup zlomljeno kost...zna bit, da je dobavitelj medicinske pločevine isti k dobavlja kardane za bmw :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

ah....podaljški...spet kakih 10 dni longeta, potem pregled in verjetno operacija, sem mal slabo in po nerodnosti se naslonil na roko in zlomil pločevino, ki drži skup zlomljeno kost...zna bit, da je dobavitelj medicinske pločevine isti k dobavlja kardane za bmw :ras:

Pomoje se slabsi-kardan saj par?? kilometrov zdrzi.

Nekam jih teri pa cim prej se ustimi

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

ah....podaljški...spet kakih 10 dni longeta, potem pregled in verjetno operacija, sem mal slabo in po nerodnosti se naslonil na roko in zlomil pločevino, ki drži skup zlomljeno kost...zna bit, da je dobavitelj medicinske pločevine isti k dobavlja kardane za bmw :ras:

... ja kaj pa "off road"  voziš ... :hmm:

...  sej sem ti zadnjič reku, da ne prehitevaj ... :twak:

 

 

 

ps.

.... sicer pa kardane kr pr mir pust ... k se itak nč ne zastopiš ... :P ... aja, pa še to ... oproščeno ti je edino v tem primeru, če si po tvoji tolk skaku, da je tud ploščica popustila ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, pik1 pravi:

... ja kaj pa "off road"  voziš ... :hmm:

...  sej sem ti zadnjič reku, da ne prehitevaj ... :twak:

 

 

 

ps.

.... sicer pa kardane kr pr mir pust ... k se itak nč ne zastopiš ... :P ... aja, pa še to ... oproščeno ti je edino v tem primeru, če si po tvoji tolk skaku, da je tud ploščica popustila ... :kva2:

prjatu tm je pa prava jeklena plošča, po naročilu narjena , ima da zdrži vsa nabijanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer sem muho vidu :O

spogledala sva se :eek: in sm jo mahnu z muhoubijaucem :mad:

a ni še prekmau za muhe :?

zgrožen sem :O

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qrbe francoske, k hočjo met podatke o dizl izpustih za stara jajca. Pa še na vse sorte pošlihtane pa razdelane, pr ns pa sploh nben ni nkol nč meru.
Qrc, jim bom napisu, de se črnu iz ajspuhov kadi pa pika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nisem izkoristil današnje "deževne pavze" in se s kolesom nisem odpeljl do Idrijske Bele in poizkusil ugotoviti, zakaj mi je kolesarski števec pri zadnji vožnji kazal hitrost X 2 in tudi prevožene kilometre X 2. Števca nisem nič šlatal ("programsko"), samo iz kolesa sem ga prenesel v delavnico, ker ne vem, če tudi mraz lahko kaj vpliva na stanje števčeve baterija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve novi sveži brazgotini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DAMI34 said:

Dve novi sveži brazgotini

Si preizkušal nov kombinezon? Kako je kej nasplošno? Se cartaš kej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, StaraFeltna pravi:

Si preizkušal nov kombinezon? Kako je kej nasplošno? Se cartaš kej?

Cartam v bolnci, dobil novo pločevino v roko, baje bolj močno kot prejšnjič, pa novo luknjo pod koleno, kjer mi je vzel hrustanec in ga presadil v roko. Drgač sm pa veri gud. Hodm in žvižgam :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi se zmenit z doplačilom za titanij implante. Če ne drugo boš v prihodnje neuničljiv pa ne da ti želim tako izkušnjo. Sem mel filing da si že doma na pravi hrani... No čimboljše in hitrejše okrevenje ti želim. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, StaraFeltna pravi:

Poskusi se zmenit z doplačilom za titanij implante. Če ne drugo boš v prihodnje neuničljiv pa ne da ti želim tako izkušnjo. Sem mel filing da si že doma na pravi hrani... No čimboljše in hitrejše okrevenje ti želim. :)

Sej sem bil doma, en teden, sm že zganjal fizioterapijo, sam pol sm zjebal roko. Zdej pa vse od začetka.

Ej v roko ne bom nič doplačeval za titan, ker sem se po poti ustavil pri Pipistrelu, pa pobral par koščkov nekega vesoljskega materijala, tak da bomo testirali najprej tole :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 4 tedne gipsa...matr nagipsou se bom..grrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Še 4 tedne gipsa...matr nagipsou se bom..grrrr

K jih tkole menaš, bi se lohk potrudu pa jih lepo porisou. Maš lohk na konc pol kr eno samostojno gips razstavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zredu sm se za 3 kile ... debu sm k spuščen aribag :mad:

kotalikam se :dry:

unićen mam žiulene :cry:

pa cukr mi je zrastu ... praktićno sm mrtu :cry:

pa voda mi je u ćeule pršla :mad:

no ja ... jutr je petek .. to me še pokonc drži, če ne bi se kr u park ulegu in kakšnemu reku nj me zagrebe :jezik:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

...

no ja ... jutr je petek .. to me še pokonc drži, če ne bi se kr u park ulegu in kakšnemu reku nj me zagrebe :jezik:

 

 

Pizda s len. Vsaj lukno prej sam skopl!
A ti mislš, de te bo u takem vremen kdo zagrebal, pa pol plučnco zrd tebe fasu!?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, I30 pravi:

Pizda s len. Vsaj lukno prej sam skopl!
A ti mislš, de te bo u takem vremen kdo zagrebal, pa pol plučnco zrd tebe fasu!?

 

brez dela ni jela :P

dva tri liste in prst zemle in sem pokrit ... nč se naujo matral k preveč ...

še vedno sm mokr u ćewle ... splesniu bom :cry:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!