Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

LP :)

Zanima me kje v sloveniji bi dobil lonc LeoVince za V-strom 650 :?

Najraj bi nabavil samo lonc in melenkost cevi, ki pride iz lonca kajti katalazator je itak v zgornem delu ostalo je pa čist frej :)

Hvala

Morda tu

http://www.leovince.si/

http://www.nitro.si/html/leo_vince.html Tu sm jst zelo ugodno nabavu :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP :)

Zanima me kje v sloveniji bi dobil lonc LeoVince za V-strom 650 :?

Najraj bi nabavil samo lonc in melenkost cevi, ki pride iz lonca kajti katalazator je itak v zgornem delu ostalo je pa čist frej :)

Hvala

trenutno imajo samo full system in ne le slip-on je pa ceba za vse skupaj precej ugodna B)

piši MAIL če te zanima

h.

pa še klik

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dobil sem ponudbo za V-stroma 650

Izpušni komplet Suzuki DL - V Strom 650 04/05

Na razpolago samo kompleten sistem( lonec + krivini) možnosu Homologiran ali racing ( za oba modela je ista cena)

Cena:174.841SIT / 729,60 EUR.

Ob gotovinskem plačilu 10% popust. Po želji brezplačna montaža oziroma dostava. Rok dobave 14 dni.

Najraj bi sam lonc kupu pa ga niiii :BUA: :BUA:

Če gdo kej ve naj pove :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dobil sem ponudbo za V-stroma 650

Izpušni komplet Suzuki DL - V Strom 650 04/05

Na razpolago samo kompleten sistem( lonec + krivini) možnosu Homologiran ali racing ( za oba modela je ista cena)

Cena:174.841SIT / 729,60 EUR.

Ob gotovinskem plačilu 10% popust. Po želji brezplačna montaža oziroma dostava. Rok dobave 14 dni.

Najraj bi sam lonc kupu pa ga niiii :BUA: :BUA:

Če gdo kej ve naj pove :)

odreži lonc pol pa krivine prodaj za 140k :devil: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dobil sem ponudbo za V-stroma 650

Izpušni komplet Suzuki DL - V Strom 650 04/05

Na razpolago samo kompleten sistem( lonec + krivini) možnosu Homologiran ali racing ( za oba modela je ista cena)

Cena:174.841SIT / 729,60 EUR.

Ob gotovinskem plačilu 10% popust. Po želji brezplačna montaža oziroma dostava. Rok dobave 14 dni.

Najraj bi sam lonc kupu pa ga niiii :BUA: :BUA:

Če gdo kej ve naj pove :)

precej drago ... bi morda imel ceneje ? ... piši MAIL .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ko že ravno govorite o številkah. Glede na to da je LeoVince za TDM 900 homologiran za tip RN08, moja TDM 900 pa je tip RN11, me zanima če bom imel s homologacijo kakšne težave.

Tudi jaz se zanimam za izpuh Leo vince, pa sem v dilemi, ker imam tudi TDM 900 tip RN11. Na Leo vincevi strani piše, da je izpuh za tip 5PS1, moja TDM pa je tip 2B01. A mogoče kdo ve če ta izpuh sploh ustreza za ta tip TDM???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

vem da sem pred časom videl tule na forumu link kjer si si lahko poiskal in sprintal tuv se pravi papirje za izpuh za svoj motor im menda si lahko z tistim tuv opravil tudi homologacijo .

a kdo slučajno kaj ve ker jaz sem obrnil pol foruma pa nisem našel .LINKA !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem ga pa en teden nazaj dobila za rojstni dan za mojo ljubico - Fejzerko, ker sem si ga ful želela :OK:

da ne bom imela več tistih dveh čmrlov pod ritjo :grrr

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem ga pa en teden nazaj dobila za rojstni dan za mojo ljubico - Fejzerko, ker sem si ga ful želela :OK:

da ne bom imela več tistih dveh čmrlov pod ritjo :grrr

Veeeeem, kdaj bomo lahko slišal zvok. :OK:

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veeeeem, kdaj bomo lahko slišal zvok. :OK:

saj veš kdaj, ko bo izpit iz statistike narejen :blink: :blink: :blink: :headbang:

čestitke :)

a pridem zmontirat :hmm:

hvala za čestitke,

za montažo pa mislim, da zaenkrat ne bi smela imeti težav, ker ******* :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za montažo pa mislim, da zaenkrat ne bi smela imeti težav, ker ******* :hmm:

Ker če ******* ne bo znal .) boš lahko prišel pomagat. :whistle:

:naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kaka dobra ponudba za varadero letnik 2007? Homologiran....se razume

Nabavu v Elisi pri Tomažu, homologiranega jasno - no ja za 2005 letnik, ampak ker je Vara 2007 samo kozmetično "popedenana" verjetno itaQ isti rori pašejo gor.

Preveri, moralo bi biti OK.

Zvok, čist fukjen, zvok hud, ... no ja brez dušilcev nimam jajc it na potovanje ker se preveč dere.

Kekec je po 10ih minutah za mano reku samo še, ... stari jaz se letos na dopustu ne vozim za tabo. :D

Respect,

Zoolo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, Leovince auspuhe neki rihtra hotschko, ne? Kak to, da ga ze slab mesec ni na forumu :? (pa še na PM mi niodpisu :xx: )

:closedeyes: Provaj v Nitro se splača .) Vem iz lastne izkušnje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavu v Elisi pri Tomažu, homologiranega jasno - no ja za 2005 letnik, ampak ker je Vara 2007 samo kozmetično "popedenana" verjetno itaQ isti rori pašejo gor.

Preveri, moralo bi biti OK.

Zvok, čist fukjen, zvok hud, ... no ja brez dušilcev nimam jajc it na potovanje ker se preveč dere.

Kekec je po 10ih minutah za mano reku samo še, ... stari jaz se letos na dopustu ne vozim za tabo. :D

Respect,

Zoolo :blink:

koliko te je prišel....zdej sm neki dobil ponudbo za dobrih 500€.....mislim,da je kar sprejemljivo....sam morem počakat,če res ni nobenih sprememb...prav tako za nosilec kovčkov givi....verjetno da res paše tudi od 06.....samo bom raje počakal,da bom 100%.....sm te pa slišal poleti.....pred Na.... čev...... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca. 500 EUR je bila cena ja.

Upam da so bili takrat dušilci že modificirani, ... nekako sem se odločil za kompromis med zaprtim z dušilcem in odprto varianto.

Zdaj je pa zvok kot sem ga hotel. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!