Skoči na vsebino

PayPal


Thundercat

Priporočene objave

Vidiš na to pa nisem nikoli pomislil :headbang: , vem pa da obstaja poslovni in običajen račun. Se bom poskušal pozanimat, če pa ti izveš prvi nam prosim pojasni zadevo. Pomoje bi na to uprašanje morali odgovoriti Slovenski davčni uslužbenci?

Ok, se bom poskusil še kje pozanimat in sporočim če bo kaj sreče :).

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zadnič sem malo brskal po paypal računu in videl da je limit prejetega denarja 2500EUR in spodaj je ena opcija, da se ta limit dvigne. Ali ima gdo izkušnje s tem je mgoče za te usluge potrebno kaj plačati, itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjic (nekaj casa nazaj), ko sem preveril v Sloveniji ni bilo mogoce "dvigniti/withdraw" denarja iz PayPal racuna. Ali je sedaj to mozno in ce, kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjic (nekaj casa nazaj), ko sem preveril v Sloveniji ni bilo mogoce "dvigniti/withdraw" denarja iz PayPal racuna. Ali je sedaj to mozno in ce, kako?

Samo na VISA kartico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sel mal pocekirat na PayPal in glej res lahko dvigujemo na kredit/debet in se ne vem kaksne kartice.

Samo nikjer nisem zasledil omejitve, da to deluje samo pri Visa? Ali je problem pri nasih bankah ali je kje kaksen podakt pri PayPal-u, ki sem ga spregledal? Sprasujem se, zakaj npr. pri MasterCard-u to ni mogoce.

Aja pa se vprasanje glede dvignejenega denarja. Ko ga dobis na kreditno kartico, ti tam ostane, dokler ga ne pokuris? T.j., ne mores ga prenesti na navaden TR? Ali je sedaj prenos ze mozen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si mal sam odgovorim. Priliv na Viso se avtomaticno prenese na TR racun. In ocitno res deluje samo Visa, vsaj po komentarjih, ki jih clovek zasledi na netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I regret to inform you that currently is not available the

option to withdraw funds to MasterCard cards but only to VISA cards.

PayPal is constantly working to improve our product and services for

our

customers. Please continue to watch our website for future changes and

updates to our service.

We appreciate your patience and understanding regarding this matter,

and

wish you continued success on PayPal.

Sincerely,

Ilaria

PayPal, an eBay company

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

I regret to inform you that currently is not available the
option to withdraw funds to MasterCard cards but only to VISA cards.

PayPal is constantly working to improve our product and services for
our
customers. Please continue to watch our website for future changes and
updates to our service.

We appreciate your patience and understanding regarding this matter,
and
wish you continued success on PayPal.

Sincerely,
Ilaria
PayPal, an eBay company

Zdravo! Je že kaj napredka pri tej zadevi? Kje pa si to sploh našel? Sm brskal pa ne najdem neč... :krneki:

Jazst mam tut MasterCard in bi rad nekaj prodal pa na vem pol če bom lahko dnar dol dobil... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Je že kaj napredka pri tej zadevi? Kje pa si to sploh našel? Sm brskal pa ne najdem neč... :krneki:

Jazst mam tut MasterCard in bi rad nekaj prodal pa na vem pol če bom lahko dnar dol dobil... :alien1:

Samo visa :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo!

Hmmm... zanima me kako je s to "zaščito" kupcev pri PayPalu. Npr kupiš neko zadevo in domov dobiš prazno škatlo. Kaj potem? Če kupiš preko ebaya vem da je možno prijavo naredit itd, kaj pa če je to pač neka spletna trgovina, ki ni ebay? PayPal tudi garantira karkoli? Najbrž ne, ampak če kdo ve kaj več p tem bi blo ful fino=)

Gre pa za neko spletno štacuno, kjer so zadeve tako poceni, da je že kar sumljivo. Ampak sprejemajo pa PayPal... tko da je zadeva prekleto mamljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Hmmm... zanima me kako je s to "zaščito" kupcev pri PayPalu. Npr kupiš neko zadevo in domov dobiš prazno škatlo. Kaj potem? Če kupiš preko ebaya vem da je možno prijavo naredit itd, kaj pa če je to pač neka spletna trgovina, ki ni ebay? PayPal tudi garantira karkoli? Najbrž ne, ampak če kdo ve kaj več p tem bi blo ful fino=)

Gre pa za neko spletno štacuno, kjer so zadeve tako poceni, da je že kar sumljivo. Ampak sprejemajo pa PayPal... tko da je zadeva prekleto mamljiva.

Nalepi link pa ti lahko kaj več povemo. Lahko odpreš pred poštarjem in ti bo priča..lahko tudi takoj poslikaš.. Jaz sem kupil fake Ipod Nano od možakarja s 500+ pozitivnimi feedbacki. Ko sem mu to povedal, mi je takoj vrnil denar in se mi opravičil, še preden sem mu poslal robo nazaj. En drugi je napisal napačen naslov in zadeva ni prišla do mene pa tudi obveščal me nič ni. Sprožil sem postopek pri eBay-u in PayPal-u in ugotovili so, da se je pošiljka vrnila naslovniku, špediter pa jim je povedal zakaj. Denar sem dobil povrnjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Zadnjič sem malo brskal po paypal-u in ugotovil da nimam več letnega limita o prejemu denarja :OK: . Sem se pa pred tem identificiral z osebnim dokumentom, ker sem presegel limit, ki ga določa evropski zakon o pranju denarja.

morda ve gdo kaj več o tem?

Popravljeno . Popravil salo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si kaj izvedel otem?

Ne da se poslat. Lahko pa brez problema dobiš denar na MB tako, da z nekom, ki rabi (ali pa mu daš kak % ali 2...) paypal, zamenjaš. On tebi MB, ti njemu PP ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima čimveč o pay-palu in kako ga pridobiti ! Na dan z besedo !

Se registriraš, vneseš podatke svoji kartice, nato ti oni tržejo 1.5eur, preko te transakcije dobiš na izpisku banke kjer imaš kartico verifikacijsko kodo, da lahko aktiviraš kartico. Aja pa tistih 1.5eur ti vrnejo ob prvi uporabi paypal.

zelo uporabno za ebay in mnogo drugih plačniških storitev.

zelo enostavno nkazaovanje, potrebuješ samo email prejemnika s katerim je registriran pri paypalu

baje je stvar ''zelo varna'' (beri vedno se najde kakšen maher, ki te lahko nategne, ampak verjetnost je manjša kot bi zadel na loto)

pazi na maile, ki jih lumpi pošiljajo na tvoj email pod pretvezo da so od paypla ( v smislu ''kliknite na spodnji link in se registrirajte v paypal, ker je testiramo to in ono,...) jaz osebno takega maila še nisem dobil a sem vedno pozoren in se logiram direktno z njihove strani in ne preko kakšnih linkov.

kaj če bi pogledal kaj o tem piše na https://www.paypal.com/ ??????

preprosto je, rabiš pa veljavno kreditno kartico in to je to :whistle:

priporočan viso, če boš gdaj prodajal, da si boš lahko nakazal s paypal na svoj osebni račun

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi moram na banki najprej dobit VISA kartico, potlej se registrirat na pay-pal pod ''online shoppers'' in kaj sledi potem, še kakšna stvar ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi moram na banki najprej dobit VISA kartico, potlej se registrirat na pay-pal pod ''online shoppers'' in kaj sledi potem, še kakšna stvar ?

Zapravljanje prevelikih kolicin denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi moram na banki najprej dobit VISA kartico, potlej se registrirat na pay-pal pod ''online shoppers'' in kaj sledi potem, še kakšna stvar ?

:yes:

Zapravljanje prevelikih kolicin denarja.

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!