Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Prejsnji teden sem tam kupoval čelado. Glede na to, koliko jim moj denar tisti dan ni pasal, sem se od tam odpeljal direktno v Lojza v Beljak in tam pustil ojre.

Kljub temu bom še kdaj šel v TC. Mogoče celo letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 1. 2020 ob 19:35, repsol pravi:

Verjetno vas imajo povsod zelo radi in komaj čakajo takih, vaših obiskov. Verjetno nosite tudi superge doživljensko , ker pridete  vsake pol leta po nov podplat oziroma reklamirat, ker ste starega znucali. Gospod Luka66, reklamirate vsako stvar ki jo kupite, pa naj si bo to trenirka ali vizir....

Gospod Repsol, ne želim komentirati vaših nekorektnih in ne-verjetnih teorij, ker so totalen podn. Kot kupec, ki pošteno plača, imam pravico reklamirati nekvalitetne zadeve. Očitno niste dobro prebrali kaj sem napisal, saj je v tem primeru šlo za praktično novi čeladi, ki sta bili uporabljeni le parkrat in je na obeh razpokal vizir. Pa to ni nič posebnega, dogaja se tudi najboljšim, kar so korektno priznali pri proizvajalcu čelad.

Razočaran sem bil nad odnosom v trgovini, da mi kot dolgoletni stranki lažejo v obraz, da vizir ni v garanciji  in zagotovo nisem bil ne prvi in ne zadnji, ki je to slišal, kljub temu, da proizvajalec daje celostno 5 letno garancijo........žalostno......ko smo to stežka razjasnili pa sem sam moral narediti prijavo reklamacije, ker menda gospa v trgovini, ki je zadolžena za te zadeve ni bilo do tega......tudi to mi ni bilo težko, mi je glupo, da delam namesto njih......ne vem kaj razmišljajo o svojih kupcih....... tako je pač bilo in sem razočaran nad odnosom, to je to. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. januar 2020 ob 19:35, repsol pravi:

Verjetno vas imajo povsod zelo radi in komaj čakajo takih, vaših obiskov. Verjetno nosite tudi superge doživljensko , ker pridete  vsake pol leta po nov podplat oziroma reklamirat, ker ste starega znucali. Gospod Luka66, reklamirate vsako stvar ki jo kupite, pa naj si bo to trenirka ali vizir....

Luka66 je upravičeno reklamiral  skoraj novi čeladi  in vi gospod repsol zdaj to  primerjate z reklamacijo izrabljenih copat in trenirko ?  Halo???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa všeč, da so končno posodobili spletno trgovino. Zdaj dejanko kaj najdem. :) 

Drugače sem imel v TCju vedno dobre izkušnje, pa sem imel že nekaj reklamacij. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Tudi iz moje strani ponovno zadovoljen s postrežbo v TCju še postebaj z Matevžem kateri mi ponavadi stoji ob strani ko se prikažem v njihovi trgovini tako, da smo tam ponovno pustili nekaj denarja. Kupila Dainese kombinezon in TCX škornje za mojo sedaj ko imajo znižanja in je bila cena skoraj enaka kot, če bi naročal iz Italije.

 

Do petka imate še čas tisti, ki bi radi izkoristili 30% off.

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
pred 3 urami, Belaglava pravi:

Kdo kaj ve ali bo letos zopet "otvoritev sezone" aka. 30% off?

skos majo neke popuste, najbolje se je prijavit na enovice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!